МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заступник Медведчука поставив задачу Литвину заспокоїти Северінс

06/25/2004 | Тестер


www.ПРАВДА.com.ua, 25.06.2004, 13:59

> Адміністрація президента закликає ще раз пояснити Раді Європи перебіг політичної реформи в Україні.

> Про це заявив заступник глави АП Василь Базів на брифінгу, коментуючи ухвалення Моніторинговим комітетом Парламентської асамблеї Ради Європи заяви, де міститься заклик провести політреформу після виборів.

> "Керівництву Верховної Ради належить додатково роз'яснити хід конституційної реформи, щоб їх об'єктивно оцінювали наші колеги за кордоном", - сказав Базів.

Не треба постійно пакостити - не треба буде роз"яснювати. Це мені нагадує ззнамените компартійне "народу надо разъяснять"

> Також коментуючи зміст документу, Базів назвав його "серйозним". "Центрвиборчком, який здійснює організацію виборів в Україні, уважно вивчить цей документ і врахує в своїй работі", - пообіцяв Базів.

Про уважне вивчення документів і врахування ми вже знаємо. З точністю до навпаки

> Водночас він схвально охарактеризував зміст деяких пунктів заяви Моніторингового комітету ПАРЄ. "В заяві є багато абзаців, які абсолютно збігаються з нашою позицією про необхідність чесних, прозорих виборів, і ці засади повинні забезпечити і провладні, і опозиційні кандидати", - сказав Базів.

> "Там є такі абзаци, що взагалі можна вважати, що вони писалися в адміністрації президента", - додав він.

Тобто непогано було б перетворити Моніторинговий комітет ПАРЄ на відділ в АП.
Довідка: Базьом на галичансько-покутянському діалекті називають барана, коли кличуть. Базю, базю, на тобі травички...

> Як відомо, 22 червня схвалив доповідь доповідачів по Україні Ханне Северінсен та Ренати Вольвенд і заяву, в якій закликається відкласти політреформу до закінчення виборів президента, а самі вибори провести демократично. Також від адміністрації президента ПАРЄ вимагає припинити використовувати "темники".

"Українська Правда"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".