МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова штабу Ющенка про Ющенка цитати:)

06/19/2004 | Patriot
Більшість політологів та аналітиків упевнені в одному – доля Ющенка в руках президента. Однак незважаючи на це лідери парій продовжують активно робити вигляд, що вони, після "консультацій" один з одним, або з членами уряду, зможуть вирішити долю Ющенка. Тема відставки нинішнього прем'єра останній тиждень залишається головною.

Перший заступник голови СДПУ(о), лідер партійної фракції в парламенті, почесний президент каналу "Інтер" Олександр Зінченко вважає, що відставка уряду "реальна практично на сто відстоків".

Олександр Зінченко вважає, що уряду Віктора Ющенка "були створені пільгові умови, яких не було у жодного попереднього" Кабінету міністрів. Політбюро СДПУ(о), як і прогнозувалося, визнало роботу уряду з виконання програми "Реформи заради добробуту" незадовільною і доручило фракції у разі розгляду в парламенті питання про відповідальність уряду висловити йому недовіру.

Парламентська більшість, сказав Зінченко в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна, підтримувала практично всі законодавчі ініціативи Кабміну, про що свідчить аналіз голосування фракцій за урядові законопроекти. А уряд "не поспішав" виконувати постанову Верховної Ради про щоквартальні звіти з виконання програми своєї діяльності, нагадав один з лідерів СДПУ(о).

Об'єднані соціал-демократи вважають, що під час загострення політичної кризи у прем'єра не було чіткої політичної позиції. "Ющенко мовчазно дозволив використати своє ім'я і репутацію тим, хто намагається неконституційним шляхом перебрати на себе владу в державі і знищити злагоду в суспільстві", - сказав Зінченко.

УП, 13.04.2001, 20:46

http://www.pravda.com.ua/archive/?10413-5-new

І ще трошки про діяльність :)
Дивіться і тіштнеся новим прогресивним кроком опозиції

10 квітня 2001 в ефірі каналу "Інтер", до якого мав пряме відношення Зінченко, вийшла програма "Однако с Михаилом Леонтьевым" – несподівано для глядачів, оскільки вона взагалі-то в Україні не транслюється. У цій передачі Ющенка змішали із лайном, і через кілька років дружина лідера "Нашої України" навіть виграла суд у Леонтьєва.

Ведучий програми тоді заявив багато "цікавого": "Сам Ющенко нічого з себе не представляє – це просто сирий матеріал для масштабного американського політичного проекту. Керівником цього проекту, відповідальним перед держдепартаментом США, є його дружина Катерина Чумаченко. […] Красень Ющенко – прапор антикучмівської опозиції. При всій безперечній чарівності жертви репресій Юлії Тимошенко у неї все-таки стійка репутація злодійки".

Після цієї передачі Ющенко заявив: "Соромно говорити, що такі речі присутні в моралі тих людей, що причетні до цієї авантюри, що вони можуть існувати в Україні, що вони можуть жити, ходить, дихати одним повітрям і, очевидно, видавати себе, що вони думають про Україну. Треба, знаєте, мати Бога в серці, за це люди понесуть кару, кару не від мене..."

http://www.pravda.com.ua/archive/2004/june/15/3.shtml

Висновок. Іторія не вчить. Давайте всі злітайтеся.
Шутери, Максим"яки і решта. Хочу почути аргументовану відповідь.
Як можуть співпрацювати вороги?

Відповіді

 • 2004.06.20 | Patriot

  Цікаво невже нема що відповісти? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.20 | СЕМЕН

   Патріоту.

   Відповіді не буде.

   Політика цікава штука, в ній все можливе.

   Наприклад:
   (якщо Ющенко взяв до себе головного русифікатора України в керівники Зінченка) то слід продовжити почате....

   Кравчука - на голову РУХа.
   Суркіса - на голову УНП.
   Марчука - на голову ПРП.
   Шуфрича - на голову МПУ.
   Гельмана - ідеологом кампанії (хоча і до нього "попрацювали" кацапи, викинули національні прапори з уживання кампанії - ТАК Ющенко)

   Медведчука, використаємо його досвід та агресію, на посаді голови адміністрації президента України - Ющенка.

   Патріотичному активу, вишеназваних партій залишається самообдурювати себе, що це тактика, що це хитрий сценарій Ющенка.
   А ні, добродії, це інтереси Москви які протягнуті російським лоббі біля Ющенка (Морозов, Третьяков, Жванія відомі "українці", Порошенко, Мартиненко - комсомольский актив).

   Ющенки скоро заспівають - "Боже царя храні", обдурені будуть пояснювати що це так треба.

   Кому? Сусіду, а тільки не УКРАЇНІ.   Українство, як завжди в лохах як реп'яхах.

   СЕМЕН
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.21 | Мартинюк

    Якщо чесно то головний русифікатор України - Андрійко Деркач

    Інтер серйозно підсів на концерти російських нафталінових зірок вже після відсунення Зінченка.
    Але головним русифікаційним каналом зараз є 1+1, хоча ще кілька років тому все було навпаки.
    Напевно все це має стосунок до регулярних змін власників каналів.

    До речі - нещодавно повідомили що "Альфа Груп" продало "Новий канал" і "Наше Радіо" - чи є в кого відомсті про нових власників ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua