МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яка революція потрібна Україні?

06/19/2004 | Курт Вессель
Яка революція потрібна Україні?

Україні потрібна програма інтенсивного розвитку приміського сільського господарства при найактивнішому сприянні держави. Це надасть українським містам, які стають все гарнішими, більш високих ринкових характеристик і переорієнтує українського городянина на споживання якісних продуктів харчування „першої свіжості” за помірними цінами, дозволить нам відмовитись від продуктів сурогатних, вироблених з недоброякісної імпортної сировини, з надмірним змістом шкідливих барвників, ароматизаторів, стабілізаторів, канцерогенних консервантів та інших домішок. Розвиток приміського господарства дасть змогу сформуватись заможному прошарку українських селян, так званому середньому класу, який стане оберегом національної ідеї, української землі та державності.

Але для цього необхідно збороти протидію бізнесових структур, які наживаються на важкій праці українського селянина, збороти корумповану владу і провести дійсно демократичні зміни в цій сфері, щоб селянин мав змогу вільно реалізувати сільгосппродукти на міських ринках без перекупників, без шахраїв, без шаленого свавілля податкової служби.
Програма інтенсивного розвитку приміського сільського господарства також реально допоможе вирішити проблему безробіття міського населення.

Тільки заможний український селянин здатен створити дійсно Українську Державу, реалізувати національну ідею, відсторонити чужинців і запроданців, відібравши в них можливість вирішувати долю українського народу!

Україна – для українців!!
Слава Україні!!

Відповіді

  • 2004.06.19 | Михайло Свистович

    До нас завітав сам Курт Вессель? Якщо ні, то, будь ласка,

    прочитайте правила перед тим, як щось сюди писати, і змініть нік.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua