МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кандидати вставляють виборцям "очки" й купують голоси за 30 срібляникі

06/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Полтавські селяни розповіли, що кандидат Л. Козаченко проводить медичні обстеження виборців, возить по селах лікаря-окуліста й роздає всім окуляри. Люди кажуть, що ті окуляри для того, щоб краще бачити, де не треба малювати в бюлетені "плюс". Вони зізналися, що подарунки бради, але в кишені тримали дулю, бо чудово розуміють, що то – банальний підкуп.

У селі Писарівка Новосанжарського району 15 червня п'яні чоловіки лежали попід парканами. Це засвідчила член дільничної виборчої комісії, голова первинного осередку Української народної партії, вчителька Ганна Демиденко. Як з'ясувалося, в село було завезено десятки ящиків горілки від одного з кандидатів. Селяни кажуть, нібито від якогось банкіра. Прізвища після спожитого подарунку не пам’ятають.

А у Федорівці Карлівського району одна літня жінка дуже засмутилася, дізнавшись, що кандидат Бугрій зняв свою кандидатуру. "Як же так? - бідкалася старенька. - Він же обіцяв мені таблетки купити. А тепер що, самій доведеться купувати?"

У Чутівському районі деякі прихильники О. Кулика заявили про те, що представники місцеві газовики погрожували їм відрізати газ

Та найпростіше діють представники виборчого штабу одного з кандидатів, які купують паспортні дані виборців за 30 гривень. Саме в таку суму вони оцінили кожен голос. Очевидно, придбані дані планують використати для залякування довірливих громадян з метою фальсифікації результатів виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua