МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Валерій АСАДЧЕВ: “Мукачеве навчило владу прикривати фальсифікації під

06/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Валерій АСАДЧЕВ: “Мукачеве навчило владу прикривати фальсифікації під час виборів красивою обгорткою законності”
Коментуючи перебіг подій під час довиборів до Верховної Ради на Полтавщині по в/о №151, народний депутат України, член Української народної партії Валерій АСАДЧЕВ, який був спостерігачем на цих виборах, зазначив, що “після Мукачівських виборів влада зрозуміла, що сценарій, пов'язаний з відвертою, неприхованою фальсифікацією волевиявлення народу, є непридатним як для України, так і для іноземних спостерігачів”. “Не відмовляючись від фальсифікацій, влада діяла так, аби дотримуватися зовнішнього антуражу законності,” – вважає Валерій АСАДЧЕВ.
А реалізовувалося це, за словами Валерія АСАДЧЕВА, наступним чином:
“По-перше, фальсифікація була перенесена на нижчій рівень, тобто Окружна комісія діяла в рамках законності, в той час як на дільничних відбувалися численні порушення, з приводу яких незалежними спостерігачами було зроблено багато зауважень. Наприклад, кричущим був випадок, коли лише на одній з дільниць виявили декілька сотень шаблонних заяв про бажання голосувати вдома – начебто від різних людей, але чомусь написаних “слово в слово” і єдиним шрифтом на комп'ютері. З цього приводу Окружною комісією, за наполяганням представників “Нашої України”, було прийнято рішення, що цей факт є спланованою акцією, спрямованою на перешкоджання вільному волевиявленню громадян.
По-друге, чимало порушень відбувалося під час проведення агітації. Так, влада використовувала перевірений метод, коли кандидат від влади “благодійництвує” за кошти бюджету і в рамках своїх посадових обов'язків, але напередодні виборів і з приказкою – “це його подарунок”. “Агітаційні” порушення полягали також в тому, що за кандидата від влади агітували службові особи, що є неприпустимим.
Оцінюючи підсумки виборів, Валерій АСАДЧЕВ підкреслив, що не вважає результат Олександра КУЛИКА його поразкою. “Вибори на Полтавщині продемонстрували, що “Наша Україна” є єдиною політичною силою, яка здатна скласти конкуренцію владі, а також дозволили випробувати свої сили напередодні вирішальної битви 31 жовтня”, - зазначив Валерій АСАДЧЕВ.

Відповіді

 • 2004.06.22 | Тестер

  Re: не вважає результат Олександра Кулика його поразкою

  Звичайно Кулик виграв, тому у Верховній раді засідатиме Лелюк. Чи не в фракції обрізаних, часом?
  А Кулик виграв разом з НУ "від х... вуха".
  Черговий програш підноситься, як перемога. Це стає симптоматичним.
  Може досить самонавіюванням займатись і почати працювати результативно. Тому що така імпотентність не дає надій сподіватись на перемогу осінню. :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.22 | Мартинюк

   Напевно краще детально проаналізувати.

   Розібрати всі нюанси.
   Врешті якщо є підстави то слід подавати опротестування в суд і ЦВК.

   Якщо нема підстав - то детально проаналізувати причини "прольоту" на сільських дільницях.

   Зараз бачу одну причину - "неконтакт" з соціалістами, внаслідок чого традиційно соціалістичне село розгубилося і не проголосувало ні за соціаліста, ні за "нашоукраїнця".

   Окрім того слід проаналізувати як себе рекламував Кулик - як представника Ну чи представника УНП, це також могло зіграти свою роль.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua