МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полювання на Ющенків

06/22/2004 | Читач
http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/781/

Ну це вже ваапше!!!

:gun:

Відповіді

 • 2004.06.22 | S@nya

  Re: Полювання на Ющенків

  Справді, прогресуючий маразм...

  П.С. А донька в Ющенка симпотна! :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.23 | Shooter

  Бандюки та їх сраколизи є хворі люди.

  Нічого, і їх вилікують.
 • 2004.06.23 | Правник

  Тю

  Я був думав, що що сь си вдіяло чи заподіяло.... А там про Форт-Буайяр. Тю.
  Ну відмовили. Тьху на них. Тьху на них ще раз.
  Але. Ну і що? Нащо галас?

  Де в Конституції записано, що керівництво (нехай тричі *бануте) Плюсів (комерційної структури) зобов'язано приймати Ліну доцюрку Ющенка до участі в якомусь прибацаному шоу?
  Це не інформаційний привід, це чорт зна що.

  Хоча особисто я би її прийняв :)
 • 2004.06.23 | Сергій.

  Re: Полювання на Ющенків

  По Херсону місцевий адмінресурс робить все щоб люди не мали нагоди зустрітися з Віктором Андрійовичем. Цікаво хто за нас вирішує з ким нам зустрічатися? Комунобандити по нашому регіону обнагліли вкрай.
  Це ще раз підтверджує що порушуються не лише права нації, ми спостерігаємо масове порушення прав людини в Україні.
 • 2004.06.24 | Товарищ Сталин

  Доч за атца атвэчает (-)

 • 2004.06.24 | Franko

  Ги. Вони прізвище переплутали. (/)

  http://telekritika.kiev.ua/comments/?id=16070

  Щойно команда Олександра Пономарьова повернулася до Києва,

  Сьогодні прес-служба каналу "1+1" розповсюдила прес-реліз, у якому пояснила мотиви відмови в участі у зйомках програми "Форт Буаяр" Віталіні Ющенко. Текст офіційної позиції каналу подається нижче без змін:

  "У зв'язку з тим, що прес-служба „Нашої України" розповсюдила інформацію про заборону дочці Віктора Ющенка брати участь у зйомках шоу „Форт Буаяр", телеканал „1+1" вважає за необхідне заявити таке.

  Телеканал „1+1" дійсно запропонував Олександру Пономарьову та його команді взяти участь у програмі „Форт Буаяр". Втім, списки команди, які подала менеджерам програми дружина Олександра Пономарьова, не містили жодної згадки про участь у зйомках дочки Віктора Ющенка - Віталіни Ющенко, Натомість для участі в команді була заявлена Віталіна Юрченко. На це ім'я і були оформлені проїзні документи. Це легко перевірити — в компанії „Ейр Франс" зберігаються копії всіх квитків. Саме за цим квитком на чуже ім'я і прибула до Франції Віталіна Ющенко. За повідомленням з міста Ля-Рошель від генерального директора Володимира Оселедчика, йому нічого не було відомо про участь Віталіни Ющенко в грі, хоча він до останнього моменту підготовки програми в Києві (12 червня) особисто контролював всі питання, пов'язані з підготовкою „Форту Буаяр", зокрема, і підготовку команд.

  „Якщо б ця заявка була відома мені раніше, до виїзду на зйомки,” повідомив Володимир Оселедчик, -„я б особисто зустрівся чи з Олександром Пономарьовим чи з Віталіною Ющенко і сформулював би позицію телеканалу. Вона дуже проста: телеканал 1+1 ніколи не запрошував і не запрошує до участі в ігрових шоу ані самих політичних лідерів, ані членів їхніх родин.

  Причина тому проста — телеканал не бажає перетворювати свої шоу-програми на інструмент політичної реклами та отримувати претензії щодо створення нерівних умов для всіх суб'єктів політичного процесу. Якщо б ми це зробили - до участі в шоу вишикувалась би черга виключно з представників українського політикуму, а задовольнити ці вимоги в рівній мірі - означало б неможливість брати участь в цих шоу нікому, крім політичних особистостей та їхніх родичів. Саме тому в шоу-програмах „1+1" ніколи не було членів родин Л.Кучми, В. Януковича, В.Литвина, В.Медведчука, Ю.Тимошенко, О.Мороза чи будь-кого іншого, приналежного до політичної еліти. Це також легко перевірити - достатньо переглянути протоколи програм, зокрема „Перший Мільйон" або ж ,Найрозумніший". Єдиний факт, який я можу пригадати - це участь у „Першому мільйоні" в 2000 році далекого родича І.Гриніва - але він носив інше прізвище і абсолютно чесно пройшов попередній конкурс на програму, про його ж родинні зв'язки стало відомо вже в процесі самої програми.

  Наскільки мені відомо, - повідомив Володимир Оселедчик, - „аналогічної позиції дотримується абсолютна більшість телеканалів розвинених демократій. Навіть більше — серед політичних лідерів таких країн прийнято рекомендувати членам своїх родин утримуватись від дії, які можна було б трактувати як зловживання цими лідерами своїм політичним статусом. У родинах політиків цих країн діти з малих літ навчені, що належність до сімей політичних лідерів дає чималі переваги, але в порівнянні з іншими дітьми - значно більші обмеження, яких вони мають ретельно дотримуватись з поваги до авторитету своїх батьків у суспільстві. Мені щиро шкода, що політичні сили України, які переконані в своїй демократичності, не приймають до своєї практики таких елементарних правил політичної етики і за першої-ліпшої нагоди трактують їх як прояви політичної цензури. Говорити ж про політичну цензуру у випадку „Форту Буаяр" можуть або люди з надмірно амбіційною самооцінкою, або ж люди з болісною фантазією, бо саме напередодні цієї конфліктної ситуації у цьому шоу знімалась команда українського парламенту, і серед них — депутат від „Нашої України" Юрій Павленко."

  Саме таку позицію генеральний директор 1+1 висловив і французьким журналістам, які зацікавились роботою української групи в Ля-Рошелї. Цю ж позицію Володимир Оселедчик повідомив і Олександру Пономарьову. Останній, хоча і відмовився від зйомок, тим не менш 21-24 червня проживав у готелі і харчувався за рахунок компанії-виробника проекту. Окрім того, на тих же умовах з ним проживала дружина Олена Мозгова (хоча остання і не мала брати участі в зйомках) і сама Віталіна Ющенко. За словами Володимира Оселедчика, в цій ситуації ще багато цікавих подробиць, які він готовий повідомити всім бажаючим представникам мас-медіа по завершенню зйомок і поверненню групи до Києва 29 червня".

  Отримавши прес-реліз від каналу „1+1”, „Телекритика” зателефонувала Олені Мозговій. Олена Мозгова повідомила нас, що вважає плутанину із прізвищем дочки лідера "Нашої України" технічною помилкою саме співробітників "1+1": "Ми не винні в тому, що хтось недочув прізвище Віталіни. Це, взагалі, не наша проблема. До речі, переплутали прізвище і ще одного члена команди: замість Нікорак його поіменували як Нікораку. Крім того, я стверджую, що знімальна група "1+1" добре знала, хто саме їде до Франції".

  Щодо звинувачень у тому, що Олександр Пономарьов три дні "проживав у готелі і харчувався за рахунок компанії-виробника проекту", Олена Мозгова зазначила, що їхня команда просто не могла виїхати з містечка, в якому вони знаходилися: "Це така глушина, що виїхати звідти досить складно. Ми намагалися найняти мікроавтобус, але це було неможливо. До того ж, у нашій групі ніхто не розмовляє французькою, а англійської там не розуміють. Але ми не повинні виправдовуватись: це не ми не виконали свої зобов`язання, ми на зйомки приїхали вчасно. І були готові працювати".

  Щойно команда Олександра Пономарьова повернулася до Київа. Інформація деяких ЗМІ про те, що команда продовжила участь у зйомках, не відповідає дійсності.

  Читайте з цієї теми також:

  Перший український „Форт Буаяр” під загрозою зриву?

  Оселедчик заборонив дівчині зніматиcя в "Форті Буаяр", бо вона - дочка Ющенка

  "Телекритика"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua