МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ги. Здаєцця, воно нам погрожує

06/24/2004 | Раціо
http://www.pravda.com.ua/archive/2004/june/24/2.shtml

Насправді, його мьіслішок я не читав, але заголовок звучить як погроза. Ну і, як їх учило їхнє рідне КГБ, запамінаєцца паслєдняя фраза:

"Так що я підозрюю, що влада зможе провести цей законопроект і без участі "Нашої України". Але це гірший варіант, тому що вкрай важливо, щоб рішення ухвалювалося все-таки всіма головними політичними силами, і в такий спосіб був компроміс у цьому питанні."

Переклад: Медведчук із Малєнковічем готові на будь-які злочини, але вкрай необхідна імітація законності. Ну будь ласка, Вікторе Андрійовичу.

"Реформа Україні потрібна, і зараз найкращій час для її проведення. Після того, як прийде до влади новий президент, а, на мій погляд, на жаль, це буде Янукович, сподіватися на політичну реформу і на демократизацію буде дуже і дуже важко."

Переклад: демократії Медведчук із Малєнковічем все-одно не допустять, але вкрай необхідна імітація реформ. Ну будь ласка, Вікторе Андрійовичу.


"Карочє, погоджуйтеся на імітацію, поки ми не передумали, а то не отримаєте й того, в натурє. Я сказал!". Цікаво, чи вміє Малєнковіч розпальцьовку робити, для переконливості?

Відповіді

 • 2004.06.24 | Shooter

  Що мене найбільш розвеселило

  ...це аргументація - "дарагой Лєнід Данілич" підтвердили, що вони - за опозиційний проект рехворми. І, звісно, так і є. :D

  Тільки от цікаво - Малінковіч сам такий, м'яко кажучи, недалекий чи уподібнює щирих бандюків, які вважають, що окрім них, решта - лохи і бидло?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.24 | Vadym Gladchuk

   Re: Що мене найбільш розвеселило

   Смішно що Маленкович вже давно тісно працює з СДПу-0
   А УП друкує бред з табору людей які хочуть знищити спадок Гонгадзе :(
  • 2004.06.25 | Раціо

   Скидаєцця, що він вважає власний інтерес загальнонаціональним

   Оскільки йому гроші платять за те, щоб він прикривав злочини і маскував диктатуру, то він підсвідомо переконаний, що всі мають бути зацікавлені в прикриванні злочинів його роботодавця і маскуванні диктатури.
  • 2004.06.25 | Zy

   Re: Що мене найбільш розвеселило

   > Тільки от цікаво - Малінковіч сам такий, м'яко кажучи, недалекий
   Малинкович: "Я у вівторок був у президента України,
   спеціально
   говорив з приводу політичної реформи" :sarcastic:
   Цікаво, яка ж реакція була у президента на наступне обурення Малинковича:
   "...щоб авторитарні повноваження не дісталися можливому конкуренту з кримінальним минулим"
   Хоча цей приклад "специфічного" підходу до справи започаткував лідер СПУ - яка різниця, хто саме буде наступним, головне (понад усе) – реформа. І тут позиція Малинковича оригінальністю теж "не страждає , але виникає маленьке запитання - нащо ж Ви , пане Малинкович, ходите до президента, радитися, аж потім ображаєте висуванця від більшості … :what


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".