МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наша Україна реагує на переслідування Джумелі

06/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Юрій Оробець ("Наша Україна") вважає необхідним забезпечити фізичну безпеку Джумелі, а також допомогти йому знайти роботу.

“Наслідком виступу Миколи Джумелі у парламенті стало те, що на наступний день знайшовся якийсь бомж, який оголосив, що він разом із своїм “колегою”, який помер недавно, нібито, викрав бюлетені. Це була відповідь органів внутрішніх справ на пряме звинувачення Джумелі свого керівника Швенди в організації, по суті, справи викрадення бюлетенів, тому що підполковник Швенда особисто знімав цю охорону і був присутній у цих кабінетах, на що вказував Джумеля у парламенті”, - сказав народний депутат Юрій Оробець, коментуючи ситуацію, у якій опинився Мукачівський міліціонер Микола Джумеля.

Як відомо, Джумеля свідчив у Верховній Раді про викрадення бюлетенів в Мукачевому, після чого його було виселено з гуртожитку та не допущено до складання іспитів у Академії внутрішніх справ.

Юрій Оробець повідомив, що як голова слідчої комісії по виборах мера міста Мукачевого звернувся до Генерального прокурора з проханням забезпечити особисту безпеку Джумелі. “Але безпека особиста не може виключити всі методи адміністративного тиску, “наїзду”, власне, і того примітивного кретинізму, який використовує влада Закарпаття у боротьбі з “Нашої Україною”. Тому я можу сказати тільки, що це - агонія закарпатської держадміністрації на чолі з Різаком”,- вважає Юрій Оробець.

Народний депутат наголосив, що вважає необхідним забезпечити фізичну безпеку Джумелі, а також допомогти йому знайти роботу, “адже в органах внутрішніх справ непотрібна людина, яка не погоджується з тою ганебною роллю, яку нав’язує керівник правоохоронних органів Закарпаття - полковник Варцаба”.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

  • 2004.06.21 | Navigator

    Оце діло. Ідіть далі. Захищайте публічно, щоб народ бачив(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua