МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Музика, маршрутки і нормативні акти

06/17/2004 | Franko
Чи існує десь хоч одна стрічка якоїсь бомаги, яка забороняє водіям включати голосно музику? Я прочесав з добрий десяток документів - Правила Дорожнього Руху, Женевська конвенція про дорожній рух, Закон про Автомобільний транспорт, Закон про дорожній рух, Постанова кабміну про пасажирські перевезення етц. Виглядає на те, що водії МАЮТЬ ПРАВО як завгодно голосно слухати музику. :what:

Відповіді

 • 2004.06.17 | Franko

  На місцевому рівні такі документи є

  У Сумах - постанова міської ради (точніше, її додаток):

  Забороняється у будь-який час доби:
  користуватися радіоапаратурою та іншими гучномовними установками, співати, кричати та чинити інші дії, що створюють шум, у зонах, прилеглих до житлових будинків, лікувальних закладів, дитячих будинків-інтернатів, будинків-інтернатів для громадян похилого віку; у парках, скверах, лісопаркових зонах відпочинку; умикати радіоприймачі та автомагнітоли в засобах громадського транспорту: тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі;


  У Львові - розпорядження голови облдержадміністрації:

  розпорядження голови ЛОДА від 27 травня 2003 року: перевізник зобов’язує водіїв бути охайно одягнутими, ввічливо поводитися з пасажирами, не допускати грубощів, некоректної поведінки; забезпечує пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством; не допускає в мікроавтобусах пасажирів без місць для сидіння; не допускає звучання музики в салонах транспортних засобів під час роботи на маршрутах.

  далі буде?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.18 | Чучхе

   У Києві на 451-х маршрутках (Нивки-Контрактова) висить бомага

   Текст приблизно такий "Рішенням комісії з питань транспорту та зв"язку Київради" заборонено під час руху за маршрутом водіям заборонено вмикати магнітолу" (саме написано "магнітолу"). В цьому маршруті музику дійсно перестали слухати. Але на інших маршрутах продовжують крутити Шансон етс. Думаю, це залежить від сумлінності того чи іншого перевізника.
 • 2004.06.18 | Navigator

  Я покарав водія самим страшним способом

  Попрохав його включити класику.
  Водій задрижав,бурсак перед Вієм, почувши перші звуки Моцарта.
  "Що, жахливо?" - запитав я - "От так само для мене пекельно слухати ваш шансон!"
  Допомогло.
  ...
  Додаток. У кожного водія є хозяїн. Телефонуйте до нього, якщо безпосередній контакт нічого не дає. У хозяїна чорний пояс по карате.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.18 | Socialist

   Коли моє авто було в ремонті, мені довелося одного разу їхати на

   маршрутці. Водій слухав "Шансон" і на моє зауваження, що я не люблю зону, рекомендував мені скористатись таксі. Що я і зробив з величезним задоволенням.
   Тим не менше проблему треба вирішувати. Один із способів - переносний магнітофон на батарейках, який працює досить голосно, щоб влаштувати у салоні какофонію.
   А ще краще зателефонувати власнику і пообіцяти звернутися до комітету захисту прав споживачів. На прикладі власної фірми знаю, що така погроза діє безвідмовно і водій буде "построєний".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.18 | Franko

    Re: Коли моє авто було в ремонті, мені довелося одного разу їхати на

    Socialist пише:
    > маршрутці. Водій слухав "Шансон" і на моє зауваження, що я не люблю зону, рекомендував мені скористатись таксі. Що я і зробив з величезним задоволенням.

    Не діло. Чому я маю платити більше, щоб досягнути того, що мені повинні надавати за значно менші гроші (комфорту і вчасного і якісного перевезення).

    Хоча, мушу признатися, що коли в мене ще не було ровера (я собі купив ровер спеціально щоб уникати маршруток, і не шкодую), я часто ігнорував пряму маршрутку з роботи додому, а замість того їхав двома трамваями з пересадкою, та ще й мусів останні півтора кілометри їхати пішки, що виходило дорожче і довше. І теж не шкодував...

    > Тим не менше проблему треба вирішувати. Один із способів - переносний магнітофон на батарейках, який працює досить голосно, щоб влаштувати у салоні какофонію.

    Можна :-) Я теж про це думав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.19 | Нестор

     Franko, як вирішиш проблему, то поділися з ближнім ідеєю (-)

   • 2004.06.19 | ziggy_freud

    какофонування в салоні. Чи біля салону

    влаштувати значно простіше, ніж Ви пропонуєте.

    Десь років із 10 тому я спостерігав сцену, що нагадувала сучасний флеш-моб. Шестеро чи семеро хлопців неформального міського вигляду, стояли біля лотка, де з "мильниці" грав блатняк, та дули в конфекти "Мелоді Попс". Хто не пам'ята, воно за сумісництвом є примітивним духовим інструментом.

    Таки виключив. Хлопці відійшли. Ввімкнув знову. Вони повернулись та знов почали свистіти ;-).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua