МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЄС про справу Ґонгадзе! СЕМЕНе, почалось? За вісім діб до саміту

06/21/2004 | KAKTUZZ
в Стамбулі, куди ласкаво запрошено нашого Пезидента! І то є ж така "сука"-- "5 колона", що в Брюсселі ото все воду каламутить!

Європейський Союз оприлюднив заяву, в якій висловлюється стурбованість браком досягнень у розслідуванні вбивства українського журналіста Георгія Ґонґадзе.

16 вересня минуло рівно три роки відтоді, як журналіст зник.

У заяві ЄС мовиться, що упродовж тих трьох років кілька інших журналістів в Україні загинули від насильства, а інші зазнали нападів.

Там також висловлюється стурбованість тим, що репортерам в Україні можуть перешкоджати і роботі чи залякувати їх.


У третю річницю зникнення і вбивства українського журналіста Георгія Ґонґадзе, Європейський Союз хоче висловити занепокоєння нестачею просування у розслідуванні обставин його смерті. За три роки з часу смерті Ґонґадзе, кілька журналістів в Україні загинули насильницькою смертю, а інші зазнали нападів.


Із тексту заяви ЄС


16 вересня низка опозиційних партій та неурядові організації провели в Україні заходи на вшанування пам'яті вбитого три роки тому журналіста Георгія Ґонґадзе.

Зокрема, встановлено пам'ятний хрест на місці, де було знайдено обезголовлене тіло Ґонґадзе.

Вдова журналіста Мирослава Ґонґадзе в інтерв'ю Українській службі Бі-Бі-Сі сказала, що не вірить у здатність чинної влади та офіційних органів знайти убивць її чоловіка - батька двох дітей.

Мирослава Ґонґадзе виступила в Лондоні в Асоціації іноземної преси на запрошення Національної профспілки журналістів Британії.

Вона, зокрема, звернула увагу на листи підполковника Ігоря Гончарова як нове свідчення у справі. Вона нагадала, що Генпрокуратура вже визнала автентичність листів, де йдеться про те, що правоохоронні оргіни співпрацювали із злочинним світом для скоєння замовних злочинів.

Вдова журналіста висловила побоювання, що тепер у перебігу розслідування акценти з замовників буде зміщено на виконавців.

Джеремі Дір, генеральний секретар Національної профспілки журналістів, яка в числі інших європейських організацій веде кампанію за ретельне і неупереджене розслідування вбивства українського журналіста, назвав справу Ґонґадзе лакмусовим папірцем свободи преси у Європі.

Також представники журналістських організацій висловили розчарування результатами незалежного звіту представника Ради Європи Ханс-Крістіана Крюгера. Цей звіт було оприлюднено перед парламентською асамблеєю Ради Європи у червні цього року.

У ньому було сказано, що з призначенням на посаду нового Генпрокурора розслідування у справі Гонгадзе провадилося відповідно до "стандартів, прийнятих у демократичних суспільствах".

На зустрічі, крім представників британських журналістів та голови Інституту масової інформації Алли Лазарєвої, також був присутній чільний представник Міністерства закордонних справ Британії Деніс МакШейн, який щойно повернувся з Києва.


Хрест неподалік місця, де знайшли тіло Георгія Ґонґадзе
Він сказав, що позиція Британії щодо розслідування та покарання винних у загибелі Георгія Ґонґадзе чітка: цю справу має бути доведено до кінця.

За словами пана МакШейна, він підняв питання "справи Ґонґадзе" та питання свободи преси в Україні під час зустрічі з українськими високопосадовцями. Поки в Україні не будуть дотримуватися норми, що дозволяють журналістам не зазнавати тиску, - про її вступ до ЄС мова йти не може, сказав він.

Національна спілка журналістів України та Київська незалежна медіа-профспілка закликали Верховну Раду внести до порядку денного звіт Генерального прокурора Святослава Піскуна про перебіг розслідування загибелі Георгія Ґонґадзе та Ігоря Александрова, а також злочинів проти інших журналістів.

Відповіді

 • 2004.06.22 | СЕМЕН

  Кактуззу.

  Причина проста.

  Працівникам радіо "СВОБОДА", "української редакції" потрібні робочі місця.
  На "СВОБОДІ" скорочення...

  Потрібно довести, конгресу США, що вони необхідні.
  Не забуваємо що Мирослава Гонгадзе працює на "СВОБОДІ", конфлікт інтересів.
  Аскольд Крушельницькій - працює на "свободі".
  Ірена Халупа, також працівниця "свободи".

  Звичайний шкурний інтерес - ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ.
  Основний "драйв" цих панів.

  Для України є вихід, працевлаштувати вищеназваних панів з хорошою зарплатою.
  Для України це буде дешевше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.22 | СЕМЕН

   Кактуззу 2.

   "Чорна вдова" Мирослава Гонгадзе - створила собі "медіа-бренд бізнес" Георгій Гонгадзе, і харчується на кістках, розкручуючи на заході "сердобольну" "донорську спільноту".


   Справа в тому що 82% ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПРОГОЛОСУВАЛИЗА ПАРТІЇ ЯКІ СПОВІДУВАЛИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ.
   Мільйони українців бачуть своє майбутне у Європі, на Заході.


   Де тут захищаються права українців які бажають йти на Захід?
   Нас мільйони, а шкурні інтереси Мирослави Гонгадзе - одні.


   Не плутайте особисту трагедію з інтересами народу і країни.
   Не створюйте новий ЗЛОЧИН - блокуючи Україну на Захід.


   Не думаю, щоб Гиї Гонгадзе, сподобалось як цого трагічну смерть використовують проти інтересів України та намірів мільйонів громадян до швидкого європейського поступу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.22 | KAKTUZZ

    Re: Кактуззу!

    Кажете дешевше буде працевлаштувати тих панів в Україні? Це за аналогією як з Ганздьою Стеців? Її Ви таки гарно прилаштували.

    Але "Радіо Свобода" ви сплутали з Бі-Бі-Сі. Чи може це маряж на основі спільності(а не кофлікту) інтересів?
   • 2004.06.22 | KAKTUZZ

    Re: Кактуззу 2.

    Ну Ви вже попраценавлаштовуєте, по "Лук"янівках , та СІЗО. Справді дешевше Буде! Не плутайте Україну і Кучму. Це антиподи і саме він блокуючи розслідуванння справи Гонгадзек, блокує поступ України на Захід. Тому зло походить від Кучми і його оточення. Річ у тім , що його ненавидть отих 82 відсотки населення України , які проголосували за проєвропейські партії і про яких Ви згадали у своєму дописі. І нічого шукати крайнього. Наберіться відваги і скажіть, що "Таки-так! Кучма -- більмо на тлі України". І Європа поставила українцям завдання! Позбавтесь того більма, поставте крапку в розслідуванні справи Ґонґадзе і справи підуть на лад.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.22 | KAKTUZZ

     А як би Ви прокоментували ось це? Може б

     і усіх членів Міжнародної Федерації Журналістів працевлаштували б?

     Media release 22 June 2004

     The Government of the Ukraine "must face the truth and take responsibility" over the brutal killing of opposition journalist Georgiy Gongadze says the International Federation of Journalists as new developments put fresh pressure on President Leonid Kuchma and point to a denial of justice in the case.

     "The time is right to clear the air," said Aidan White, IFJ General Secretary. "We need to know the truth, pure and simple. Only a fresh investigation that is independent, transparent and stripped of self-interest and political intrigue will deliver justice."

     The death in custody of a key witness, the announcement of a confession by a convicted murderer and a call from Parliamentarians in the Ukraine for the impeachment of President Kuchma all indicate that the mystery surrounding the 2000 assassination of Internet journalist Gongadze is at last unraveling says the IFJ.

     "After years of willful political neglect, incompetent investigation and official bungling the truth is beginning to emerge and President Kuchma and his government must face up to their responsibility," said White.

     Yesterday the prosecutor-general's office in Kiev announced that a man previously prosecuted for murder had confessed to the killing of Gongdaze, an investigative reporter and a sharp critic of corruption in government circles. His decapitated body was found in woods outside Kiev in November 2002. Although President Kuchma has always denied being involved, he has been linked to the murder through controversial taped evidence.

     The news of the confession came as prosecutors announced an investigation into the death in police custody of a key witness who had alleged that Mr Kuchma was implicated in the murder of Gongadze. Former policeman Ihor Honcharov died last August of spinal injuries. Criminal proceedings have been opened against police in the matter, said the prosecutor's office.

     And a special parliamentary committee, mainly consisting of Kuchma's political opponents, which has been examining events around the killing, including secret tape recordings, says Mr Kuchma should be impeached and subject to criminal proceedings. The IFJ welcomed the work of the committee but warned against politicians using the conclusions as a "football for political game-playing." White said: "This case is about justice for Georgy Gongadze not securing the defeat of Leonid Kuchma."

     Last month the IFJ, which is supporting an international review of how the Gongadze case has been handled, confronted Ukraine Prime Minister Viktor Yanukovych, a favourite to replace Kuchma in national elections later this year, during a visit to Brussels with a "catalogue of concerns" over a wide range of problems facing journalists in the Ukraine and asked for a new and independent inquiry into the Gongadze case.

     More information : + 32 2 235 22 00
     The IFJ represents over 500 000 journalists in more than 100 countries.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.22 | KAKTUZZ

      Семене! Працевлаштуйте ще усіх членів Ради Європи!

      Parliamentary Assembly - Monitoring Committee
      Statement on the forthcoming presidential elections in Ukraine

      Strasbourg, 22.06.2004 - The Monitoring Committee of the Council of Europe
      Parliamentary Assembly today made the following statement:
      "The October 31 elections are an opportunity for Ukraine to ensure full
      respect for the principles of pluralist democracy, human rights and the rule
      of law. A credible democratic election could reverse the current political
      trend in the country and give it a chance to anchor itself more firmly in
      the family of European democracies.
      However, the information on the current pre-election environment by the
      Committee's rapporteurs who recently returned from Ukraine is a cause for
      great concern. It should be recalled that, in January this year, the
      Assembly asked the Ukrainian authorities to abstain from unconstitutional
      acts or actions and carry out free and fair presidential elections in
      October, or face a challenge to the credentials of the Ukrainian delegation
      and, possibly, questioning of the country's status as a member of the
      Council of Europe.
      The Committee believes that the on-going constitutional reform, which is in
      principle highly needed, should be postponed until after the presidential
      election and then be conducted in a democratic and transparent manner, in
      strict compliance with the existing constitution and taking into account the
      advice of the Venice Commission. In this regard, an opinion of the Venice
      Commission on the issue whether the procedure of amending the Constitution
      of Ukraine is in conformity with the Assembly's resolutions 1346 (2003) and
      1364 (2004) would be welcome.
      The Committee calls on the Ukrainian authorities to conduct the election
      process with absolute impartiality and respect for Council of Europe
      standards, to allow all candidates to compete on fair and equitable grounds.

      Against the background of harassments of journalists and blatant violations
      of electoral standards which occurred during the recent local election in
      Mukacheve, as well as the absence of an appropriate official reaction to
      these events, the Committee calls on the Ukrainian authorities to carry out
      a credible investigation and, if justified, sanction the incidents. The
      authorities should also fully commit themselves to prevent any such
      violations in the future.
      The recently adopted Law with amendments concerning state secrets protection
      (#1703-IV), the controversial provisions in the new Civil Code and
      administrative practices which restrict the freedom of information and
      amount to censorship should be urgently abolished.
      The transformation of the state television company into a genuinely
      independent public broadcaster should be accelerated. The organisation of
      live televised debates between candidates for Presidency on state-owned and
      private channels would help to make the electoral process fair and
      equitable.
      ./..

      The Ukrainian authorities should clarify and improve the status of domestic
      observers and candidates' representatives in all the phases of the electoral
      process, and facilitate a large scale deployment of international observers.

      Voters' lists should be updated and the Ukrainians living abroad (almost 15%
      of the total population) should be given a chance to vote. The composition
      of electoral commissions at all levels should respect a fair balance between
      political parties.
      The Committee reiterates the call made by the Assembly last January for the
      immediate appointment of a special representative of the Secretary General
      of the Council of Europe to assist the Ukrainian authorities in the
      preparation of the elections. It regrets that this appointment has not yet
      taken place."

      Press Release
      Parliamentary Assembly Communication Unit
      Ref: 311a04
      Tel: +33 3 88 41 31 93
      Fax :+33 3 90 21 41 34
      pace.com@coe.int
      internet: www.coe.int/press      The Parliamentary Assembly brings together 626 members from the national
      parliaments of the 45 member states.
      President: Peter Schieder (Austria, SOC); Secretary General of the Assembly:
      Bruno Haller.
      Political Groups: SOC (Socialist Group); EPP/CD (Group of the European
      People's Party); LDR (Liberal, Democratic and Reformers' Group);
      EDG (European Democratic Group); UEL (Group of the Unified European Left).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.22 | KAKTUZZ

       FT про справу Ґонґадзе! Семене! 7 діб до саміту!

       Кореспондентів "Файненшіал таймс" також зайвий окраєць хліба не завадить! Ну їй-Бо!!! Наче цілий Світ змовився проти України, чи то пак проти Кучми! Ну ні, СЕМЕНе?


       Файненшл Таймс вміщує у розділі європейських новин статтю, де констатується, що "Смерть свідка ускладнила головоломку з приводу смерті українського журналіста" Ґонґадзе.
       Часопис переказує заяву Генеральної прокуратури України, яка визнала, що ключовий свідок у вбивстві Георгія Ґонґадзе був убитий у в’язниці минулого року. Файненшл Таймс нагадує, що відповідальність за смерть Ґонґадзе дехто покладав на президента Леоніда Кучму, і далі веде так:

       "За повідомленням речника Генпрокуратури, чільний працівник міліції Ігор Гончаров, який твердив, що має достовірну інформацію про викрадення Ґонґадзе міліціонерами, загинув від травм спини, які виникли від нанесених в ув’язненні фізичних ударів. Прокуратура при цьому заперечує, що розслідування справи Ґонґадзе гальмується, і навіть повідомляє про затримання підозрюваного, який зізнався у вбивстві журналіста. Ім’я підозрюваного не оприлюдненно, але, згідно тверджень прокуратури, він проходив у справах, пов’язаних з відокремленням голови при вбивстві".

       Як відзначає Файненшл Таймс, заява Генеральної прокуратури України пролунала у відповідь на статтю у британському часописі Індепендент. Там у суботу було оприлюднено документи, начебто надані українськими правоохоронцями, які вказують на те, що "чільні українські урядовці намагалися саботувати розслідування" справи Ґонґадзе. Прокуратура України засудила цю публікацію і висловила сумнів щодо достовірності документів. Файненшл Таймс пише:

       "Суперечність довкола смерті Гончарова посилить тиск на президента Кучму та його оточення. Перед ними - президентські вибори у жовтні, а опозиція при цьому веде перед в опитуваннях громадської думки і може перемогти. Пан Кучма заявив, що піде з посади, але підтримує діючого прем’єр-міністра Віктора Януковича. Свідчення Гончарова відомі з його рукописних листів, які він зумів передати з ув’язнення і які були оприлюдненні після його смерті".

       Ґазета Виборча: Мертвий свідок
       Провідний польський часопис Ґазета Виборча виносить подібний заголовок у статті про Україну, в якому проголошено, що ключовий свідок у справі Ґонґадзе був вбитим. Як зазначає часопис, речник української прокуратури визнав, що Ігоря Гончарова було закатовано в ході дізнання, і подає такі подробиці.

       "Генеральна прокуратура України скритикувала як неправдиве твердження британського часопису Індепендент про те, що колишній працівник міліції звинувачений у організації злочинної банди Гончаров
       помер від передозування знеболювальних ліків. Натомість прокуратура визнала, що Гончаров помер внаслідок побиття охоронцями київської в’язниці. Раніше прокуратура твердила, що він помер природною смертю, у що важко було повірити, бо тіло кремували впродовж трьох днів".

       Ґазета Виборча зазначає, що у Києві давно побутувала думка, що Гончарова було вбито за намір розповісти, хто віддав наказ вбити журналіста Ґонґадзе. Часопис нагадує, що незалежного журналіста було викрадено у центрі Києва у 2000-му році, і пізніше знайдено обезголовленим, і веде далі так:


       Голова парламентської комісії Григорій Омельченко

       "Минулого тижня голова парламентської комісії у справі Ґонґадзе Григорій Омельченко оголосив, що викрадення журналіста організували президент Кучма, теперішній спікер парламенту Володимир Литвин, колишній голова СБУ Леонід Деркач та колишній голова МВС Юрій Кравченко. За словами українських оглядачів, сенсаційне оголошення Генеральної прокуратури про смерть свідка не означатиме, що справу Ґонґадзе буде нарешті розкрито. Останнє стане можливим, лише якщо в Україні зміняться ключові державні посадовці".

       Вісім британських моряків
       Домінуючою темою перших шпальт британської преси, проте залишається прикордонний інцидент на ірано-іракському кордоні, де іранці затримали 8 британських моряків. Іранські прикордонники твердять, що британці перетнули іранський кордон у трьох катерах, а відтак їх було затримано для допиту.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.22 | KAKTUZZ

        Доброго ранку СЕМЕНе! У Вас у США вже

        за 15 хвилин 9 -та ранку! Швиденько каву! І мерщій до комп"ютера! А то службові справи затягнуть.Так і не дочекаюсь ваших відповідей і карколомної логіки. 7 діб до саміту!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.22 | СЕМЕН

         Сьогодні СЕМЕН спостерігав як РПЦ пікетувало КМДА.

         Під російськими прапорами, російські попи верещали проти участі України в НАТО.

         Насторожує мене зкоординовані дії Мирослави Гонгадзе та інших працівників радіо "свобода" та РПЦ, де їхні акції збігаються в одному - не пускати Україну в НАТО.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.22 | Михайло Свистович

          А я, зайшовши до громадського туалету, випадково побачив,

          як священик РПЦ біля пісуару справляв свої природні потреби. Насторожують мене такі скоординовані дії попів РПЦ та Семена. який також справляє свої природні потреби.

          СЕМЕН пише:
          >
          > Насторожує мене зкоординовані дії Мирослави Гонгадзе та інших працівників радіо "свобода" та РПЦ, де їхні акції збігаються в одному - не пускати Україну в НАТО.

          Розслабтеся, таку Україну ніхто до НАТО не пустить. А щоб пустили, треба не ховати бруд під модним одягом, а просто помитися.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.23 | СЕМЕН

           Re: А я, зайшовши до громадського туалету, випадково побачив,

           """Розслабтеся, таку Україну ніхто до НАТО не пустить. А щоб пустили, треба не ховати бруд під модним одягом, а просто помитися."""


           Свистович, що ти несеш.
           Україна буде в НАТО.
           Поговоримо після самміту.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.23 | Михайло Свистович

            Re: А я, зайшовши до громадського туалету, випадково побачив,

            СЕМЕН пише:
            >
            > Свистович, що ти несеш.
            > Україна буде в НАТО.

            Це ти несеш. Таку Україну до НАТО ніхто не пустить.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.06.23 | СЕМЕН

             Свистовичу.

             Свистович, а ти не думав що та групка людей на "грантах" біля держдепу яка підтримує розкрутку кейса "гонгадзе", а фактично блокують Україну в поступі до Європи і НАТО створюють для США велику нову проблему - повернення російської балістичної ядерної зброї яка буде націлена на Вашингтон та Нью-Йорк?

             Хто буде нести відповідальність за це Надя Дюк, Козлова?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.06.25 | Михайло Свистович

              Re: Свистовичу.

              СЕМЕН пише:
              > Свистович, а ти не думав що та групка людей на "грантах" біля держдепу яка підтримує розкрутку кейса "гонгадзе", а фактично блокують Україну в поступі до Європи і НАТО

              Блокують Україну в поступі до Європи і НАТО не купка людей. а дії нинішніх можновладців.

              >
              > Хто буде нести відповідальність за це Надя Дюк, Козлова?

              Кучма, Медведчук, Янукович і ще дуже багато людей.
           • 2004.06.23 | KAKTUZZ

            СЕМЕН:"Поговоримо після самміту".

            Та можна й до саміту поговорити! Нинька, той голандський гуцул Ґенсек НАТО сказали , що Україні буде передано "стронг мессидж" за її поведінку. На прохання просвітити: "Каму-каму месидж буде передано?" Схеффер поправив себе:"Нинішньому політичному керівництву України."

            СЕМЕНЕ запам"ятайте: "НИНІШНЬОМУ". Чи Ви такий крутій , що й під наступне (ДЕМОКРАТИЧНЕ) керівнивництво підмажетесь?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.06.23 | СЕМЕН

             КАКТУЗЗу

             Не маю звички підмазуватись, бо живу власними коштами заробляючи їх власними зусиллями.

             І не потребую підмазуватись під буть кого, а за Україну "пасть порву". Любому дерьмократу. Навіть тому якому сняться "рускіє бьерьози"

             Головне національні інтереси - всі інші хай йдуть н...й!!!

             :))
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.06.23 | KAKTUZZ

              Re: КАКТУЗЗу

              То йди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         • 2004.06.23 | KAKTUZZ

          Re: Сьогодні СЕМЕН спостерігав як РПЦ пікетувало КМДА.

          А в якому ж то місті Ви все то бачили? По телевізії?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.25 | Михайло Свистович

           Re: Сьогодні СЕМЕН спостерігав як РПЦ пікетувало КМДА.

           KAKTUZZ пише:
           > А в якому ж то місті Ви все то бачили? По телевізії?

           Та в Києві він знаходиться, не в США.
         • 2004.06.23 | KAKTUZZ

          Re: Сьогодні СЕМЕН спостерігав як РПЦ пікетувало КМДА.

          В якому ж то хуторі було, СЕМЕНе? Чи не поблизу Диканьки? Чи бачили таке по телевізії? Ну Ви й гуморист! Мирослава Ґонґадзе вже й російських попів під рядно прибрала? Це Ви дуркуєте, чи сліди метете?
    • 2004.06.22 | СЕМЕН

     Re: Кактуззу 2.

     """І Європа поставила українцям завдання! Позбавтесь того більма, поставте крапку в розслідуванні справи Ґонґадзе і справи підуть на лад.""""


     Ніхто не може поставити завдання українцям.
     Кучма це наш президент, обраний на виборах.
     Це виключно наша внутрішня справа.
     Будуть вибори, народ обере собі нового президента.
     Скоріш за все це буде Ющенко.

     Щось не чув вибачення, "чорної вдови", за заклик у 2002 році до Буша бомбардувати Київ, "бо Україна продавала кольчуги Садаму".

     Ні "кольчуг", в Іраку ніколи не було. Радіо "свобода" не вибачилась за свою брехню, та ту ганьбу яку вона нанесла Україні та народу.

     Вина визнається СУДОМ.
     Карати цілий народ, за ради якогось розслідування є просто аморально.
   • 2004.06.22 | Михайло Свистович

    Re: Кактуззу 2.

    СЕМЕН пише:
    > "Чорна вдова" Мирослава Гонгадзе - створила собі "медіа-бренд бізнес" Георгій Гонгадзе, і харчується на кістках, розкручуючи на заході "сердобольну" "донорську спільноту".

    Я трохи більше за Вас знаю, як харчується Мирослава Гонгадзе і не раз уже писав, що, враховуючи співвідношення цін і зарплат, на посаді прес-секретаря ПРП в Україні вона жила краще, ніж зараз у США. А після смерті Гії жила б ще краще, бо отримала квартиру в Києві та й зарплата її, як вдови Гонгадзе, була б ще більша. Так що не треба їй заздрити. Вона невинна, що Ви харчуєтесь об"їдками з барського столу.

    >
    > Не думаю, щоб Гиї Гонгадзе, сподобалось як цого трагічну смерть використовують проти інтересів України та намірів мільйонів громадян до швидкого європейського поступу.

    Ще й як би сподобалось, бо він, говорячи Вашими словами, "паплюжив Україну". За що його і вбили Ваші господарі. Згадайте, коли вперше постало питання про виключення України з ради Європи. Не після смерті Гонгадзе, а в зв"язку з квітневим 2000р. рехверендумом, проти якого Гія різко виступав, "паплюжачи" Україну, викривав фальсифікації, відсутність в Україні демократії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.22 | СЕМЕН

     Свистовичу.

     Земляк Мирослави Гонгадзе, Сташинський вбив Степана Бандуру.
     Вона є продовжувачем справи Сташинського бо планомірно ганьбить Україну та її народ.

     Вважаю що вона варта жорстогого осуду.
     Та її спонсорів, Надю Дюк та її "сожителя" Мирослави Ореста Дичаківського.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.22 | KAKTUZZ

      Re: Свистовичу.

      СЕМЕНе! Хто вбив Степана Бандеру знає цілий Світ.
      Ви б ліпше написали хто вбив Георгія Ґонґадзе! Чи Вам того службові ранги не дозволяють? Відрядять назад до Києва, аж курява закурить.

      У Вас зараз обідня перерва. У Вашингтоні, вакурат 10 хвилин по 1-й годині дня. Так що смачного.А на мої постинги у вас часу бракує , чи аргументів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.22 | СЕМЕН

       Кактуззу.

       KAKTUZZ пише:
       > СЕМЕНе! Хто вбив Степана Бандеру знає цілий Світ.
       > Ви б ліпше написали хто вбив Георгія Ґонґадзе! Чи Вам того службові ранги не дозволяють? Відрядять назад до Києва, аж курява закурить.


       СЕМЕН, людина яка може собі дозволити зустрічатись з ким хоче, та робити що захоче.


       > У Вас зараз обідня перерва. У Вашингтоні, вакурат 10 хвилин по 1-й годині дня. Так що смачного.А на мої постинги у вас часу бракує , чи аргументів.


       Сьогодні не у Вашингтоні, сьогодні в Києві.
       Часу дійсно бракує.
       Кактузз можемо зустрітись та обмінятись фактажами, та думками.

       Вважаю що особи які наполегливо розкручують кейс "Гонгадзе" на меті ставлять собі іншу мету ніж знати правду.

       Одне питання, чому "чорна вдова" не ховає рештки Гиї Гонгадзе?
     • 2004.06.22 | Михайло Свистович

      Re: Свистовичу.

      СЕМЕН пише:
      > Земляк Мирослави Гонгадзе, Сташинський вбив Степана Бандуру.

      А може той Бандура був поганою людиною? Бо я ж про нього ніц не знаю.

      > Вона є продовжувачем справи Сташинського бо планомірно ганьбить Україну та її народ.

      Ні, вона є продовжувачем справи тезки вбитого також людиною на прізвище Сташинський Бандури - Степана Бандери. І не ганьбить Україну, а розповідає правду про її окупантів та колаборантів на кшталт Вас.

      >
      > Та її спонсорів, Надю Дюк та її "сожителя" Мирослави Ореста Дичаківського.

      З другим не знайомий, а перша - хороша жінка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.22 | СЕМЕН

       Михайлу Свистовичу.

       Україна буде в НАТО. КРАПКА.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.22 | Михайло Свистович

        Re: Михайлу Свистовичу.

        СЕМЕН пише:
        > Україна буде в НАТО. КРАПКА.

        Буде, звичайно. Україна без Кучми (Медведчука, Януковича) буде в НАТО! ЗНАК ОКЛИКУ!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.23 | СЕМЕН

         Якийсь не здоровий "мазохізм".

         """Буде, звичайно. Україна без Кучми (Медведчука, Януковича) буде в НАТО! ЗНАК ОКЛИКУ!"""


         Є Україна, і ставити її в залежність до якихось персон, навіть таких як Кучма, Медведчук та Янукович є смішним і дитячим.

         Повне не розуміння величин і масштабів історичного поступу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.23 | Михайло Свистович

          У тебе?

          СЕМЕН пише:
          >
          >
          > Є Україна, і ставити її в залежність до якихось персон, навіть таких як Кучма, Медведчук та Янукович є смішним і дитячим.

          Не я ставлю. НАТО ставить :) І не в залежності від персон, а від того, що ці персони витворяють.
      • 2004.06.23 | KAKTUZZ

       Re: Свистовичу. СЕМЕНові!

       СЕМЕН: "Та її спонсорів, Надю Дюк та її "сожителя" Мирослави Ореста Дичаківського".


       СЕМЕНе! А ви що там свічку тримали? Це я про "сожителя"!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.23 | СЕМЕН

        КАКТУЗЗу

        Відомий факт, після прибуття до США "чорна вдова" почала яскраве клубне життя на дискотеках, а коли треба було гроші, брала діточок і ходила владними кабінетами в чорному розчулювати "донорську спільноту".

        Таке паскудство за людину не вважаю.

        Скільки нанесла шкоди українцям Мирослава Гонгадзе, на персональному рівні за кордоном, тяжко описати, але треба.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.23 | Максим

         Може хоч Ви, Семене, мені скажете

         А навіщо ЦУкраїні в НАТО?
         Щоб насолити москалям?...
         Це що мета така національна - віддати свою територію під контроль іноземцям?
         Із серії "Німець каже ви моголи"?
         Якою є ця логіка патріота, який мріє про вступ України до організації всі члени якої Україну відкрито зневажають і мають виключно за шмату для витирання власних чобіт?
         Може я чогось не розумію, то хотів би почути арґументи і пояснення якісь.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.23 | СЕМЕН

          НАТО та доступ до Західної цивілізації.

          Україні конче необхідно.


          1. Коллективна безпека - дешевша.
          2. Для швидкої трансформації українського суспільства в західноєвропейське.
          3. Військове спорядження та його виробництво - підтягне українську економіку та науковий потенціал країни в цілому.
          4. Розуміння кожним громадянином України західних стандартів життя, отримані як досвід цивілізації (дороги, каналізація).
          5. Швидка трансформація населення України в сучасну націю.
          6. Підвищення конкурентноспроможності українського етносу перед світовою конкуренцією видів.


          Все це можливо формувати і без блоку, блоків, але при сильному національному президентові (українській владі), на жаль сьогодні ми не маємо подібної персони.

          Тому, аби стати сильним, ми повинні навчитись у кращого, перебрати його успіх, а далі, при народженні національного провідника розвиватись самодостатньо і почати поглинати більш слабішого під "термінами-зброєю" на кшталт "лібералізм", "демократія" і захисту "свободи слова".

          Застосовувати штучні терміни до більш слабішого, не давати розвиватись іноземному керівництву під будь якими вигаданими підставами.

          Завжди безпідставно звинувачувати, аби маленькі народи почали виправдовуватись, а значить визнавати свою вину. А в цей час ми повинні заволодіти їхнею економікою і фінансами, медіа. Через медіа вибити національні культури створивши замінник (бажано кримінально жаргонний) для вибивання з місків молоді батьківської культури, а потім імплементація нашої, Української.

          Розподіляти і володарювати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.23 | KAKTUZZ

           Re: НАТО та доступ до Західної цивілізації.

           ТАК! ОСНОВНІ ТЕЗИ ВІРНІ, але "теоретично"! Знищимо (політично) Кучму, Януковича, додаткове оточення і Ваша теза, СЕМЕНе стане найактуальнішою в системі координат зовнішньої політики УКРАЇНИ!

           Наголошую! Я , МОЯ ДРУЖИНА, МОЇ ДІТИ -- українські НАЦІОНАЛІСТИ!!!
           Гасло: Незалежна , демократична Україна європейської спрямованості! І ще нагадаю ,що порушу питання про параграф № 1! в усіх міжнародних домовленостях України -- права людини та права медій! І доки не буде розв"язки зі справою закатованих журналістів, правозахисників -- пощади не чекайте!!! І не спекулюйте "руськими берьозамі"!Ви такий українець, як я марсіанин! Пішов... геть !!!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.24 | СЕМЕН

            Марсіанину КАКТУЗЗУ.

            """І не спекулюйте "руськими берьозамі"!Ви такий українець, як я марсіанин! Пішов... геть !!!"""

            Правильно Кактузз,
            спекулянту "руськими берьозамі" по пиці!
            За, "маленького українця" - по морді!
            за, "національну ідею спочатку влада вбила, а потім сказала що не спрацювала" - по таблу!
           • 2004.06.24 | СЕМЕН

            Марсіанину 2.

            """"в усіх міжнародних домовленостях України -- права людини та права медій! І доки не буде розв"язки зі справою закатованих журналістів, правозахисників -- пощади не чекайте!!!""""


            Біотерорист, розсилаючи по америці конверти з сибіркою (штамп російський) не поніс ніякого покарання не знайшли, про жертви, а померло 32 журналіста з різних медіа.
            Під тиском влади - ЗАБОРОНЕНО розповсюджувати інформацію в США.

            Питання.

            - Чому США не звинуватили Путіна в зв'язках з терористами? (штамп себірки російський)
            - Де інформація за фактами закатованих 32 журналіста в США?
            - чому досі не знайшли вбивцю?

            Може спочатку треба розібратись у власних гріхах, а не повчати інших.
            Як жити і що робити.
         • 2004.06.23 | KAKTUZZ

          Re: Може хоч Ви, Семене, мені скажете

          СЕМЕН! За Україну з Кучмою, Януковичем, Рабіновичом, Марчуком, Деркачом ....

          Як співає мій друг "Шнур": " А мне все п-о-о-о-х*й! Аби на дипдолжності протриматись!" По-нашому -- звичайнісінька КУРВА! Відправлять до Києва -- інше заспіває!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.24 | СЕМЕН

           Цікаві у Вас друзі...

           """Як співає мій друг "Шнур": " А мне все п-о-о-о-х*й!"""


           На "шансоне" як на стакане?
           Жаргон - ім'я.
           Жаргон - слова.           Скажи мені Кактуз, хто твій друг і я скажу, хто - ти!!!
        • 2004.06.23 | KAKTUZZ

         Re: КАКТУЗЗу

         То Ви її такою в Києві бачили, пане? Чи вам хтось із Вашінгтона переповів?

         Пора відповідати! У Вашінгтоні за 15 хв.5-та. Ох! Перепрошую! У Вас ще згідно з режимом робочий час! Справді! Нічого відволікатись від охорони державних справ!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.24 | СЕМЕН

          КАКТУЗЗу оповідання.

          """То Ви її такою в Києві бачили, пане? Чи вам хтось із Вашінгтона переповів?"""

          Так Кактузе, особисто спостерігав її "траурну радість" на людях.
          Реакцію посадових осіб у Вашингтоні після її візиту "горе і плач" діточок: в конгресі, держдепі, сенаті, NDI, IRI, радіо "СВОБОДА", біля церков діаспори де "чорна вдова" бомбить і так злиденних пенсіонерів.

          - по вечорах на дискотеках - радість і сміх,
          - в день - плач і траур.


          А може Ви забули Кактузе, заклики до Буша, від Мирослави бомбардувати Київ?          """"Пора відповідати! У Вашінгтоні за 15 хв.5-та. Ох! Перепрошую! У Вас ще згідно з режимом робочий час! Справді! Нічого відволікатись від охорони державних справ!"""


          Жаль що не Грищенко, не міністр закордонних справ.
          За одну мить поклав кінець її "бізнесу на кістках" та на честі мільонів українців.

          На місці керівництва української діаспори, започаткувавби відзнаку Сташинського "За ЗРАДУ" і вручав би її першому Мельниченку, а другу відзнаку отримала б "чорна вдова".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.24 | СЕМЕН

           КАКТУЗЗу оповідання 2.

           У Вашингтоні, на прийомі де були присутні сенатори і конгресмени, Грищенко і представники української діаспори.
           До мене підходили, зі слізми на очах, жінки і вказували на поведінку Мирослави Гонгадзе, вказуючи, Ви там в Україні перекажіть, ми любимо Україну, а Мирослава Гонгадзе будує ненависть до неї.
           Вона була поруч, очовибно вела себе "не в траурі", а як на дискотеці - "жизнь удалась".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.25 | Михайло Свистович

            Re: КАКТУЗЗу оповідання 2.

            СЕМЕН пише:
            > У Вашингтоні, на прийомі де були присутні сенатори і конгресмени, Грищенко і представники української діаспори.
            > До мене підходили, зі слізми на очах, жінки і вказували на поведінку Мирослави Гонгадзе, вказуючи, Ви там в Україні перекажіть, ми любимо Україну, а Мирослава Гонгадзе будує ненависть до неї.

            От у це я вірю. Мені ці переповнені ненавистю до всіх і вся жінки також казали: "Не кажіть нам нічого про поганого Кучму. Дайте нам померти з усвідомленням, що ми маємо незалежну Україну". Нещасні неандертальці українського націоналізму.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.06.25 | СЕМЕН

             Свистовичу.

             """""Нещасні неандертальці українського націоналізму."""""


             Клубу "сташинських" прибуло.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.06.25 | Михайло Свистович

              Ох рано встает охрана.

              Невже робочий день з 7.00 починається?
          • 2004.06.25 | Михайло Свистович

           Re: КАКТУЗЗу оповідання.

           СЕМЕН пише:
           >
           > Так Кактузе, особисто спостерігав її "траурну радість" на людях.

           От тільки хоч тут не бреши.

           > Реакцію посадових осіб у Вашингтоні після її візиту "горе і плач" діточок: в конгресі, держдепі, сенаті, NDI, IRI, радіо "СВОБОДА", біля церков діаспори де "чорна вдова" бомбить і так злиденних пенсіонерів.

           Та не ходить вона біля церков, і з пенсіонерами тимми не спілкується. Не бреши, бо я таки трошки знаю.

           >
           > - по вечорах на дискотеках - радість і сміх,
           > - в день - плач і траур.

           Маразм. Не ходить вона на дискотеки.

           >
           > А може Ви забули Кактузе, заклики до Буша, від Мирослави бомбардувати Київ?

           Не було таких закликів.

           >
           > За одну мить поклав кінець її "бізнесу на кістках" та на честі мільонів українців.

           Якої честі? Вашої? Так у Вас її нема.

           >
           > На місці керівництва української діаспори, започаткувавби відзнаку Сташинського "За ЗРАДУ" і вручав би її першому Мельниченку, а другу відзнаку отримала б "чорна вдова".

           Семене, кращого за Вас претендента не знайдеш.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.25 | СЕМЕН

            Свистовичу.

            Секрет Мирослави на Аранжерейній вулиці.
        • 2004.06.25 | Михайло Свистович

         Re: КАКТУЗЗу

         СЕМЕН пише:
         > Відомий факт, після прибуття до США "чорна вдова" почала яскраве клубне життя на дискотеках

         Думаю, що це - брехня. Семене, якщо не вистачає зарплати на нічні клуби, міняйте роботу.

         >
         > Таке паскудство за людину не вважаю.

         Це Ви про себе?

         >
         > Скільки нанесла шкоди українцям Мирослава Гонгадзе, на персональному рівні за кордоном, тяжко описати, але треба.

         Дійсно тяжко описати, бо тяжко ту шкоду в її діях знайти. Одна користь.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.25 | СЕМЕН

          Свистовичу.

          Ваша "розшивочка" є нецікавою...

          Перечитайте заяви Мирослави Гонгадзе з "студентами" яка була зроблена на ім'я Буша перед початком війни в Афганістані від 11 вересня 2002 роцу.


          Михайло Свистович пише:
          > СЕМЕН пише:
          > > Відомий факт, після прибуття до США "чорна вдова" почала яскраве клубне життя на дискотеках
          >
          > Думаю, що це - брехня. Семене, якщо не вистачає зарплати на нічні клуби, міняйте роботу.


          Треба знати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.25 | Михайло Свистович

           Re: Свистовичу.

           СЕМЕН пише:
           >
           > Перечитайте заяви Мирослави Гонгадзе з "студентами" яка була зроблена на ім'я Буша перед початком війни в Афганістані від 11 вересня 2002 роцу.

           Дайте лінк - перечитаю.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.25 | СЕМЕН

            Свистовичу.

            """Дайте лінк - перечитаю."""


            Зконтактуйся з "бомбісткой" і вона тобі сама розповість.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.06.25 | Михайло Свистович

             Re: Свистовичу.

             СЕМЕН пише:
             > """Дайте лінк - перечитаю."""
             >
             >
             > Зконтактуйся з "бомбісткой" і вона тобі сама розповість.

             Коротше, знову брешете. Все ясно.
   • 2004.06.25 | Цибуля

    Re: Кактуззу 2.

    Ц1каво ,як для Укра1ни появляеться якись шанс вийти з ман1ц1в,зразу маемо злив негативу в зах1дн1й прес1 ,"поми1в" про державу ,"справа гангандзе" 1 1"льв1вська ксенофоб1я".Мен1 здаеться ,шо сама справа"Гонгадзе" ум1ло кимось дирегуеться,як вц1лому укра1нське питання.Думаю шо справа "Гонгадзе"була створена для того,шоб Укра1ну недопустити до 1теграц11 в ЕС 1 НАТО ,одним словом загнати 11 в "лоно старшого брата".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.25 | Михайло Свистович

     Re: Кактуззу 2.

     Цибуля пише:
     > Ц1каво ,як для Укра1ни появляеться якись шанс вийти з ман1ц1в,зразу маемо злив негативу в зах1дн1й прес1 ,"поми1в" про державу ,"справа гангандзе" 1 1"льв1вська ксенофоб1я".

     В України з"явиться шанс вийти з манівців. коли в нас буде нормальна держава. При нинішній владі вона неможлива.

     > Думаю шо справа "Гонгадзе"була створена для того,шоб Укра1ну недопустити до 1теграц11 в ЕС 1 НАТО

     Таку Україну не приймуть ні до ЕС, ні до НАТО і без справи Гонгадзе. Й окрім справи Гонгадзе життя щоденно підкидає купу причин, щоб від Украхни сахався цивілізований світ. І безглуздо ховати злочини під маскою мовчанки, треба, щоб цих злочинів не було. А творяться вони щоденно, щогодинно, щохвилинно (вчора я був свідком одного, сьогодні - двох). Так що нема чого на дзеркало нарікати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.25 | СЕМЕН

      Свистовичу.

      """А творяться вони щоденно, щогодинно, щохвилинно (вчора я був свідком одного, сьогодні - двох)."""


      Прошу навести факти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.26 | Цибуля

       Re: Свистовичу.

       Мил1ц1я шохвилинно порушуе свободи громадян за податки яких вона 1снуе. Але 1снувати правоохоронц1 не хочуть.Тому вони "вибивають" додатков1 надходження до власно1 кишен1 в1д простих громадян.Да1шники,ППС,д1льничн1,с1дч1,прокурори-це люди, як1 шоденно не т1льки зустр1чаються з1 злочином, а й чинять його,Побор в мил1ц11 шоденна справа.Йде "соц1ал1стичне змагання"хто б1льшн здере 1 проп"е.Нин1шн1й м1л1ц1онер це малокультурна,юридично безграмотна особа,зранку на робот1 мае п1сля алкогольний синдром,раз в тиждень миеться.А шо до морал1 ,тут нав1ть не приходиться говорити-Фел1кси Дзержинськ1. На форум1 сайт "Менти","Поступ"нин1шне число.Яка система ,Семене,така 1 мил1ц1я.До тебе мент п1дходить 1 просить вогню ,а по хвил1 ти купуеш пляшку,яшо вчинеш спротив,тебе заберуть в райв1дд1л,понят1 у них готов1,заява "потерп1лих",1 ти готовий платити ск1льки скажуть.А н1 то достанеш...От тоб1 1 Юр1ев день...Це т1льуи один б1к медал1...
      • 2004.06.26 | Михайло Свистович

       Re: Свистовичу.

       СЕМЕН пише:
       >
       > Прошу навести факти.

       Приїжджайте до нас - наведемо сотні фактів. А поки що можете почитати гілочку http://maidan.org.ua/n/free/1087297194, а також те, що Вам Цибуля про міліцію написав. Та не прикидайтесь, все Ви чудово знаєте.
 • 2004.06.26 | СЕМЕН

  "Некрофільні ритуальні танці."

  КУЧМА НЕ БУДЕ СУДИТИСЯ З "ІНДЕПЕНДЕНТ" ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯ У ВБИВСТВІ ГОНГАДЗЕ

  www.ПРАВДА.com.ua, 25.06.2004, 13:22

  Адміністрація президента не буде реагувати позовом до суду чи листом до редакції на статтю в "Індепендент", де Леоніда Кучму названо організатором убивства Георгія Гонгадзе.

  Про це заявив заступник глави АП – керівник головного аналітичного управління Василь Базів на брифінгу в п'ятницю.

  "Філософія демократичного мислення не повинна відміняти фундаментальну засаду Римського права – презумпцію невинуватості. В Біблії сказано: не судіть і не судимі будете", - прокоментував публікацію в "Індепендент" Базів.

  "Розслідування трагічної справи нашого колеги Георгія Гонгадзе повинно бути об'єктивним і справедливим, вбивці повинні бути встановлені та покарані. Людина, яка найбільше та в першу чергу зацікавлена в цьому – це президент України", - сказав Базів.

  Водночас він запропонував: "Давайте ми відділимо грішне від праведного. Не секрет, що навколо цієї трагічної історії здійснюються спекуляції в контексті виборів".

  "Перетворювати обезголовлене тіло журналіста в урну для збирання голосів на виборах – це не менший моральний злочин, ніж обезглавити тіло", - заявив Базів.

  "Край цинічні некрофільні ритуальні танці стають ритуалом наших доморощених язичників і політиків", - додав він.

  На питання, чи поширюється презумпція невинуватості на Лазаренка і Тимошенко, яких Генпрокуратура вважає винуватими без рішення суду, Базів сказав: "Генпрокуратура робить публічні заяви на основі даних кримінальної справи. Це інший характер висловлювань, ніж ті, які робить журналіст у своєму розслідуванні".

  Як відомо, минулої суботи "Індепендент" оприлюднила великий витік із матеріалів справи Гонгадзе, де, зокрема, цитувалися допити групи міліціонерів. Вони заявили, що стеження за Гонгадзе було встановлено за наказом начальника "наружки" МВС генерала Олексія Пукача і самого міністра Кравченка. Також було процитовано допит Ігоря Гончарова, який заявив, що Гонгадзе було убито за наказом Кравченка, який діяв від імені Кучми.

  "Українська Правда"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua