МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Увага! Міжнаціональну ВОРОЖІСТЬ РОЗПАЛЮЮТЬ не євреї, а КОМУНІСТИ

06/19/2004 | Володимир
Яскраві приклади розпалювання ганебних антисіоністських настроїв, безглуздої ненависті до євреїв і особливо до їх теократичної іудейської держави останнім часом, як і завжди, краще за усіх інших демонструють комуністи. Це і не дивно, адже нелюді, які винні у трагічній загибелі багатьох мільйонів прогресивних українців, тепер, напередодні виборів УКРАЇНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТА, знову хочуть ворожнечі між громадянами України різних націй. Сьогоднішня мета комуністів - це громадянська війна та пролиття крові, про що засвідчують їхні підступні і справді жахливі провокації прямо у сесійній залі ВР - парламентська стенограма (http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/18060405_67.htm):


ЗАСІДАННЯ ШІСТДЕСЯТ СЬОМЕ
Сесійний зал Верховної Ради України
18 червня 2004 року

10:27:17

ОЛІЙНИК Б.І. (КПУ - В.)

Шановні колеги, рівень цивілізованості будь-якої держави визначається найперше за стабільністю, неконфліктністю міжнаціональних взаємин в її теренах. У цьому сенсі Україна, яка ніколи не страждала етноцентризмом та комплексом богообраності, ще з часів Київської Русі може слугувати всім сущим на Землі заохочувальним взірцем.
Ще на зорі незалежності ми закликали один одного діяти так, аби, скажімо, євреєві жилося в Україні краще, аніж в Ізраїлі. Сьогодні можемо засвідчити всьому світові, що цей поклик нами успішно зреалізований. Я говорю про це з гордістю, як і належиться вихованцеві шляхетного принципу інтернаціоналізму, чи то пак братолюбіє. Щоправда, захмарює мою гордість та обставина, що поки ми втілювали в життя режим найвищого благосприяння нацменшинам, нас вимерло на п'ять мільйонів більше, ніж народилося. І, пробачте, динаміка вимирання нації зростає неухильно. Хто ж поважатиме титульний народ, який дозволяє фізично й морально зводити себе до рівня нацменшини?
...
14:00:11

ДОМАНСЬКИЙ А.І. (точно не знаю, але також, здається, комуняка; уривки - В.)

Наприкінці травня цього року делегація депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Сирійською Арабською Республікою на запрошення глави Парламентської асоціації сирійсько-української дружби доктора Насредіна перебувала з офіційним візитом у Сирійській Арабській Республіці. Під час цієї зустрічі він високо оцінив заяву Міністерства закордонних справ України стосовно ситуації на Ближньому Сході навколо Сирії. Ми відвідали Голанські висоти. І я вам повинен сказати, що ми побачили те варварство, яке залишив Ізраїль після 1973 року, коли вони залишили цю частину території Сирії. Місто Кунайтра сьогодні знаходиться під руїнами. Це варварство двадцятого століття, про що люди повинні говорити і вимагати звільнення Голанських висот ізраїльтянами і повернення їх Сирії. Президент вважає, що порушення миру і спокою на Ближньому Сході матиме неаби які наслідки у всьому світі. Він відмічає: "На жаль, у США нема політичної далекоглядності. Вони ведуть світ від одної проблеми до іншої".
-----------------------------
НУ ЦЕ ВЖЕ ВААБЩЕЕ... Є нагальна необхідність звернутися до Голови ВР пана Литвина з чіткою вимогою ВІДБИРАТИ СЛОВО (тобто негайно вимикати мікрофон) у всіх тих, хто свій виступ використовує для абсолютно недопустимих, аморальних негативних висловлювань про США та Ізраїль і, відповідно, щодо євреїв, американців чи інших друзів України. Сподіваюсь, що все-таки у спікера українського парламенту для цього вистачить здорового глузду, необхідної сміливості, волі і рішучості. Чи є у когось можливість передати Володимиру Михайловичу та обом його заступникам ось таке звернення? Я всього лише бажаю відновлення елементарної справедливості.

Відповіді

  • 2004.06.19 | Володимир

    І, до речі, мені не зрозуміло, але однозначно не подобається...

    Просив би насамперед звернути увагу на подвійні стандарти. Наприклад, чому переобраний на останньому З"їзді євреїв голова об"єднаної єврейської общини України шановний пан В. Рабінович постійно говорить лише про більш-менш демократичні "Сільські Вісті", яких постійно переслідує злочинний куЧМОрежим, але в той же час взагалі нічого НЕ ЗГАДУЄ про комуняк та їх червоно-терористичні ганебні видання, де можна зустріти і НАБАГАТО ГІРШІ НІСЕНІТНИЦІ? І до суду чомусь не звертається... :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".