МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

N-ий Вередюк або загострення крайньої тупорилиости (/)

06/21/2004 | Shooter
Т У П О Р И Л І !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГЕНПРОКУРАТУРА: У ВБИВСТВІ ГОНГАДЗЕ ЗІЗНАВСЯ "ГРОМАДЯНИН К.". Затриманий по іншій справі

www.ПРАВДА.com.ua, 21.06.2004, 17:34, оновлено

Слідчі Генеральної прокуратури відпрацьовує на причетність до вбивства Георгія Гонгадзе чоловіка, який стверджує, що саме він вбив засновника "Української правди".

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

У повідомленні зазначається, що слідчо-оперативна група Генпрокуратури "відпрацьовує на причетність до вбивства Георгія Гонгадзе громадянина К."

"В ході допитів цей громадянин заявляє, що був безпосереднім виконавцем вбивства Гонгадзе. Об’єктивно його показання співпадають із обставинами скоєння цього злочину по часу та деяких інших ключових моментах, встановлених слідством. Зокрема, щодо відтинання голови", - зазначає Генпрокуратура.

"Вже раніше громадянин К. притягувався до відповідальності за декілька інших вбивств, поєднаних з відтинанням голови", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Слідчими відпрацьовуються усі без винятку версії щодо осіб, причетних до вбивства Гонгадзе", - зазначає Генпрокуратура.

Жодних інших подробиць у повідомленні Генпрокуратури не міститься.

У прес-службі Генпрокуратури агенції "Інтерфакс-Україна" сказали, що "громадянин К." був затриманий не по "справі Гонгадзе".

Як прокоментувало агенції "Інтерфакс-Україна" повідомлення Генпрокуратури джерело в Службі безпеки України, "СБУ відпрацьовує всі версії по справі Гонгадзе "як бандитські так і міліцейські".

Водночас напередодні в британській газеті "Індепендент" було оприлюднено великий витік із матеріалів справи Гонгадзе, де, зокрема, цитувалися допити групи міліціонерів, які слідкували за Георгієм. Вони заявили, що стеження було встановлено за наказом начальника "наружки" МВС генерала Олексія Пукача і самого міністра Кравченка. Також було процитовано допит Ігоря Гончарова, який заявив, що Гонгадзе було убито за наказом Кравченка, який діяв від імені Кучми.

Раніше українські силові структури уже кілька разів поширювали фальшиві повідомлення про з'ясування осіб, які начебто були вбивцями Гонгадзе. Зокрема, в 2000 році МВС поширила інформацію про діяльність групи бандитів, які нейтралізовували жертв за допомогою ін'єкції, і начебто саме вони могли мати причетність до убивства Гонгадзе.

В 2001 році міністр внутрішніх справ Смірнов заявив, що у вбивстві Гонгадзе "немає жодної політики". Зокрема, начебто було знайдено мертвих бандитів, у яких було знайдено карту поховання тіла Георгія. Саме на них збиралися "повісити" убивство журналіста.

"Українська правда"

Відповіді

 • 2004.06.21 | Vadym Gladchuk

  Re: N-ий Вередюк або загострення крайньої тупорилиости (/)

  Цікаво що можновладці реагують досить швидко, але неадекватно. Діагноз - шизофренія.
  А про нового Вередюка - влучно на всі сто :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.22 | Микола

   І не Вередюк. А прохвесіонал!

   Ви ж, шановні, прочитали, що він вже був винний у відтинанні ще декількох голів. Цікаво - чи то його з камери смертників випустили за дзвінком з Банкової до Таращанського лісу?
 • 2004.06.21 | SpokusXalepniy

  Полчаса назад Омельченко ответил по данному вопросу...

  ... в интервью на Радио Свобода.

  Смысл его высказываний сводился к следующему.
  Я не исключаю, что был пойман некто К, которы и совершил убийство. Вопрос - кто это убийство заказал и под чьим руководством этот К работал непосредственно - кто им руководил/платил.

  Но самое главное, что сказал Омельченко, - это самое простое и наивное. Он сказал, что если К непосредственно убивал, то пусть укажет то место, куда он спрятал голову Гонгадзе.

  От себя я бы добавил - пусть расскажет как именно он отчленял голову (чтобы после сравнить с медицинской экспертизой). Это ведь совсем не просто сделать.
  Хорошо бы поставить точный следственный эксперимент. Ну, например, можно использовать туловище претендента на третий срок (то ли Януковича, то ли Кучмы - им обоим светит третий срок).
 • 2004.06.22 | Himik

  Re: N-ий Вередюк або загострення крайньої тупорилиости (/)

  Або я геть дурна, або чогось не розумiю (С)Панi.

  "Вже раніше громадянин К. притягувався до відповідальності за декілька інших вбивств, поєднаних з відтинанням голови", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Это как же,вашу мать,извиняюсь,понимать ?
  Это получается,этот головорез (в прямом смысле) уже привлекался к ответственности именно за головорезство?
  И чем это кончилось? Какова была эта "ответственность" ?
  15 суток?
  Или привлекался , но не привлёкся?
  Ибо сейчас он задержан "за другое преступление",значит - гулял на свободе после той "ответственности"?
  За несколько убийств с отсечением голов?!!!
  И "з доброго дива" признался в убийстве Гонгадзе?
  Похоже,кто-то из нас не в своём рассудке?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua