МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович списав закон у Ющенка, Пинзеника і Терьохіна

06/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні Верховна Рада прийняла урядовий Закон “Про внесення змін у державний бюджет на 2004 рік”. Норми цього Закону, які стосуються скасування оподаткування преси та книговидання, повністю – буква в букву, кома в кому – списані із розробленого депутатами “Нашої України” Віктором ЮЩЕНКОМ, Віктором ПИНЗЕНИКОМ та Сергієм ТЕРЬОХІНИМ “Закону України про внесення змін до деяких Законів України щодо підтримки друкованих засобів масової інформації та книговидавничої справи в Україні” (N 4462-2).

У Законі “Нашої України” йшлося про відновлення державної підтримки та внесення з цією метою змін до Бюджету. Також Закон скасовував попередні рішення уряду про надмірне оподаткування ЗМІ у галузі книговидавничої діяльності. У зв’язку з тим, що всі ці норми “буквально” були включені урядом в Закон “Про внесення змін у державний бюджет на 2004 рік”, то поданий раніше законопроект ЮЩЕНКА, ПИНЗЕНИКА І ТЕРЬОХІНА був знятий з розгляду, а переписані слово в слово його положення стали “заслугою” уряду.

“Уряд, який наприкінці минулого року почав оподатковувати пресу і книговидавництво, сьогодні стає “захисником інформації”, але в спосіб, далекий від норм моралі – він просто передирає текст нашого Закону!” – сказав один з авторів знятого з розгляду Закону про підтримку преси, заступник Голови партії “Реформи і Порядок” Сергій ТЕРЬОХІН. На думку народного депутата, цого б не сталося, якби Бюджет приймався відповідно до регламенту і до Бюджетного кодексу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua