МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Справу Гонгадзе "дослідить" НДІ судових експертиз

06/16/2004 | Socialist
Контора, яка вже має сумнівну репутацію після знаменитого дослідження записів майора Мельниченка. Нагадаю, що тоді славні експерти з Лютеранської безпомилково, як два пальці, довели, що всі фрагменти,які вони вивчали, мають ознаки нахабного монтажу. Час розставив усе на місця і вже ніхто не має сумніву (крім Степури) у автентичності записів. І от тепер ті повії від криміналістики займуться справою Гонгадзе.

http://www.korespondent.net/main/28068

“Справою Гонгадзе” займеться Київське НДІ судових експертиз

Кореспондент.net
15 Січня 2004, 17:34

Додаткові експертизи у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе будуть проведені на базі Київського НДІ судових експертиз, передає Інтерфакс-Україна.Про це повідомила прес-секретар Генерального прокурора Оксана Соколова. За її словами, до експертиз також будуть залучені іноземні фахівці.

Оксана Соколова нагадала про те, що в грудні Генеральна прокуратура звернулася з листом до уряду з проханням про виділення коштів на проведення додаткових слідчих дій і експертиз у справі про вбивство Георгія Гонгадзе.

Як повідомляв Кореспондент.net, 30 грудня 2003 року розпорядженням Кабінету Міністрів з резервного фонду держбюджету Міністерству юстиції було виділено 850 тис. гривень для забезпечення проведення міжнародної експертизи аудіозаписів у кримінальній справі про вбивство журналіста.

У той же час, у Генпрокуратурі підкреслюють, що ці кошти підуть не тільки на цю експертизу, але і на проведення інших слідчих дій.

У Міністерстві юстиції повідомили, що кошти, минаючи міністерство, транзитом були направлені в НДІ судових експертиз. У Мін"юсті відзначили, що ця установа для проведення експертизи визначена відповідною постановою слідчого в справі про вбивство Георгія Гонгадзе.

Відповіді

 • 2004.06.16 | Антисоціаліст

  В соці засвербіло - мабуть читають "Свободу" (-))

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Socialist

   Дурний соловей - дурна його й пісня

   1. Я не є членом СПУ;
   2. Я не є червоним;
   3. Мені немає і 35 років і я не можу бути "соці" у твоєму розумінні.

   Але, я не раз був у Європі і це зробило мене соціалістом.

   Привіт. Шукай "відьом" далі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua