МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікава акція "Пори" у Франківську

06/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Проти кучмізму виступили у Франківську

У неділю 10 червня активісти громадської організації “Пора” провели незвичний для міста захід.

На двох шнурках, що були прив’язані до електростовпів, висіло десять плакатів.

Кожен з плакатів висвітлював негативну діяльність теперішньої центральної влади у нашій державі. Цікавим було те, що усі матеріали, розміщені на ватманах, являли собою вирізки з різноманітної української преси, тобто статті не були підготовлені кимось невідомим у темному кутку.

Особливе зацікавлення у перехожих викликали повідомлення про утиски засобів масової інформації та інтригуючі факти про стан української армії.

Спостерігалася традиційна для Івано-Франківська активність та експресивність людей старшого віку та байдужість місцевої молоді. Зокрема складалося враження, що двоє сивочолих чоловіків от-от поб’ються, сперечаючись про щось. А більш помірковані підходили, про щось розпитували, намагались навіть чимось допомогти чи порадити.

Цього разу були введені також нові методи привернення уваги. А саме: один юнак з гучномовцем стояв біля самих плакатів і запрошував івано-франківців підійти до “виставки”. А решта молодих людей утворюючи умовне коло, стояли на різних місцях площі і роздавали матеріали як про саму організацію, так і про усі “досягнення” сьогоднішньої влади.
“Помітингувавши” таким чином на відомому Вічевому майдані, хлопці та дівчата розійшлися по домівках, щоб готуватися до наступних подібних акцій задля того, щоб перемогти режим!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua