МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дніпропетровська влада готує "теплий" прийом Віктору Ющенку

06/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Вчора у ЗМІ з”явилися матеріали в яких шла мова про те який «теплий» прийом готує Віктору Ющенку на Дніпропетровщині місцева влада та актівісти деяких пропрезидентських партій. Ймовірно ті хто не бажає бачити Віктора Ющенко на Дніпропетровщині вирішили що для цього яєць та помідорів замало і «доклали руки та ноги».

25 червня близько 23-00 було скоєно напад на актівіста «Нашої України» Івана Маркевича. Те що це був невипадковий напад, говорить факт того, що невідомі чекали Івана Маркевича біля будинка де він мешкає.З дій нападників видно, що умисел вони мали не на пограбування з корисливою метою(ні мобільний телефон, ні гроші їх не цікавили), а на викрадення документів , що мав при собі Іван Маркевіч та на спричинення йому тілесних пошкодженнь. Зараз Іван Маркевич знаходится у лікарні з черепно-мозковою травмою.

Маркевич Іван – голова Дніпропетровської обласної організації Української Студентської Спілки, голова Амур-Нижньодніпровської районної організації Народного Руху України,помічник-консультант народного депутата України В. Коваля, депутат молодіжної ради при міському голові Дніпропетровська.

Напередодні візиту лідера Блоку „Наша Україна” в Дніпропетровськ, Іван Маркевич як співробітник оргвідділу обласного представництва Блоку займався підготовкою молодіжних акцій.

Відповіді

 • 2004.06.26 | Володимир

  Маю дуже важливе питання!

  А коли Ющенко приїде в Дніпропетровськ? Прошу вказати дату.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.26 | Столяров

   Re: Маю дуже важливе питання!

   Здається, що завтра
   А у понеділок у Кіровограді і області
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.26 | Сахаров

    Re: Маю дуже важливе питання!

    Ющенко у Дніпропетровськ не приїде, а тільки заїде, бо їде до Кривого Рога. Потім матиме пряму телефонну лінію у Дніпродзержинську і коротку зустріч з молоддю біля оперного театру у Дніпропетровську. Потім поїде до Кіровограда. Такою є програма.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua