МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цензура на "1+1", дочка Ющенка, та французьке телебачення (/)

06/28/2004 | Andrij
Французи трохи неочікувано зіткнулися з українською цензурою.

http://www.umoloda.kiev.ua/number/209/112/7416/ --

«Коли ведеш дівчину в кіно, під дверима кінотеатру її не залишиш,» —
так пояснив відмову взяти участь в проекті «Форт Буайяр» Олександр Пономарьов
Тетяна ХАРЧЕНКОПозавчора ввечері стомлена і сумна команда Олександра Пономарьова повернулася в Україну з французького містечка Ля Рошель, так і не позмагавшись за золото «Форту Буайяр». Одразу по приїзді хлопці й дівчата роз'їхались по домівках, а потім зібралися знову, щоб розповісти журналістам про конфлікт із генеральним директором телеканалу «1+1» Володимиром Оселедчиком. «УМ» уже повідомляла, що саме він не дозволив дочці лідера «Нашої України» зніматися в популярному телепроекті «Форт Буайяр», аргументувавши це тим, що на його каналі Ющенко не буде.

«Особисто я ніяких позовів проти Володимира Оселедчика робити не збираюся, бо знаю його як надзвичайно професійну людину, але, мабуть, у нас різні життєві принципи, бо після того, що він зробив, треба хоча б просто по-людськи подзвонити Ліні і сказати «вибач», — вважає Олександр Пономарьов. А вибачатися Володимиру Даниловичу таки є за що: крім образи, команда перенесла ще й тяжку дорогу — чотири години льоту до Парижа, а потім іще сім годин їзди на автобусі. «Всю дорогу ми не спали, хвилювалися, почали навіть конкурси ділити: хто стрибатиме, хто плаватиме, — розповідає Сашко Пономарьов. — Про те, що Ліну виключили з команди, ми дізналися перед самими зйомками. Французькі оператори, які здійснювали зйомки, не розуміли, що відбувається. Найсмішніше, що й пояснити їм цього ніхто не міг. Як це так — не таке у дівчини прізвище? А коли французи дізналися, що справа в політиці, були дуже здивовані, для них участь у програмі дитини відомого політика — це в першу чергу високий рейтинг».

Дружина Олександра — Олена Мозгова — згадує, що вся команда «плюсів», яка була у Франції, проводжала їх до автобуса. «Нашим було незручно за своє керівництво», — каже вона. Водночас генеральний директор телеканалу «1+1» Володимир Оселедчик пояснив відмову зняти дочку лідера блоку «Наша Україна» Віталіну Ющенко в програмy «Форт Буайяр» правилом телекомпанії, згідно з яким телеканал ніколи не знімає в шоу політичних лідерів і їхніх родичів. Причому свою позицію «хрещений батько» «плюсів» виправдовує тим, що, мовляв, це правило він застосовує до всіх відомих політиків і їхніх дітей. Пан Оселедчик звинувачує Олену Мозгову, що у списках, які вона подала телеканалу, Віталіна Ющенко значилася під іншим прізвищем — «Юрченко». Саме на прізвище «Юрченко» для Віталіни були оформлені проїзні документи, у тому числі й квиток на літак компанії Air France.

Члени ж української команди запевняють, що в цьому є провина організаторів програми. «Мені зателефонували і попросили відповісти на питання для анкети, а коли я перепитала, чи варто мені приїхати, щоб перевірити її, сказали, що в цьому нема потреби», — згадує Ліна. Втім, за словами Мозгової, багато хто в групі «1+1», яка готувала це шоу, знав, що саме дочка Ющенка візьме в ньому участь.

«Я не народний депутат, а Ліна для мене не дочка Ющенка, а мій друг, тому гра без неї була б рівноцінною ситуації, коли ти ведеш дівчину в кіно, а в тебе один квиток. Ну не підеш же ти дивитися фільм сам, а її залишиш чекати біля дверей кінотеатру!» — пояснив свою позицію Сашко Пономарьов.

Відповіді

 • 2004.06.28 | Роман ShaRP

  UVMOD п.7 Зловживання увагою. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.28 | KE

   Роман, Вы не устали увдмовкать? :)

   Или Вы и в жизни всех жить учите? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.29 | Роман ShaRP

    Можно подумать, я эту штуку изобретал чтобы от нее устать.

    KE пише:
    > Или Вы и в жизни всех жить учите? :)

    Не всех, а только тех, кого считаю достойным ;) А UVMOD'ы к учебе не относятся


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua