МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зупини фашизм!

06/24/2004 | antifa
В суботу неофашистами Едуарда Коваленка планується проведення по Хрещатику ходи під гаслами "Ми за Ющенка". Не звертаючи уваги на символку, варто лише глянути на сайт цього новоспеченого фюрера щоб переконатися в фашизмі цього геніченського "арійця".Дивно, що наприклад, махровий антисемітизм, що там пропагується не викликає зацікавлень правоохоронних органів. Адже якщо боротися з антисемітськими публікаціями - то не тільки в опозиційній пресі. Влада дивиться на його виходки крізь пальці. Це не дивно, адже він давно став послушним інструментом у її брудних руках. Але з коричневою чумою можна і треба боротися. Тому звертаємося до вас, проявіть свою громадську позицію. Зателефонуйте в Київську держадміністрацію, в МВС, СБУ поцікавтеся відколи в Україні дозволили проведення відверто фашиських мітингів і походів.

Відповіді

 • 2004.06.24 | Serhiy Hrysch

  Дайте сайт! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.24 | Andrij Topchan

  Re: Зупини фашизм!

  Ющенка відмежовують від провокаторів з УНА

  www.ПРАВДА.com.ua, 24.06.2004, 16:09

  Висловлювання "голови УНА" Едуарда Коваленка "на підтримку кандидата в президенти Віктора Ющенка" - політична провокація, замовлена опонентами Ющенка з метою його дискредитації в очах виборців.

  Про це заявила прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко, коментуючи прес-конференцію "Святкування 14-ї річниці УНА-УНСО та підтримка кандидата в президенти Ющенка".

  "Віктор Ющенко, - зазначила Ірина Геращенко, - безумовно зацікавлений у найширшій підтримці з боку громадськості. Але це не означає, що він поділяє політичні погляди всіх партій, політиків та просто пересічних громадян, які напередодні президентських виборів висловлюють йому свої симпатії".

  "Ющенко далеко не завжди перебуває у захваті від нюансів політичної поведінки деяких симпатиків, але він цінує будь-яку підтримку, якщо вона вмотивована щирою турботою за долю України, - сказала Геращенко. - Безумовно, його підтримають десятки партій та громадських рухів, сотні тисяч добровольців, які працюватимуть на дільницях, понад півтора десятка мільйонів людей, які за нього голосуватимуть".

  Однак, щодо пана Коваленка, сказала Геращенко, "достеменно відомо, що цей провокатор перебуває на службі у політичних опонентів Ющенка, які поставили йому завдання зі своїми радикально-ксенофобськими гаслами "постояти" поруч з Віктором Андрійовичем, створити відповідну картинку, дискредитувати лідера "Нашої України", спотворити та звузити уявлення про коло підтримки Ющенка".

  Немає жодних сумнівів, що справжня мета молодиків Коваленка - не підтримати Ющенка, а лише зашкодити йому.

  В той же час прес-секретар Ющенка вважає, що українці навчилися читати між рядками й розуміють, що за подібними сценаріями стоять ті, хто не впевнені у своїх силах чесно змагатися на виборчих перегонах і звикли діяти шляхом дискредитації суперника.

  "Насправді, Ющенка щиро, без вказівки з Банкової підтримують мільйони людей. Щодня ми отримуємо від громадян сотні листів із словами солідарності, віри й надії," - підкреслила Ірина Геращенко.

  Вона також нагадала, що лише протягом останніх тижнів "свої симпатії до Ющенка засвідчили різні за поглядами організації - від КУНу до З'їзду етнічних росіян Причорномор'я.

  "Одночасна довіра з боку таких різних політичних сил, - сказала Геращенко, - свідчить, що вибір України восени цього року пролягатиме не по мовній, не по етнічній, а по соціально-економічній лінії, по лінії демократія-диктатура, добробут-злидні, чесна влада - бандити. Для людей різних поглядів та різних мов саме Ющенко уособлює надію на краще життя, на чесну владу, ні гідне майбутнє, на добробут та демократію".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.24 | antifa

  Суки хочуть геноциду

  http://www.pravda.com.ua/archive/2004/june/24/news/12.shtml
  що в час, коли "темні сили всесвітнього зла навмисно прагнуть перетворити національну опозицію на збіговисько вайлуватих пацифістів", "геноцид мерзоти є головною санітарно-етичною нормою суспільного буття широких верств трудового народу титульної нації".
 • 2004.06.25 | удивленный2

  Попробуйте сначала остановить СИОНИЗМ (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.25 | Dworkin

   ну не ФАШИЗМОМ же его останавливать (-)

  • 2004.06.25 | SpokusXalepniy

   Как сионизм вредит Украине? Из энциклопедии.

   СИОНИЗМ (от названия холма Сион в Иерусалиме), идеология, направленная на возрождение еврейского самосознания через поощрение иммиграции евреев в Палестину и создание там еврейского государства. Возникла в кон. 19 в. После 1948 ориентирована на всемерную поддержку Израиля. Включает ряд течений от социалистических и либеральных до шовинистических. Сионистские организации действуют более чем в 60 странах, ведущая Всемирная сионистская организация (создана в 1897).
   _________

   Ну и что до этой идеологии и этого движения Украине?

   Я бы хотел дожить до того времени, когда в Украине будет создана аналогичная организация, призывающая украинцев из Канады, Америки, Аргентины, Австралии, Новой Зеландии... вернуться в Украину и считать себя богоизбранной нацией, потому что... каждая нация - богоизбрана, уникальна и неповторима, имеющая свой особый опыт - чстицу общечеловеческого. Причем, чем малочисленней нация, тем больше она нуждается в помощи со стороны более многочисленной. Ведь те (большие) затопчут, как слоны, даже не задумавшись.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.25 | VENED

    Сионизм это не только поддержка Израиля

    >Я бы хотел дожить до того времени, когда в Украине будет создана аналогичная организация, призывающая украинцев из Канады, Америки, Аргентины, Австралии, Новой Зеландии... вернуться в Украину и считать себя богоизбранной нации, потому что... каждая нация - богоизбрана, уникальна и неповторима, имеющая свой особый опыт - чстицу общечеловеческого. Причем, чем малочисленней нация, тем больше она нуждается в помощи со стороны более многочисленной. Ведь те (большие) затопчут, как слоны, даже не задумавшись.
    Увы, ничего не получится.
    В смысле организации. По некоторым опросам 35% граждан Украины хотели бы уехать. И по европейским хартиям и украинским законам "пропаганда национальной исключительности" тоже, вроде запрещена. То есть думать, считать и действовать так можно, но пропагандировать в СМИ - нельзя (про богоизбранность).
    Кстати, сионизм это не только поддержка Израиля, но и идеология "богоизбранности" и "национальной исключительности" еврейского народа.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.25 | Тгоцкий

     Но это не значит, что сионизм надо останавливать антисемитизмом

     как это делают "арийцы" (тоже, кстати, считающие себя "избранными")
 • 2004.06.25 | Dworkin

  Действительно, надо какието контрмеры предпринимать!

  Например, выйти контр-колонной с плакатами "Ющенко против фашизма!" :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.25 | antifa

   вони виходять на вулиці бо ми байдуже ставимося до цієї загрози

   Коваленко і ко проводять фашиську пропаганду, а ми дивимося на це наче нас це не стосується. І це в країні яка як ніхто постраждала від фашизму. Досить толерантно ставитися до уродів, що грозять геноцидом.
  • 2004.06.25 | VENED

   О контрмерах

   Это организационно сложно. И потом, вроде и так все знают, что у Юженко отец был в концлагере. А вот это и надо донести до сведения общественности, может еще не все знают? Как раз не надо поддаваться на провокации. А вдруг гомосексуалисты выйдут с лозунгами за Ющенко, и что - нужна ответная демонстрация - Ющенко против гомосексуализма? (а ведь, в принципе, есть такие PR-выходки). Хотя во Франции, например, демонстрации антифашистов и антирасистов есть, и собирают на порядок больше народу. Но это уже в тему политических традиций.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.25 | antifa

    Re: О контрмерах

    Хоч зателефонувати в КМДА і запитатати :"Ви що підтримуєте фашизм, що дозволяєте фашиські походи?"Головне не мовчати. Щоб у нас ця хвороба не розвинулася до таких розмірів як в Росії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.25 | Тгоцкий

     Re: О контрмерах

     В России председателя РНЕ в Госдуму не избирали.
    • 2004.06.25 | Сова

     Re: О контрмерах

     Мета провокації полягає в тому, щоб намалювати для телеекранів картинку про існування воєнізованої організації, яка сформована для підтримки Ющенка. Для цього учасників мають одягнути в напіввійськову уніформу та вишикувати в колону. Організатори планують використовувати нашоукраїнську символіку.
    • 2004.06.25 | VENED

     нынешний триколор РФ отлично попадает под запрет

     >Хоч зателефонувати в КМДА і запитатати :"Ви що підтримуєте фашизм, що дозволяєте фашиські походи?"Головне не мовчати.
     Юридические проблемы. Посмотрите на устав УНА-УНСО - юристы не подкопаются. Как бы "фашистская идеология" и "символика" запрещена в большинстве стран Европы, но попробуйте это кому-нибудь инкреминировать. До маразма ведь доходит. В РФ издали закон о "фашистской символике" и оказалось, что нынешний триколор отлично попадает под запрет ввиду того, что им пользовались власовца РОА.

     >Щоб у нас ця хвороба не розвинулася до таких розмірів як в Росії
     Не ясно о чем речь. Если о "национал-радикалах", так в Думе РФ их не было и нет
 • 2004.06.25 | Стопудів

  Re: Зупини фашизм!

  А куди краще дзвонити (в сенсі номери телефонів).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.25 | antifa

   Головне управління з питань внутрішньої політики

   координати: тел/факс: 229-55-97 E-mail: info@kgp.kmv.gov.ua
   Головне управління з питань внутрішньої політики
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.25 | antifa

    Управління з суспільно-політичних питань

    Ще:
    ЛИСЕНКО Анатолій Вікторович
    Начальник Управління
    Адреса: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 44 (4-й поверх), кім.
    Телефон: (044) 228 18 81
    Факс: (044) 229 31 26
 • 2004.06.25 | Roo

  Слово за УНСО

  Треба, щоб заяву про своє ставлення до організації Коваленка та про цю акцію зробили київські унсовці: Зайченко, Тополя та ін. Бур'ян треба полоти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua