МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Mатеріали в «The Independent» збігаються із висновками комісії BP

06/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Напередодні появи в британському часописі «The Independent» статті про нові подробиці загибелі Георгія Гонгадзе та Ігоря Гончарова, голова тимчасової парламентської слідчої комісії із розслідування справи Гонгадзе, Александрова та інших резонансних справ, Григорій Омельченко двічі звертався до журналістів із проханням вплинути на керівництво парламенту і допомогти йому оприлюднити звіт комісії про виконану роботу. Омельченко наполягав, що володіє достатніми доказами для того, щоб довести причетність до резонансних вбивств високих посадових осіб України. Сьогодні у розмові з кореспондентом ІМІ, він підтвердив, що матеріали надруковані в «The Independent» збігаються із висновками комісії:

ІМІ: Чи збігаються дані оприлюднені у газеті з висновками вашої комісії?

Г.Омельченко: Так, звичайно. Є документи й докази цього. Ось чому я так наполегливо добивався звіту слідчої комісії. Одна справа це в газеті надрукувати, а інша – виступ з трибуни Верховної Ради, де будуть свідчити працівники міліції. Там (ІМІ: у статті) ще багато чого не вказано і про інші експертизи, якими встановлено, що журнали спеціальні, де фіксувались завдання – постраждали, бази були знищені, вирвані листи.

Що стосується причини смерті Гончарова, то висновок однозначний : смерть насильницька і у зв"язку з цим Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу. Я сьогодні відправив спец поштою депутатський запит від імені комісії до Генпрокуратури з проханням надати повну інформацію і в тому числі надати копію судово-медичної експертизи у справі Гончарова. Протягом п»яти днів має бути відповідь.


ІМІ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua