МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комітет ВР рекомендує повернути в Генпрокуратуру подання на арешт Ю.Ти

06/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендує повернути в Генеральну прокуратуру подання на арешт депутата Юлії Тимошенко без розгляду на пленарному засіданні парламенту як таке, у якому відсутні достатні докази обвинувачень на адресу народного депутата. Про це заявив голова Комітету Володимир Стретович на прес-конференції в п'ятницю, 25 червня. За словами В.Стретовича, за таке рішення проголосували 9 членів Комітету, один - утримався.

Як передає кореспондент Лігабізнесінформ, В.Стретович відзначив, що відповідно до Конституції України і Закону України "Про статус народного депутата України" питання про надання згоди на арешт народних депутатів розглядається тільки по поданню Генерального прокурора. При цьому В.Стретович повідомив, що подання у відношенні Ю.Тимошенко внесене у парламент старшим слідчим з особливо важливих справ Генпрокуратури Якубовським, а Генпрокурор Васильєв тільки завірив подання своїм підписом.

В.Стретович вважає, що внесення подання, у якому не дані переконливі докази про наявність у діях Ю.Тимошенко ознак складу злочину, свідчить про політичне переслідування народного депутата Ю.Тимошенко.

За словами В.Стретовича, Комітет нарахував 11 причин, по яких подання повинне бути відправлене назад у Генпрокуратуру.

Зокрема, таке подання не може бути розглянуте в парламенті в зв'язку з відсутністю закону, що встановлює особливий порядок притягнення народних депутатів до кримінальної відповідальності.

Крім того, за його словами, у поданні говориться про те, що Ю.Тимошенко особисто передала В.Боровку 125 тисяч доларів готівкою для передачі суддям Верховного Суду. У зв'язку з цим В.Стретович вважає, що саме судді ВС повинні або довести, або спростувати показання В.Боровка.

Крім того, В.Стретович повідомив, що по даній справі нема речового доказу - 125 тисяч доларів, які, як затверджує В.Боровко, судді ВС відмовилися взяти. Разом з тим, як повідомив присутній на прес-конференції член БЮТ Олександр Турчинов, В.Боровко під час допиту заявив, що витратив ці гроші на себе.

Крім того, В.Стретович повідомив, що всі підготовлені матеріали і висновки його Комітету у відношенні подання на Ю.Тимошенко спрямовані в Регламентний Комітет ВР.

ЛігаБізнесІнформ
переклад Майдану

Відповіді

  • 2004.06.26 | Свидетель

    Re: Комітет ВР рекомендує повернути в Генпрокуратуру подання на арешт

    Г.Васильев, большой специалист по фальсификациям уголовных дел против неугодных ему и власти людей. Схемы подобных махинаций разработаны и апробированы им еще в Донецке, где при помощи таких же подонков им ограблены и преследуются в уголовном порядке вкладчики компании "Святая Дева Мария". Именно для этих целей Васильев привел с собой в Киев команду донецких прокуроров-отморозков. Угомонитесь ГАВ, выйдите к представителям независимой прессы и покайтесь в содеянном пока не поздно. Или Вы расчитываете на то, что Ваш духовник - отец Дмитрий (в миру Гапонов) отпустит Вам грехи. Вряд ли. Скорее перепутает что нибудь спьяну и прийдется Вам БЕЗЗАКОННЕЙШИЙ и впрямь сковородки лизать. Ох налижитесь...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua