МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Політбюро ЦК СДПУ (0).

06/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Політбюро СДПУ (нуль) 23-го червня на своєму "розширеному засіданні" заявило про підтримку В.Януковича як єдиного кандидата від "демократичних центристських сил".

Це варто цитувати:
"Ми, партія, яка чітко і відверто заявила про свою принципову підтримку на стабільний і поступальний розвиток України, впевнено заявляємо, що свідомим кроком для збереження демократії і стабільності є висування єдиного кандидата від демократичних центристських сил. Таким кандидатом є чинний Прем’єр-міністр України Віктор Федорович Янукович.
Маємо всі підстави бути впевненими в підтримці з боку цього кандидата ідеї становлення України як соціальної держави, в якій будуть забезпечені економічний розвиток та посилена соціальна спрямованість економічних реформ.
Суспільна консолідація для нас - найважливіший критерій успішності, і реформ, і дій влади в цілому. Тому ми підтримуємо кандидатуру В. Януковича на пост Президента і закликаємо всі політичні сили, яким небайдужа доля держави, об’єднатися заради майбутнього України і добробуту наших співгромадян."

Майдан-Інформ, зазначаючи, що будь-яке висунення може легко завершитися "засуненням", теж рішуче за об'єднання заради майбутнього України і добробуту. Майбутнього України, а не СДПУ (нуль) та добробуту всіх співгромадян, а не персонально висуванця та висувантів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua