МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВР схвалила у першому читанні проект змін у Конституцію 4108

06/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Верховна Рада схвалила у першому читанні проект змін у Конституцію 4108

За відповідне рішення проголосувало 276 депутатів

В цей час представники "Нашої України" і БЮТ блокували трибуну. Через свист у залі не було чути, який проект оголошувався

Відповіді

 • 2004.06.23 | Правник

  Судячи з усього, голосували

  без обговорення:

  Литвин обещает без обсуждения поставить на голосование изменения в Конституцию, если не прекратится блокирование трибуны

  23 июня 2004 | 14:29
  Подробности
  По материалам: УНИАН

  Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин обещает без обсуждения поставить на голосование законопроекты о внесении изменений в Конституцию, если не прекратится блокирование работы парламента.

  В настоящее время трибуна и президиум парламента заблокированы как представителями "Нашей Украины" и БЮТ, так и некоторыми народными депутатами, которые входят в парламентское большинство.

  Депутаты от "Нашей Украины" и БЮТ пытаются помешать Литвину вести заседание, отбирая у него микрофоны. В зале раздается свист.

  Литвин заявил, что "если будет глумление" над Верховной Радой Украины, то он поставит законопроекты о внесении изменений в Конституцию на голосование без обсуждения.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.23 | Правник

   А якщо без обговорення, то:

   п.3. ст.3.4.1. Регламенту ВРУ.
   "Рішення, прийняте без відкриття обговорення питання або з порушенням зазначеної процедури його обговорення шляхом позбавлення будь-кого права на виступ, є недійсним, за винятками…. ", котрі сюди наче не натягуються.

   У такому разі на той випадок, коли якимось дивом, явленим Медведчуком, рехворму пропхають крізь задній прохід, буде ще один аргумент для її похєрєння Ющенком-президентом. Але такий випадок буде навряд чи. 276 навіть за попереднє схвалення - то аж ніяк не 300 за остаточне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Shooter

    Не нашкрябає братва 300.

    276 каже - на реХВормі можна ставити хрест.

    З іншого боку, цікавим виглядає те, що за 3207-1 проголосувало лише 118 депутатів (аппарентли - НУ + БЮТ). Чим ще раз підтвердилось, на жаль, сумне правило: Мороз - засранєц.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.23 | Shooter

     Упс...

     Shooter пише:
     > 276 каже - на реХВормі можна ставити хрест.
     >
     > З іншого боку, цікавим виглядає те, що за 3207-1 проголосувало лише 118 депутатів (аппарентли - НУ + БЮТ). Чим ще раз підтвердилось, на жаль, сумне правило: Мороз - засранєц.

     Мороз каже - то НУ не голосувала.

     Тоді я не пойму...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.23 | НеДохтор

      Re: Упс...

      Shooter пише:
      ...
      > Мороз каже - то НУ не голосувала.
      >
      > Тоді я не пойму...      http://radio.org.ua/news/?eid=18381

      ---------------
      ...
      До цього Верховна Рада відмовилася підтримати законопроект №3207-1. При цьому "Наша Україна" не брала участі в голосуванні щодо даного проекту. Раніше блок Ющенка заявляв про можливість підтримки 3207-1, якщо на розгляд у середу винесуть тільки цей документ і у ньому врахують усі пропозиції "Нашої України".
      ---------------
 • 2004.06.23 | НеДохтор

  і відхилила 3207-1. ("за" 118) потім Литвин закрив засідання (-)

 • 2004.06.23 | Navigator

  АіФ розповідає про ті ж процеси в Росії. Горе Україні!

  Україна з 2004 переходитьв 1918, президент стає батькою Махно...
  О європейська земле, ти вже за шеломянєм єсі...
  http://www.aif.ru/online/aif/1234/02_04

  ЛОГИЧНЫМ продолжением внешне хаотичного процесса приватизации стала приватизация власти. Она шла по разным направлениям — от покупки министров в правительстве до делегирования своих людей во всесильную администрацию президента Б. Ельцина. Поначалу олигархические кланы пытались финансировать избрание в Госдуму и своих депутатов. Но дешевле оказалось купить их уже в Думе. Покупались почти все — даже оппозиция.

  В итоге более 90% мест в правительстве, его аппарате, Думе и администрации президента к 2000 году поделили между собой 7–8 финансовых групп. Этот «расклад» был зафиксирован ими в специальной таблице, где различными цветами помечалось, кто чей человек. Вершиной этапа могла стать комбинация Ходорковского — Невзлина по приватизации парламента. Ее целью было слегка изменить Конституцию, ослабить полномочия президента и избрать своего премьер-министра от парламентского большинства.
 • 2004.06.23 | Українець, громадянин України

  ніби він має номер 4180, а не 4108 (-)

 • 2004.06.23 | Українець, громадянин України

  текст законопроекту 4180

  де його взяти? на сайті ВР є, але там міститься норма про обрання Президента Верховною Радою. Але ж, ніби, його переробили - на безправного всенародного?
 • 2004.06.23 | Правник

  Поіменне голосування

  4108:

  http://195.230.149.70:7777/pls/radac/g_frack_list1?ident=12457&krit=66

  і не 4108:
  http://195.230.149.70:7777/pls/radac/g_frack_list1?ident=12456&krit=66
 • 2004.06.23 | Правник

  Ніц поганого не сталося

  Перше: схвалили, вочевидь, не без порушень.
  Принаймні:
  - голосування без обговорення (if), а якщо і з обговоренням, то без забезпечення бажаючим можливість взяти участь у обговоренні;
  - 4108=4105, на що є висновок КС,
  - відтак аргументація щодо порушення фактом релоаду рехворми ст.158 Конституції важчають.
  Це принаймні, бо я не фахівець з Регламенту ВРУ, а аматор, а в Юща їх (фахівців) має бути що нечавлених рудих тарганів.
  Відтак, знов-таки, похєрити у разі чього і можна і треба.

  Друге. Не голосували Литвин, Волков, Деркач Л.(що цікаво) Не голосував за цей проджект і Сонячний Санич ((с)Свистович), що може бути цікавим і у прикладному контексті.

  Третє. З'являється визначеність, а це завше добре.

  Четверте. Віртуальність. Враховуючи друге і теє друге дуже акцентуючи перед ЗМІ і публікумом, завтра Ющенко В.А., єдиний реальний непровладний, небандюківський кандитат у Президенти бере за руку Юлю Т. та купу журналістів, і йде до Мороза, де прилюдно пропонує йому угоду: "Ющенко-президент. Нормальна реформа-2006".

  П'яте. Необхідність. День остаточного голосування за рехворму у вересні перетворюється на репетицію кінця жовтня-початку листопаду. ВРУ - в осаду.

  Шосте. Ющенко, незалежно від четвертого, робить складовою передвиборних тез:
  а) абсолютну незаконність, юридичну ніцість рехворми-4180, наголошуючи, що як тільки він буде президентом, від неї не залишиться і спомину.
  б) абсолютну необхідність нормальної політичної реформи, стислий план якої від Пані& Сo він може надибати на Майдані. Що йому, власне і раджу (причому безкоштовно, на відміну від сонмища платних радців :) )

  P.S. У Ніцше сказано "не бздо в каністру" (с)Л.П. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.23 | Socialist

   Вашими вустами та мед пити

   Правник пише:
   > Четверте. Віртуальність. Враховуючи друге і теє друге дуже акцентуючи перед ЗМІ і публікумом, завтра Ющенко В.А., єдиний реальний непровладний, небандюківський кандитат у Президенти бере за руку Юлю Т. та купу журналістів, і йде до Мороза, де прилюдно пропонує йому угоду: "Ющенко-президент. Нормальна реформа-2006".

   І отримує згоду наполовину. Другу половину має забезпечити угода про партнерство, де Ющенко візьме на себе певні зобов"язання, які має Мороз перед 8% виборців, що його підтримують. Це дві-три суто економічні вимоги.
   Втім, я знвоу підозрюю, що це все фантастика, бо в Ющенка заслабка натура і занадто сильне оточення, щоб діяти публічно і відкрито.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Shooter

    А Вашою головою - трішки мислити

    Socialist пише:
    > в Ющенка заслабка натура

    Ги :D :D :D

    > і занадто сильне оточення, щоб діяти публічно і відкрито.

    Ги-ги :D :D :D

    Ці штампи абрєзаних можете, пардон, ...вже самі здогадаєтесь що саме з ними робити.

    І лише для порівняння: оточення на Ющенка має набагато менший вплив, ніж оточення на Мороза (мова про відповідні оточення).
   • 2004.06.23 | Правник

    А вустами Мороза, якщо він не погодиться -

    бамбук курити. Закусюючи чупа-чупсом ;)

    Бо якщо нє - то нє.
 • 2004.06.23 | Володимир

  Увага! Навіть стенограма підтвердила беззаконня! (MOD)

  Ось кінцівка парламентської стенограми за 23.06.2004 - (http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/23060304_70.htm):


  ГОЛОВА. На запитання запишіться, будь ласка, до доповідача......... На табло, будь ласка, прізвища, що записалися.
  Лілія Григорович, будь ласка, запитання.

  14:15:09

  ГРИГОРОВИЧ Л.С.

  Лілія Григорович, фракція Віктора Ющенка, "Наша Україна".
  Степане Богдановичу, не таємниця, що журналісти присудили вам номінацію "Розчарування року". Від земляків з Івано-Франківщини хочу сказати, що "Розчарування року" це є той титул, яким ви давно титуловані в усій Україні і в своїх земляків. Тому я хочу констатувати дві речі. Жодним чином сьогодні український народ не чекає якоїсь політреформи, а український народ, замордований наймінімальнішою у Європі зарплатою і пенсією, чекає чесної влади, чесного Президента і чесних президентських виборів. Рушійна сила ваших ініціатив, страх перед тим, що нарешті прийде людина, та сама, яка у 2000 році нарешті дала пенсії і зарплати, які заборгувала та кліка, від імені якої ви сьогодні оприлюднюєте свою політреформу, і ви страшенно боїтеся, що нарешті цей народ, який буде мати 200-400 євро в кишені, зневажить вас і змете геть. Тому я, Степане Богдановичу, я констатацію факту виголосила від "Нашої України"...

  ГОЛОВА. Я прошу керівників фракцій... (Шум у залі)

  14:16:23

  ГАВРИШ С.Б.

  Я з задоволенням відповів би... (Шум у залі)

  ГОЛОВА... щоб навести порядок. Неможливо так працювати.

  ГАВРИШ С.Б. ...поважаю, але я не чув, що ви говорили мені у зв'язку з тим, що ваші колеги ще раз сьогодні глумилися над парламентаризмом і доказують, що напевно їхнє місце дійсно вже на виборчих майданчика, але не в парламенті. Тому пробачте мені, я готовий дати вам особисто відповідь.

  ГОЛОВА. Шановні колеги, хто за те, щоб припинити обговорення всіх законопроектів, оскільки неможливо працювати. Прошу голосувати (а це було ганебне й цинічне БЕЗЗАКОННЯ! - В.).

  14:17:15

  За-284

  Рішення прийнято.
  Я ставлю на голосування про попереднє схвалення законопроекту 3207-1... (Шум у залі)

  14:17:47

  За-118

  (Шум у залі)

  ГОЛОВА. (Не чути)

  14:18:13

  За-276

  Рішення прийнято ("МОЛОДЦІ"! :) - В.).
  Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую закритим. Завтра продовжимо роботу о 10 годині.
  -----------------
  Ага, "продовжуть". :) Після того як 276 ідіотів прийняли "НЕ ЧУТИ". ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.23 | Правник

   Діягноз прояснюється, приміщення ВРУ провітрюється (-)

  • 2004.06.24 | Dworkin

   Скорее сохраните стенограмму пока ее не исправили! :) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.24 | Володимир

    Ха-ха-ха! :))))

    А як же її зберігти? :) Вона ДОСІ не змінена на сайті Ради! А те, що було наведено мною на цю гілку (в будь-якому випадку - ОРИГІНАЛ :) ), тим більше збережеться!! Якщо звичайно пан Свистович її не викине. ;)
 • 2004.06.23 | Хвізик

  Якби Ющенку да таку вдачу, як у Бандюковича!

  То х#й би хто голосовав проти нього. А від тої більшості давно вже один пшик би лишився.
  А так - бачать інтелігентну лагідну людину, от і творять бєспрєдєл, падли бл@, слів нормальних на них немає. Хіба з ними можна по-людські? Їх тре давити! Тре щоб кожна собака знала, що як тількі Ющенко прийде до влади, кожен олігарх що зараз виступає проти нього, висітиме за я#ця Фаберже і не тільки! Тоді вони боятимуться, і остерігатимуться робити капості проти нього. Он, Бандюковича як бояться! Бо знають, що у того ножик довгий, і руки по лікоть у крові, і рука вірна - не здригнеться.
 • 2004.06.23 | Людмила Коваль

  Re: ВР схвалила у першому читанні проект змін.. Початок кінця?

  Далі буде ось що:
  1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.
  2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і прем"є-міністру, якого вони ж оберуть. Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.
  3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.
  4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.


  Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими виборами можна не перейматися. :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.23 | Тестер

   Re: Попийте пива і заспокійтесь. Нічого не сталось

   серйозного. 276 не = 300.
   А якщо наведена стенограма є правильною, то вони взагалі за проект НУ проголосували. Представляєте який облом... ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Людмила Коваль

    Re: Попийте пива і заспокійтесь. Нічого не сталось

    Тестер пише:
    > серйозного. 276 не = 300.
    > А якщо наведена стенограма є правильною, то вони взагалі за проект НУ проголосували. Представляєте який облом... ;)

    Стенограму почитала, та не бачу підстав для припущення, що проголосували за проект НУ.
    Після обговорення проектів 3207-1 (3М - Матвієнка, Мусіяки і Мороза) і 4180 (Гавриша) їх і голосували. Проект 3М набрав 118 голосів, а 4180 - 276 - 1 (Луценко відкликав свій голос).
    Навіть після кухля пива там не привиджується проект НУ. ;)
    Моє "каркання" залишається актуальним. :-(
  • 2004.06.23 | Правник

   "О, не сумуй, заплакана богине,

   і від безодні відверни лице
   Тебе Господь у горі не покине.
   Тобі ще ангел квіти принесе".
   (В.Морозов & Четвертий Кут)
   :)

   Людмила Коваль пише:
   > Далі буде ось що:
   > 1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.
   Дуже можливо.

   > 2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і прем"є-міністру, якого вони ж оберуть.
   Не дуже можливо.

   > Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.
   Не дуже можливо:
   http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1087996847&first=&last=

   > 3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.
   Див.вище.
   У випадку проходження №4180 і обрання Ющенка у рехворми є дві першпективи:
   1. Успіння през суд.
   2. Усікновіння през шаблю.

   > 4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.
   Не намовляйте. Між іншим, знаєте, є такі люди, котрих розізлити дуже важко. Але вже якщо....:) . А якщо йому і не стане, то ми нащо? ;)

   > Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими виборами можна не перейматися. :-(
   Нє. Не перейматися виборами можна тікі в одному випадку, мало, на жаль, вірогідному (поки що) - оксамитової чи якої там ще, революції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Людмила Коваль

    Re: "О, не сумуй, заплакана богине,

    Правник пише:
    > і від безодні відверни лице
    > Тебе Господь у горі не покине.
    > Тобі ще ангел квіти принесе".
    > (В.Морозов & Четвертий Кут)
    > :)
    >
    На Бога надійся, але сподівайся тільки на себе. ;)

    > Людмила Коваль пише:
    > > Далі буде ось що:
    > > 1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.
    > Дуже можливо.
    >
    Хе, ще й як можливо. Якщо Конституційний суд одобрив перший варіант цього законопроекту тоді, коли там мали місце явні порушення статтей 64, 103, 157 Конституції, то тепер судді навіть спати будуть спокійно після "одобрямсу", адже вибори президента залишилися всенародними у поправленому варіанті законопроекту 4180.

    > > 2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і прем"є-міністру, якого вони ж оберуть.

    > Не дуже можливо.
    >
    Сьогодні не голосували БЮТ, НУ і "Центр". Найслабша ланка - "Центр". Йому першому скрутять карок. Дев"ятьох "заблудших" комуняк, як і інших неголосувальників, скажімо з НДП, аграріїв і т.п. поправлять навіть без костоправа.
    Якщо допустити до другого голосування, то 300 голосів вони вичавлять, бо це стратегічно архіважливо.
    Вигравши реформу їм вже не буде потреби боротися за президентське крісло. Там може сидіти хоч жаба.

    > > Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.
    > Не дуже можливо:
    > http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1087996847&first=&last=
    >
    З усього писаного там погоджуюсь тільки з пп.3 і 5, а саме: визначеність будь якої ситуації краще за не визначеність; з вересня треба такой брати ВР в осаду, щоб не допустити обговорення і голосування проекту 4180.

    > > 3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.
    > Див.вище.
    > У випадку проходження №4180 і обрання Ющенка у рехворми є дві першпективи:
    > 1. Успіння през суд.
    > 2. Усікновіння през шаблю.
    >
    Блажен кто верет. ;)

    > > 4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.
    > Не намовляйте. Між іншим, знаєте, є такі люди, котрих розізлити дуже важко. Але вже якщо....:) . А якщо йому і не стане, то ми нащо? ;)
    >
    Мрійник Ви, пане Правнику. ;)

    > > Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими виборами можна не перейматися. :-(
    > Нє. Не перейматися виборами можна тікі в одному випадку, мало, на жаль, вірогідному (поки що) - оксамитової чи якої там ще, революції.

    А звідки їй взятися, оксамитовій? Тут нема передумов навіть для кашемірової що з проектом 4180, що без нього. :-(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.24 | Правник

     Re: "О, не сумуй, заплакана богине,

     Людмила Коваль пише:
     > Сьогодні не голосували БЮТ, НУ і "Центр". Найслабша ланка - "Центр". Йому першому скрутять карок. Дев"ятьох "заблудших" комуняк, як і інших неголосувальників, скажімо з НДП, аграріїв і т.п. поправлять навіть без костоправа.
     > Якщо допустити до другого голосування, то 300 голосів вони вичавлять, бо це стратегічно архіважливо.
     > Вигравши реформу їм вже не буде потреби боротися за президентське крісло. Там може сидіти хоч жаба.
     Ті, хто голосував за попереднє схвалення, не голосували, власне, ні за що.
     І якщо 300 не змогли набрати навіть для цього ніщо, то на Велику Хрінь не зберуть і поготів.
     Тим більш напередодні виборів, коли стане зрозуміло, хто буде Президентом ;) . Ця коаліція буде так гарно розсипатися, я вже зараз у передчутті видовища.

     Але я згоден з Вами, що до другого голосування краще б і не допустити взагалі.Тому і казав про облогу ВРУ.

     Жабу на Банковій у разі рехвормування вони б вітали, нема базару :) . Ющенка - ні. І битимуться вони за Банкову у будь-якому разі. Президент Ющенко, котрий одразу після інавгурації урочисто посилає до матусиної бабуні рехворму, апелюючи до народу і Європи, їм не потрібен.

     > з вересня треба такой брати ВР в осаду, щоб не допустити обговорення і голосування проекту 4180.
     Я тільки за.

     > > > 4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.
     > > Не намовляйте. Між іншим, знаєте, є такі люди, котрих розізлити дуже важко. Але вже якщо....:) . А якщо йому і не стане, то ми нащо? ;)
     > >
     > Мрійник Ви, пане Правнику. ;)
     Так, я такий :) . Але не фантазер.
     І якщо Ви пишете про можливість облоги ВРУ у вересні, то ...у разі потреби можна і не тільки у вересні і не тільки ВРУ. Істинно кажу :) -це репетиція.


     > > > Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими виборами можна не перейматися. :-(
     > > Нє. Не перейматися виборами можна тікі в одному випадку, мало, на жаль, вірогідному (поки що) - оксамитової чи якої там ще, революції.
     >
     > А звідки їй взятися, оксамитовій? Тут нема передумов навіть для кашемірової що з проектом 4180, що без нього. :-(
     Так я ж і кажу про маловірогідність. І тому тре перейматися виборами.
     І все буде добре.

     "І жінка плакала щасливими сльозами,
     Шопен воскрес і грав для неї вальс..."
     (там саме) :)
    • 2004.06.25 | Михайло Свистович

     Re: "О, не сумуй, заплакана богине,

     Людмила Коваль пише:
     >
     > А звідки їй взятися, оксамитовій? Тут нема передумов навіть для кашемірової що з проектом 4180, що без нього. :-(

     Ну так Ви ж листівки клеїти вважаєте нижче власної гідності. Тоді, звичайно, нема звідки взятися.
  • 2004.06.23 | МАРІЧКА

   Re: ВР схвалила у першому читанні проект змін.. Початок кінця?

   Людмило!

   Може і не кінець, бо треба же 300 голосів - а ті може і знайдуться.

   Читаєш отой інтернет дивуєся, тай і не спиться...
   Хіба, що співати < Ой горе тій чайці...!>

   Дивуюся, дивуюся і ще раз дивуюся тому, що робиться в нашій любимій Україні!

   Привіт
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Людмила Коваль

    Re: ВР схвалила у першому читанні проект змін.. Початок кінця?

    Дідько знає, що нині наголосували ті депутати.
    Поправлений законопроект 4180 ані словом не відрізняється від старого. І стаття 103 на місці, яка говорить, що президента обирає Верховна Рада.
  • 2004.06.23 | Олександр

   Нічого страшного...

   ... от в квітні було таки страшно. А зараз потяг пішов... :)

   Людмила Коваль пише:
   > Далі буде ось що:
   > 1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.
   Після 2+1=2 громадський та юридичний авторитет проституційного суду прирівнявся до нуля.

   >2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає >законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і >прем"є-міністру, якого вони ж оберуть.
   Якщо навіть цю дурню і приймуть, ДО виборів президента ввести в дію нічого не зможуть. (квітневі зміни ще могли) BTW чи уявляєте Ви собі, ЯК будуть до жовтня місяця відбуватися вибори цього самого нового прем'єра ? Я не уявляю...

   >Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.
   Президент, обраний у жовтні 2004 року, матиме велетенський кредит довіри. Причому свіжий. :) Ні прем'єр, ні ВР, ні силові міністри, ні місцева влада йому опиратися просто не посміють. А неймовірно страшну, впливову і могутню кучмину АП він за годину розжене...

   >3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що >посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним >волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа >задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.
   І де ж механізм тієї самої реальної влади, коли президент буде наш ?

   >4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну >ситуацію.
   Досі кому-кому, а Ющенку вистачало і волі, і характеру, і сили.

   >Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими >виборами можна не перейматися. :-(
   Він не стане законом. Ющенко вже сказав, що першим же ділом його денонсує. І хай хто з депутатів посміє опиратися...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.23 | Людмила Коваль

    Re: Нічого страшного...

    Боюсь, що Ви видаєте бажане за дійсне.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.24 | Олександр

     Чи не могли б Ви обгрунтувати ?

     Людмила Коваль пише:
     > Боюсь, що Ви видаєте бажане за дійсне.
     Не могли б Ви написати докладніше, чому саме ?

     Можливо, я не зовсім чітко виклав свою думку щодо загальних виборів та їхньої важливості. Пояснюю: президент, парламент, уряд та місцева влада займають свої місця лише тому, що їм віддали кредит довіри виборці. Причому "новіша" довіра переважає "старішу". Саме тому Єльцин міг розігнати свій парламент (і народ за той парламент не вступився), а Кучма-1999 в парламенті-1998 міг влаштувати "оксамитову революцію", а парламенту-2002 дати ради не може. Але президент-2004 може з парламентом-2002 робити те, що захоче. Бо саме президент є уособленням волі громадян.

     Можна, звісно, стверджувати, що плювати хотіли вони на волю виборців. Навряд чи. Справа в тому, що вони і так не дуже хоробрі (звісно, не можна виключати відваги загнаних у куток щурів), а для явної і наглої узурпації таки потрібна відвага.

     Напишете - Мукачеве ? А якраз тепер призначений кучманоїдами Нусер Мукачевим не керує. Не втримався і втік. :) Саме з цієї причини. І то за ним стояв Кучма. А що і хто стоятиме за прогнозованим Вами демаршем ПУКу ? Росія, яку явно розгнівала прихватизація "Криворіжсталі", напрягатися заради Кучми і Януковича з Медведчуком не стане, як не напрягалась вона заради Шеварнадзе з Абашидзе...
  • 2004.06.23 | Українець, громадянин України

   Re: ВР схвалила у першому читанні проект змін.. Початок кінця?

   Людмила Коваль пише:
   > Далі буде ось що:
   > 1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.

   Звичайно. 1+1=1

   > 2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і прем"є-міністру, якого вони ж оберуть. Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.

   Дивлячись на список тих, хто не голосував - дуже ймовірно.

   > 3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.

   Свята наїв'ність. Скоріше Засоби Масової дезІнформації пропагують у виборця повну байдужість, бо президент не матиме реальної влади, як наслідок менша активність виборців - більше фальсифікацій. Президент - Янукович, Прем'єр - Кучма.

   > 4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.

   Це Ви дарма. Хоча не від нього це залежить, а від сотен тисяч громадян України.

   >
   >
   > Якщо на наступній сесії проект 4180 стане законом - президентськими виборами можна не перейматися. :-(

   Ще й як треба перейматися.
  • 2004.06.25 | Михайло Свистович

   Початок кінця бандюків. Агонія.

   Людмила Коваль пише:
   > Далі буде ось що:
   > 1. Конституційний Суд не знайде крамоли в проекті 4180.
   > 2. На наступній сесії АП дотискає "хилих" у ВР і проект 4180 стає законом, який передає реальну владу з 2004 бандюкам з ВР і прем"є-міністру, якого вони ж оберуть. Президент, обраний в жовтні 2004, перетворюється на оферного цапа.
   > 3. Президентські вибори проходять без особливих порушень тому, що посада президента більше не приваблює кучмістів. За всенародним волевиявленням президентом стає Ющ (хтілисти то маєте), Європа задоволена, але реальна влада залишається у бандюків.
   > 4. Ющу не стане ні волі ні характеру, ні сили переломити політичну ситуацію.

   Все зупиниться на п.1 :)
 • 2004.06.24 | LEDNEV NOT P.S.

  Re: ВР схвалила у першому читанні проект змін у Конституцію 4108

  CIKAVO PORIVNJATU CINU NA AUTO V GERMANII I CINU NA TI CAMI AUTO NA VNYTRISHNJOMY RUNKY NA UKRAINE.... ODRAZY ZH VUDNO CHIJI INTERESU LOBIJUJUT' V VERXOVNIJ ZRADI... I ZA KOGO TREBA GOLOSYVATU...GOD BLESS UKRAINE...

  http://motors.listings.ebay.de/Automobile_Audi_W0QQfromZR4QQlotrZ1QQsacategoryZ18160QQsocmdZListingItemListQQsocolumnlayoutZ3QQsocustoverrideZ1


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Верховна Рада схвалила у першому читанні проект змін у Конституцію 4108
  >
  > За відповідне рішення проголосувало 276 депутатів
  >
  > В цей час представники "Нашої України" і БЮТ блокували трибуну. Через свист у залі не було чути, який проект оголошувався
 • 2004.06.24 | Володимир

  Едуард Гурвіц: Парламент дозволяє те, що Конституцією заборонено

  ГУРВІЦ: Парламент дозволяє собі робити те, що Конституцією заборонено (http://www.razom.org.ua/viewnews/news/13971)


  Народний депутат України Едуард Гурвіц назвав ухвалений парламентом у першому читанні законопроект № 4180 про внесення змін до Конституції “незаконним”.
  „Конституція України забороняє протягом року ставити на голосування відхилені раніше законопроекти. Тим часом законопроект 4180 практично повторює попередній відхилений – під номером 4105. Саме тому ставити його на голосування, якщо поважати і дотримуватися Конституції України, було неможливо. Про це говорив і Голова Верховної Ради, і чимало політиків. Але, пропрезидентські сили за підтримки комуністів і соціалістів проголосувала за цей законопроект. Таким чином, ця частина депутатів засвідчила повну неповагу до Основного Закону країни” – переконаний представник фракції „Наша Україна” в українському парламенті Едуард Гурвіц.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua