МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко провів коротку зустріч з Іриною Хакамадою

06/22/2004 | СЕМЕН
Віктор Ющенко провів коротку зустріч з Іриною Хакамадою


21-06-04 17:30


Лідер фракції “Наша Україна” Віктор Ющенко провів коротку неофіційну зустріч з Іриною Хакамадою. Бесіда відбулася після відвідання двома політиками київського хоспісу.

Ірина Хакамада позитивно оцінила ініціативу лідера “Нашої України”, який минулого тижня звернувся з відкритим листом до російської еліти. Вона вважає, що сьогодні у Росії є великий інтерес до Віктора Ющенка як до фаворита президентської кампанії в Україні. Також вона відзначила активізацію контактів російських політичних кіл різного спрямування та російської бізнес-еліти з представниками “Нашої України”. Віктор Ющенко запевнив колегу, що його фракція виступає за дружні і взаємовигідні відносини з Росією.

www.yuschenko.com.ua

Відповіді

 • 2004.06.22 | СЕМЕН

  Чи поїде Ющенко до "орди" отримувати "знак" на "князівство"?

  Хакамада радить Ющенку домовлятися з Кремлем, який ще не визначився

  www.ПРАВДА.com.ua, 21.06.2004, 18:23

  Голова оргкомітету Російської демократичної партії "Свободная Росія" Ірина Хакамада вважає, що російська влада поки що не визначилися з тим, кого підтримувати на українських президентських виборах.

  Про це вона заявила на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

  "У мене таке враження, я не офіційна влада, що влада в Росії поки що не ставить ні на кого", - сказала вона.

  "Йдуть пошуки, переговори, інтриги, але я знаю лише одне - Росія дуже прискіпливо стежитиме за виборами, та дуже серйозно намагається на них вплинути. Як ви знаєте, цілими літаками випльовує російських політтехнологів", - додала Хакамада.

  У зв'язку з цим вона зазначила, що порадила лідеру блоку партій "Наша Україна" Віктору Ющенку намагатися домовлятися, оскільки російський "Кремль – це сила", але в жодному разі "не прокладуватися, не здавати позицій".

  В той же час Хакамада вважає, що лідер "Нашої України" Віктор Ющенко є фаворитом президентської кампанії в Україні.

  Про це вона заявила під час короткої неофіційної зустрічі з лідером "Нашої України", повідомляє персональний сайт Ющенка

  "Ірина Хакамада позитивно оцінила ініціативу лідера "Нашої України", який минулого тижня звернувся з відкритим листом до російської еліти. Вона вважає, що сьогодні у Росії є великий інтерес до Ющенка як до фаворита президентської кампанії в Україні.

  Також вона відзначила активізацію контактів російських політичних кіл різного спрямування та російської бізнес-еліти з представниками "Нашої України".

  Ющенко запевнив колегу, що його фракція виступає за дружні і взаємовигідні відносини з Росією.

  Бесіда відбулася після відвідання двома політиками київського хоспісу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua