МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

06/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Відомі гучними корупційними скандалами чиновники Міністерства у справах сім'ї та молоді активно готуються до поїздки в Барселону на молодіжний форум. Цього року за рахунок державного бюджету Іспанію відвідає близько 90 щасливчиків.

Більшість зовсім не молодих людей, що поїдуть у Барселону за рахунок країни є штатними працівниками самого Міністерства. Перманентно, але доволі активно ведеться зміна складу української делегації - жартують, що список учасників Всесвітнього Форуму молоді міняється протягом майже кожної робочої години.

Оргкомітет Форуму одержав чітку вказівку від міністерства Довженко не включати до списку учасників представників молодіжних організацій опозиційних політичних партій.

Натомість вагому квоту на участь своїх представників одержали Союз молоді регіонів, Українська соціал-демократична молодь України і молодіжна організація "Трудової України".

Серед учасників Форуму вже числиться прізвище "новогенерованого" Юрія Мирошниченка, що, очевидно, відвідає Іспанію разом з дружиною Софією Мирошниченко.

Відповіді

 • 2004.07.01 | 1

  Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

  На жаль в цьому повідомленні дуже мало правди і фактів, єдине що відповідаж дійсності це те що Юрій Мирошниченко є в списках (цікаво чого це когось так турбує), дружина його не їде, відомі корупційними скандалами (якими скандалами?! окрім пустих звинувачень ніяких скандалів - тільки штучні і безпідставні), більшість делегації працівники міністерства - нонсенс!!! з чого ви взяли?! ви хоча б списки бачили?! пуста стаття...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.01 | Vadym Gladchuk

   Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

   Нагадаю: літом 2003 року співробітниками прокуратури було порушено проти працівників регіональних структурних підрозділів Державного комітету у справах сім’ї та молоді 16 кримінальних справ, 4 протоколи про корупційні злочини, 13 адміністративних впроваджень, 11 позовів та загалом 127 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності мало було притягнуто 136 посадових осіб.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.01 | 1

    Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

    О-о-о-о-о!!! Гладчук!!!

    По перше чи не могли б ви вказати джерело де можна перевірити вашу інформацію, як її отримали ви бо я також хочу. по друге ікаво чому тоді не сказати "працівники обладміністрацій" тощо??? А з приводу решти сказати нема чого? Як завжди... Доки на вас не знайдеться опонент у бесіді ви впевнено вішаєте лакшину на вуха вдячним дочитувачам, а як тільки люди починають ставити під сумнів ваші пусті балачки - ви замовкаєте, тому пропоную одразу припинити вашу балаканину доки вам не стало соромно за вашу бр... недостовірну інформацію
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.01 | Htos

     Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

     Щоб не було напрсних звинавачень, пропонуємо вивісити списов тих хто їде за бюджетні кошти на сайті Міністерства
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.02 | 1

      Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

      Так запропонуйте!!! Але там де міністерство побачить цю пропозицію!
    • 2004.07.01 | Vadym Gladchuk

     Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

     На о Гладчук :) відповідаю!

     01 серпня, 13:03
     На відпочинок в «Артек» відправляють не сиріт, а двієчників із забезпечених сімей

     Генеральна прокуратура України майже в усіх регіонах України виявила порушення при розподілі путівок до Міжнародного дитячого центру «Артек». Як повідомили в прес-службі Генпрокуратури, за результатами проведених прокурорських перевірок виявлені зловживання службовим становищем працівниками обласних управлінь у справах сім’ї та молоді, інших підрозділів виконавчої влади на місцях і встановлені численні факти порушень законодавства при розподілі пільгових путівок.

     Як з’ясувалося, центральні органи, причетні до організації відпочинку і оздоровлення дітей, не володіють повною мірою станом справ, повідомляють «Подробиці». У низці регіонів виявлено, що в місцевих відділеннях у справах сім’ї та молоді немає навіть Положення про порядок підбору і направлення дітей до МДЦ «Артек», відсутні списки дітей пільгових категорій і план розподілу путівок, не ведеться реєстр путівок на кожну зміну. Відповідно до вказаного Положення, пільгове право на поїздку в «Артек» мають насамперед діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти-інваліди і потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, практикується виділення путівок обдарованим дітям.

     Замість цього до «Артеку» відправляються діти, чиї батьки займають високі посади і мають можливість оздоровити дітей на власні кошти. Так, наприклад, працівниками відділу молоді та спорту Великолепетихської райдержадміністрації Херсонської області в «Артек» направлено п’ятеро дітей, ніби відмінників навчання із малозабезпечених сімей. У ході перевірки з’ясовано, що ці діти не були відмінниками і всі із забезпечених сімей.

     У восьми областях України порушено 16 кримінальних справ, складено 4 протоколи про корупційні діяння, порушено 13 адміністративних виробництв, заявлено 11 позовів. Внесено 127 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності будуть залучені 136 службових осіб.

     Загалом на захист прав дітей Генеральною прокуратурою з початку 2003 року порушено понад 700 кримінальних справ, з яких 80% направлено до суду, що вдвічі більше, ніж за той же період 2002 року.


     ForUm
     http://ukr.for-ua.com/news/2003/08/01/130355.html


     До речі це не вся інформація про розкрадання бюджетних коштів Довженко та Ко що у нас є
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.02 | 1

      Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

      Вибачте але "володіє не повною мірою" це досить далеко від "розкрадає", відділи при обладміністраціях належать також а навіть і більшою мірою до самих обладміністрацій а не до відповідних міністерств, міністерства спрямовують діяльність а обладміністрації забезпечують виконання і слідкують за належною роботою СВОЇХ управлінь. Не плутайте грішне з правідним.

      До речі чи правда що ваша "Всеукраїнська молодіжна організація" на справді має статус не всеукраїнської а всього навсього київської міської? Чому тоді ви називаєтесь Вмо Молодь надія України, чи це щось на зразок ПП "Міжнародний Валютний Фонд"? Нехороше обманювати людей!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.02 | Vadym Gladchuk

       Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

       Наведені нижче висновки Рахункової Палати доводять що розкрадає. І в особливо великих розмірах!!! :)

       На закид про статус організації - ВМО "Молодь - надія України" - організація має всеукраїнський статус, легалізована шляхом повідомлення МінЮстом ще у 1999 році. Є у нас і відподіний документ :)

       Фестивальний синдром, або Чи порятує сиріт УНКМО?

       Рахунковою палатою проведена перевірка використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2002 році Державному комітету України у справах сім'ї та молоді.
       Як виявили аудитори, Держкомітет у своїй діяльності фактично не приділяє належної уваги виконанню функцій соціального спрямування -реалізації заходів, орієнтованих на поліпшення соціально - економічного становища сімей, жінок, дітей і молоді. При використанні бюджетних коштів перевага надається культурно-масовим заходам та незаконному утриманню різних громадських організацій та комерційних структур. Питома вага таких видатків у загальній сумі бюджетних коштів складає 51,5 відсотків.
       Використання бюджетних коштів як Державним комітетом, так і підвідомчими установами здійснюється безконтрольно, мають місце факти масових порушень фінансової дисципліни, відсутня прозорість руху коштів.
       Рахунковою палатою виявлено бюджетні правопорушення при використанні коштів Державного бюджету України у сумі 3 млн. 517,1 тис. грн., не за цільовим призначенням використано 4 млн. 799,7 тис. грн., неефективно - 852,4 тис. гривень. У загальній сумі, з порушенням чинного бюджетного законодавства та неефективно Державним комітетом України у справах сім'ї та молоді використано 9 млн. 169,2 тис. грн. (45,2 відс. до загальної суми бюджетних призначень що перевірялися).
       Держкомітет практично не здійснює контроль за використанням бюджетних коштів, виділених на реалізацію загальнодержавних програм, на всіх стадіях бюджетного процесу. У календарних планах структурних підрозділів Держкомітету відсутній перелік конкретних програм (що мали реалізовуватися в рамках загальнодержавних програм та окремих доручень Уряду), відсутні обсяги витрат, термін виконання та відповідальні за їх організацію й проведення.
       Всупереч рішенню Конституційного Суду України, громадська організація УНКМО продовжувала фінансуватися за державні кошти. Протягом 2002 року ця структура незаконно отримала з держбюджету близько семи мільйонів гривень, з яких половина використана не за цільовим призначенням та з порушенням законодавства.
       Держкомітетом використано 1 млн. 192,7 тис. грн. бюджетних коштів на реалізацію власних програм громадських організацій ( ними передбачалось створення Всеукраїнського ресурсного центру молодіжних громадських організацій та Молодіжно-студентського готелю). Фактично Центр та Молодіжно-студентський готель не створені. Кошти, використані громадськими організаціями на власне будівництво, придбання офісного приміщення та оргтехніку.

       Прес-служба Рахункової палати
       http://www.ac-rada.gov.ua/Ua/5/200304142.htm
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.02 | 1

        Re: Молодіжний форум у Барселоні відвідає лише "правільна" молодь

        Посиланнячко мертве, а втім інформація на сайті є але ви її досить суттєво перекрутили, до речі ви якимось чином контактували з цим міністерством?

        ЗІ цікаво що все ж таки про Барселону дуже перекрутили і всі здається погодились


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua