МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Встановлено черговий намет на захист Конституції .

06/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні , 24 червня в 14.15 перед Верховною Радою встановлено черговий намет в рамках акції “Намети на захист Конституції”. Намет знаходиться під “патронатом “ народного депутата Андрія Шкіля.

Нагадуємо що народні депутати визнають намети “своєю власністю” для того щоб їх не конфіскувала міліція . Народні депутати готові сприяти всім хто прийме участь в акції. Про наміри поставити свої намети вже повідомили декілька громадських організації, в тому числі всеукраїнське об'єднання “Просвіта”. Очікуються що нові намети будуть встановлені до “Дня Конституції”.

Відповіді

 • 2004.06.24 | WWW.ZAKON.KS.UA

  На захист Конституції .


  Конституцію треба виконувати, а не змінювати під бандюків!
  Підтримуємо Шкиля!!!
 • 2004.06.24 | Скептик

  блін, задовбали ці фанати туризму

  Що більше нічого придумати не можуть окрім встановлень наметових містечок. Більше ніяких способів чи форм протесту нема. Профанація. Тьху, фонограмщики
 • 2004.06.24 | Dworkin

  Как-то поздновато его установили...

  ...реформу еще вчера приняли в первом чтении.

  Как-то у нас политреформа всегда вназапно настигает.
  Интересно, выборы прездиента тоже придут как снег на голову?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.24 | Vadym Gladchuk

   Re: Как-то поздновато его установили...

   Ще не зовсім піздно :) Деяки нардепи вважаюють навпаки - зарано.
   Це тільки перше читання. Немає висновків КС. А раптом Конституційний Суд "прозріє" і цього разу не виконуватиме замовлення СДПУ-0?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.25 | Dworkin

    Кстати...

    Подходил я к вашей палатке в среду после раб.дня :)
    Но Вас, пан Гладчук, так и не нашел, а ваши "архаровцы" мне так и не смогли дать внятного ответа - куда и насколько Вы запропастились :)
 • 2004.06.24 | vmo1

  Re: Встановлено черговий намет на захист Конституції .

  UNIAN Online (ukr) 24.06.2004


  [ назад ]


  17:49 СЬОГОДНІ БІЛЯ ПАРЛАМЕНТУ ВСТАНОВЛЕНО ЩЕ ОДИН НАМЕТ “НА ЗАХИСТ КОНСТИТУЦІЇ”
  Київ. 24 червня. УНІАН. Сьогодні народний депутат України Андрій ШКІЛЬ (фракція БЮТ) підтримав вимоги акції “Наметове містечко на захист Конституції України” і встановив свій іменний намет біля стін Верховної Ради України.

  Як передає кореспондент УНІАН, акція проводиться з ініціативи Всеукраїнського молодіжного об'єднання “Молодь - надія України”, УРП “Собор”, ВО “Народна опозиція” на знак протесту проти повторного розгляду законопроекту про внесення змін до Конституції.

  Перший намет з написом “Ні державному перевороту!” встановив вчора народний депутат з фракції “Наша Україна” Євген ЖОВТЯК.

  За інформацією одного з організаторів акції лідера ВМО “Молодь – надія України” Вадим ГЛАДЧУК, завтра, 25 червня о10 годині народний депутат України Левко ЛУК'ЯНЕНКО (фракція БЮТ) встановить третій намет з вимогами відкликати з Конституційного суду неконституційний законопроект 4180.

  За його словами, в день річниці Конституції 28 червня о 12.00 очікується встановлення “Наметів на захист Конституції” народними депутатами Юрієм ПАВЛЕНКОМ та Петром ПОРОШЕНКОМ (фракція “Наша Україна”), Костянтином СИТНИКОМ (фракція БЮТ)

  Організатори акції звертаються до небайдужих громадян з проханням надати у тимчасове користування намети для встановлення їх народними депутатами України біля парламенту оскільки учасники першої акції наметового містечка були впевнені, що парламент більше не допустить “гвалтування Конституції” і намети були подаровані на згадку про “перемогу демократії” учасникам акції та правоохоронцям.

  Як повідомляв УНІАН, ХІІІ розділ Основного Закону (статті 157 та 158) встановлює заборону для Верховної Ради впродовж одного терміну повноважень двічі змінювати одні й ті самі положення Конституції; і найголовніше встановлює обмеження щодо повторного внесення законопроекту стосовно пропонованих змін до Конституції з одного й того самого питання.

  Перша безстрокова акція “Намете містечко – на захист конституції” розпочалася 25 березня мітингом перед Верховною Радою і цього ж дня було встановлено перший намет народним депутатом, головою Молодіжної партії України Юрієм ПАВЛЕНКОМ. 26 березня свій намет встановив народний депутат Левко ЛУК'ЯНЕНКО, 30 березня - народний депутата Євген ЖОВТЯК (“Наша Україна”).

  Перша акція тривала 16 днів і завершилася 9 квітня. В цей час біля стін парламенту цілодобово перебували представники ВМО “Молодь – надія України”, УРП ”Собор” та ВО “Народна опозиція”. Біля наметів встановлено прапори УРП “Собор”, КУН і ВМО “Молодь - надія України”, та плакати з написами: “Так, ЮЩЕНКО!”, “Міняти владу, а не Конституцію” та ін.

  #


  (c) UNIAN
 • 2004.06.24 | vmo2

  Наметове містечко збільшиться у День Конституції

  24-06-2004 Наметове містечко збільшиться у День Конституції
  --------------------------------------------------------------------------------

  Триває акція “Наметове містечко на захист Конституції України”, організована Всеукраїнським молодіжним об”єднанням “Молодь – надія України”. Намет з написом “Власність народного депутата Євгена Жовтяка” був встановлений під стінами Верховної Ради 23 червня на знак протесту проти повторного розгляду законопроектів змін до Конституції. Як сказав в інтерв”ю ІМІ керівник молодіжного об”єднання Вадим Гладчук, хтось же має захистити Конституцію. На його переконання, спроби змін до Конституції є протизаконними і можуть кваліфікуватися навіть як державний переворот. Адже, як зауважив Гладчук, згідно з Конституцією, змінювати одні й ті самі статті Конституції можна лише через рік після того, як вони не були підтримані парламентом. А зміни першого, третього і тринадцятого розділів Конституції (вони стосуються загальних засад, виборів та референдумів, а також порядку внесення змін до Конституції) можливі повторно лише Верховною Радою наступного скликання.

  При цьому, як зауважив Гладчук, Верховна Рада не мала права розглядати ні законопроект 4180, ні 3207, який, зокрема, Віктор Ющенко назвав “юридично чистим”, оскільки багато статтей і цього законопроекту вже голосувалися і не пройшли. А стосовно 4180, то в ньому 26 статей списані з законопроекту 4105, який не набрав необхідної кількості голосів 8 квітня цього року. “Немає жодного юридичного права вносити ці законопроекти, якщо вони не були проголосовані. Тобто в даному випадку йдеться про зловживання владою або службовим становищем або навіть про спробу державного перевороту, повалення існуючого конституційного ладу. І Рада Європи зробила застереження щодо цього буквально напередодні дня голосування, але депутати чомусь неуважно поставилися до цього”, - сказав Вадим Гладчук.

  Намети стоятимуть під Верховною Радою ще два тижні, доки триватиме сесія парламенту. Акцію підтримують також УРП “Собор”, ВО “Народна опозиція”. На День Конституції 28 червня, за словами Вадима Гладчука, наметове містечко збільшиться, і до учасників протесту приєднаються народні депутати Левко Лук”яненко, Андрій Шкіль, Юрій Павленко.

  Віра Лобановська, ІМІ

  http://imi.org.ua/?read=4003:1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua