МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Укр.НЕТ починає виконувати перші вимоги!

06/19/2004 | RoRi
Увага! Завдяки всім людям які приєдналися до акції Українського Національного Порталу Domivka.Net щодо українізації поштової служби Укр.Нет ми отримали першу важливу перемогу. На протязі декількох років суппорт служба Укр.НЕТу ігнорувала вимоги поодиноких клієнтів щодо української версії пошти. І ось ми отримали завдяки масовій акції першу перемогу: з 18 червня (12:37 год.) працює кодування cp1251, яке не спотворює українські літери. Нагадаємо, що раніше було неможливо коректно читати листи коли в них були симовли "є","ї","і" та деякі інші.

Це наша спільна перемога. Дякуємо всім тим хто не полінився і прийняв участь в акції! Дякуємо тим, хто не думав, що "від його голосу нічого не залежить" а всеж приєднався і активно брав участь в акції!

Ця наша перемога показує, що краще щось робити аніж шукати виправдання своєї бездіяльності!

Наразі акція продовжує свою роботу до того часу поки не реалізують інші наші вимоги до керівництва Укр.НЕТ, а саме: введення паралельного українського інтерфейсу в поштову службу.

Запрошуємо всіх хто до цього моменту ще не взяв участь в акції активно до неї приєднуватися! Спільними зусиллями ми переможемо!

Сторінка акції http://domivka.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=8358


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua