МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фестиваль одного фільму імені Миколи Азарова

06/17/2004 | Культурний Спостерігач
Нова робота журналіста Юрія Луканова запрошена на фестиваль одного фільму імені колишнього голови ДПА Миколи Азарова
”Такі Справи”

Пресс-служба ”Такі Справи” повідомила: щойно завершений документальний фільм журналіста Юрія Луканова отримав запрошення на участь у фестивалі одного фільму імені Миколи Азарова. Колишній голова ДПА надихнув журналіста на нову роботу, яка називається “Портрет мафії у жіночому інтер’єрі”. Автор запрошеного на фестиваль фільму є також головою оргкомітету фестивалю, головою журі і єдиним його членом. Він каже, що ці заходи вжиті для того, аби переможцем фестивалю не став якийсь нездара, якого пропихали б негідні політики.

“Портрет мафії у жіночому інтер’єрі” розповідає про вітчизняну мафію, яку викрили звитяжні податківці під керівництвом Миколи Азарова, а саме – про видавничий і поліграфічний центр “Такі справи”. В ньому йдеться про те, як українські мафіозі нахабно вимагають від податківців дотримуватися законів. Вони знавісніли до того, що, замість слухняно заплатити штрафи, захищаються у міжнародному суді. Схоплених за руку “донів Карлеоне” відверто підтримують міжнародні братки, які надали гендиректору “Таких справ” Олександру Данилову політичний притулок за кордоном.

Юрій Луканов, який є автором книжки віршиків чорного гумору під назвою “Козюльки”, твердить, що його нова робота знята у жанрі козюльки. Він каже, що ідея фестивалю імені Азарова є його найграндіознішою козюлькою. Фестиваль триватиме тридцять п’ять хвилин: тридцять з них підуть на демонстрацію фільму, а п’ять хвилин – на визначення переможця та вручення йому премії.

Юрій Луканов відомий як автор книжок “Третій Президент. Політичний портрет Леоніда Кучми”, “Козюльки”. Досі він зняв два документальні фільми: “Три любові Степана Бандери” та “Хто ви є, містер Джекі?” (у співавторстві з Максимом Бернадським). Луканов є лауреатом премії імені Івана Франка Національної спілки журналістів.

”Такі Справи”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua