МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бий по своїх! Поразка "Нашої України" на виборах по 151 округу.

06/22/2004 | did
Перший урок демократії керівники"Нащої України" отримали на виборах 20 червня 2004 року по 151-му одномандатному виборчому округу.
Олександр Кулик при добрій організації виборчої компанії міг би набрати не менше 70 відсотків голосів виборців. Та закладена основа зв язків із виборцями списочного нардепа Миколи Кульчинського спрацювала на 100 відсотків проти блоку "Нашої України".
Ось що писав Микола Кульчинський в газеті Полтава-рухінформ (інформаційний бюлетенб) від 1(спецвтпуск) червня 1999 року про Олександра Кулика в своїй статті "Батьківщині не служать брудними руками і душами".
Виділено жирним шрифтом - "Я не такий наївний думати, що наша з вами зустріч у військоматі у 1975 чи 1976 році була випадковою. З першого погляду я зрозумів, що нас зводять, та хотів знати, чого ж Вам і тим, хто Вас послав, треба. Коли КГБ приїхало серед ночі до мене з обшуком, Ви пред цим не вилазили з моєї хати. Це тільки один штрих. Тяжко мені про це згадувати і писати."
Вся ця стаття написана проти Олександра Кулика. Редактор цієї газети Олег Пустовгар, який сидить сьогодні в штабі виборчого блоку Віктора Ющенка. Якщо додати до цього, що Микола Кульчинський у 2002-му році будучи керівником штабу Віктора Ющенка програв місцеві вибори на Полтавщині, то ж на що треба було надіятися коли балотувався Олександр Кулик по 151-му виборчому округу.
Добре, що Микола Кульчинський не привіз свого сина - Романа із Києва і не поставив балотуватися по 151-му округу, як це він зробив 2002 року по 145-му виборчому округу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua