МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київ сьогодні - це кучмізм.

06/21/2004 | ПОРА!
В Києву вчора відбулася акція громадянської кампанії "ПОРА!" - "10 років кучмізму".

Вчора близько 18.00 на переповненому людьми майдані Незалежності розпочалася акція "10 років кучмізму".

Біля входу в Головпоштамп активісти кампанії "ПОРА!" розгорнули величезне жовто-блакитне полотно, на якому було розміщено "експозицію досягнень кучмізму" - газетні статті про фальсифікацію виборів, деградацію соціального забезпечення, зубожіння населення, злочини високих посадовців.

Чорно-білі наліпки "Що таке кучмізм?", "Кучмізм - це безробіття", "Кучмізм - безнадія", "Кучмізм - це злидні", "Кучмізм - це корупція" контрастно відтіняли газетні публікації.

На місці акції швидко скупчився народ, люди підходили і цікавилися змістом акції, отримували інвормаціні листівки.

О 19.00 акція перемістилася на перехрестя вул. Городецького і Хрещатика, де полотно "10 років кучмізму" було наклеєне на інформаційний стенд "КИЇВ СЬОГОДНІ".

Київ сьогодні - це кучмізм з усіма його досягненнями. Перехожі охоче підходили, читали матеріали. Працівники міліції, підійшовши і прочитавши зміст матеріалів, на великий подив організаторів, спокійно продовжили свій похід Хрещатиком. Те ж саме зробили і працівники комунальних служб, які прибігли на місце акції з наміром "очистити вуллицю", - після ознайомлення зі змістом акції вони спокійно поспілкувалися з організаторами і відійшли.

Тим не менше, організатори дочекалися реакції влади - близько 19.40 полотно з матеріалами "10 років кучмізму" було зірвано організованою групою людей в цивільному, в яких активісти кампанії "ПОРА!" впізнали працівників Печерського РВ МВС України. Це вже не перша акція кампанії "ПОРА!" в Києві, яка ліквідується особами в цивільному, - працівники МВС у формі не наважуються офіційно згортати акції. Ці ж особи в цивільному "пояснили" одному з активістів кампанії Володимиру Л., що, якщо буде ще хоча б одна така акція, то його фізично знищать. Володимир Л. вбачає у подібних висловах відкриту погрозу, про що планує зробити заяву до органів МВС.

20 червня 2004 року кияни побачили, що Київ сьогодні - це кучмізм. Приємно, що самі ж "представники влади" і очистили Київ від кучмізму.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000106.html#more

Відповіді

 • 2004.06.22 | пан Roller

  Re:Если Київ - це кучмізм. То кучмізм -хорошо.

  ПОРА! пише:

  >
  > 20 червня 2004 року кияни побачили, що Київ сьогодні - це кучмізм. Приємно, що самі ж "представники влади" і очистили Київ від кучмізму.


  > Если Киев це кучмізм. То кучмізм - хорошо.
  > http://kuchmizm.info/weblog/archives/000106.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua