МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СДПУ(0) не зацікавлена у політичній реформі

06/23/2004 | Socialist
Спочатку активно поширюються чутки про нібито співпрацю Мороза з СДПУ(о). Поширенню чуток, які базуються на чутках і припущеннях не заважає ані судовий позов на кілька мільйонів гривень з боку Медчедчука на газету "Товариш", ані спростування з вуст Мороза.
СДПУ(о) прекрасно розуміє, що об"єднана опозиція виграє за будь-яких розкладів і президентські і парламентські вибори. Відтак, треба ту опозицію посварити. А тому міф про співпраю з СПУ активно педалюється.
Колишніх союзників-опозиціонерів зводять лобами у питанні політичної реформи. Але погляньте, як тільки Морозу і Ющенку вдалося домовитися, в день голосування конституційної реформи, з"являється повідомлення, що СДПУ(о) готова підтримати Мороза, як кандидата у президенти. Вчасно, нічого не скажеш. Реакцію Шутера і його друзів можна навіть не вгадувати, я її вже знаю наперед :-(
СДПУ(о) є незацікавлена у політичній реформі попри брехливі заяви "Мустафи". Якби була зацікавлена, то сьогодні мовчала б, як риба об лід.


Повідомлення з УП
СДПУ(О) МОЖЕ РОЗГЛЯНУТИ КАНДИДАТУРУ МОРОЗА ЯК КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ

www.ПРАВДА.com.ua, 23.06.2004, 10:02

Питання про відкликання Олександра Зінченка з посади заступника голови Верховної Ради, на яку його було обрано за квотою СДПУ(о) не буде розглядатися на засіданні політбюро партії, що має відбутися в середу.

Про це Українській службі Бі-Бі-Сі заявив член політбюро СДПУ(о) Олексій Мустафін.

Він повідомив, що на цьому засіданні розглядатиметься, зокрема, питання політичної реформи та майбутні вибори і питання про кандидата в президенти, якого партія підтримуватиме на виборах.

Мустафін сказав, що є декілька кандидатур, яких могла б підтримати партія СДПУ(о), зокрема ті, хто говорив про підтримку політичну реформу, це буде обов'язкова умова.

Зокрема, сказав він, "пан Олександр Мороз сказав, що це буде чи не головним гаслом його виборчої кампанії, так що, можливо, існуватиме його кандидатура. Ми обговоримо, в будь-якому разі, але мені здається, що політбюро підтримає Януковича, оскільки ми маємо зобов'язання перед коаліцією".

Відповідаючи на питання, чи не є це підтвердженням підозри деяких політиків про існування певних домовленостей між Морозом та Медведчуком, Мустафін відповів: "Як будь-яка партія, ми виходимо перш за все з наших принципових позицій з головних політичних питань, а потання політреформи є для нас принциповим".

"Я вважаю, що кандидатура Мороза принаймні може бути обговорена, хоча ми маємо зобов'язання перед коаліцією", - додав він.

Можливість висунення власного кандидата від СДПУ(о) Олексій Мустафін відкоментував так: "Ми хотіли б, аби кандидат, якого висуне наша партія, переміг на виборах. З огляду на теперішню ситуацію яка скалалася я не думаю, що доцільно зараз на цих виборах висувати кандидата від нашої партії".

Відповіді

 • 2004.06.24 | Socialist

  Ну от, СДПУ(0) добилося свого - Ющенко знову проти реформи і

  тепер, за кілька годин після голосування, з чистою совістю підтримало Януковича.
  Зауважте, як легко маніпулювати Ющенком і НУ та БЮТ. Причому маніпулює СДПУ(о). :-(


  СДПУ(о) "об’єднується заради майбутнього" навколо Януковича

  www.ПРАВДА.com.ua, 23.06.2004, 20:36

  Політбюро СДПУ(о) підтримало кандидатуру Віктора Януковича на посаду президента Україна і закликала це зробити інші партії

  Таке рішення ухвалено 23 червня 2004 року у Києві на розширеному засіданні політбюро СДПУ(О), повідомляє прес-служба партії.

  На засіданні було обговорено політичну ситуацію в Україні напередодні початку виборчої кампанії по виборах президента України.
 • 2004.06.24 | Shooter

  Головою спробуйте, головою

  А не "полум'яним серцем" та ще й за підказкою абрєзаних.

  Абрєзані найбільше зацікавлені в реХВормі - для того, щоб мати хоч якесь політичне майбутнє.

  Ющенко НЕ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ від реформи - і він про це чітко заявив. Він заперечує урзупацію влади бандюками під личиною "рехворми". В чому їм (бандюкам) сьогодні сприяють Мороз, Вінський & Co.
 • 2004.06.25 | Михайло Свистович

  Ще й як зацікавлена.

  Тільки вона за свій варіант.

  Socialist пише:
  >
  > з"являється повідомлення, що СДПУ(о) готова підтримати Мороза, як кандидата у президенти.

  Це розводілово, якому Мороз навіть може повірити і спробувати "перехитрувати" Медведчука. Наївний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua