МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я к - в и г н а т и - к у ч м а к і в !

06/25/2004 | PatrіоT
Ст. 5 Конституції говорить, що саме народ є єдиним джерелом влади. Владу народ здійснює через делегування своїх прав шляхом вибору депутатів різних рівнів і БЕЗПОСЕРЕДНЬО. Так каже Основний Закон. Що значить "безпосередньо" законодавець не уточнює, але послуговуючись здоровим глуздом, можна "здогадатися", що це означає пряму участь кожного громадянина в прийнятті тих чи інших рішень. Це, на мою думку, може бути загальноукраїнський референдум, де люди в спеціальних анкетах ставлять "галочку", відповідаючи на якісь питання. Але це, на мій погляд, можуть бути і загальноукраїнські збори.

По аналогії з господарським товариством (ВАТ, ЗАТ, Лтд і т.д) де найвищим органом є Загальні збори учасників, так і загальноукраїнські збори мають найвищі повноваження.

Я бачу два варіанти проведення Загальноукраїнських зборів (ЗУкрЗ).

Головне розуміти, що ми не бандити, ми не робимо переворот, ми діємо згідно Конституції. Ми є народ цієї країни і ми маємо бажання прогнати злочинний клан який узурпував належну народу владу. Ми маємо бажання поставити свою владу, народну. Не Козака, не пана Сірка чи Уолтера, але Тимошенко і Ющенка. Це суттєво.

Отже, можна зібрати ЗУкрЗ в кожному населеному пункті, а у великих містах по районах. Треба зарані визначити повістку дня. Ініціатором проведення ЗУкрЗ може виступити опозиція (БЮТ, СПУ і НУ).

Збори проводяться одночасно в кожному н.п. На Збори запрошуються державні нотаріуси для того щоб завірити протоколи Зборів.

Рішення приймаються простою більшістю присутніх на зборах, шляхом піднімання руки, або публічним підписом в опросних листах.

Запрошення на збори повинно бути надіслано кожному громадянину України, що має право голосу. Прийдуть не всі. Але головне запросити. Дай Бог прийдуть небайдужі. Байдужі хай сидять дома.

Другий Варіант.

Оголосити проведення ЗУкрЗ в одному місці. Скажімо під Києвом. Запросити всих. Прийдуть хай два три мільйони. Рішення приймається підписом в опросних листах.

Чи легітимне це зібрання??? Моя відповідь позитивна. Адже всих запрошували прийняти участь. Прийшли не всі. Але ті хто захотів виявити свою позицію має право прийняти рішення.

Отже, прийняли рішення, підрахували голоси, завірили у Держнотаріуса, все це Закон. Це рішення Народу України що має найвищу силу.

Я звісно не знаю яким буде те народне рішення, але я хотів би, щоб воно було таким:

"...Народ України вирішив:

1.1. Відсторонити від виконання обовязків Президента України Л.Д.Кучму.
1.2. Призначити виконуючим обовязки Президента України В.А.Ющенка.
1.3. Призначити позачергові вибори Президента України на 30.10.04р.

2.1 Відсторонити від виконання обовязків Премєрміністра України Януковича В.Ф.
2.2. Призначити виконуючим обовязки Премєрміністра України Тимошенко.Ю.В.

3.1. Розпустити нахрєн Верховну Раду України четвертого (здається) скликання.
3.2. Призначити позачергові вибори у ВР України на 30.10.04р."


Це є Закон обовязковий для виконання всима субєктами права на території України.

Ніхто нікуди не розходиться, посилаємо копії Рішення ЗУкрЗ през-у, ПМ, Голові СБУ, Міністру МВД, міністру ЗС.

Даємо Кучмі і Януковичу рівно годину на збори, щоб очистили територію України від своєї присутності. Що встигнуть зібрати хай збирають і вматують. Аеропорти відкриті. Це шанс врятувати свою сраку.

Якщо здоровий глузд у тих йолопів не спрацює? Ющенко і Тимошенко як в.о. влади звертаються до міжнародної спільноти з метою запобігання кровопролиття, визнати нову, вибрану народом, Українську владу. Думаю країни світу одна поперед одною дадуть телеграми про визнання.


В цій ситуації велике значення має підтримка Армії. ТО окрема тема, не для широкого розголосу. Мєнти то одне, але Армія має підтримати Народ. Адже це її головна функція, захищати народ. А міліції звісно теж треба дати шанс.

Може щось випустив з уваги? Прошу давати зауваження.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua