МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбувся візит Віктора Ющенка до Дніпропетровську

06/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Відбувся запланований візит Віктора Ющенка до Дніпропетровська.

Як і очікувалось, міська влада зустріла лідера "Нащої України" рядом провокацій. Проте йому все ж вдалося виступити перед трьома тисячами громадян, а також відвідати побитого напередодні активіста НУ.

Після візиту Ющенка без пояснень було звільнено 12 співробітників міського ДАЇ через те, що вони не змогли перешкодити приїзду депутата до Дніпропетровська.

Детальніше про ці події читайте у розділі Статті (російською), дивіться фото у розділі Фотоархів.

Відповіді

 • 2004.06.29 | Dworkin

  Режим сам лишает себя поддержки

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Після візиту Ющенка без пояснень було звільнено 12 співробітників міського ДАЇ через те, що вони не змогли перешкодити приїзду депутата до Дніпропетровська.

  Если это правда, то это очень хороший знак. Репрессии против милиции высовут скорее гнев в их рядах и желание сменить власть и поставить другую.

  Только это надо грамотно использовать. Так же как случае с Джумелей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.29 | Олександр

   Резонно

   Dworkin пише:
   >Если это правда, то это очень хороший знак. Репрессии против милиции высовут скорее гнев в их рядах и желание сменить власть и поставить другую.
   >
   > Только это надо грамотно использовать. Так же как случае с Джумелей.
   До речі, я чув краєм вуха, що за Мукачеве Медведчук з Білоконем вигнали начальника міської міліції. Стрілочника, так би мовити, знайшли. Та й сам Нусер втік з посади, тобто його кучманоїди або не захистили від тиску громадськості, або самі дотисли. А це - вже серйозне порушення принципів адмінресурсу, бо останній діє лише тоді, коли викручуються ВСІ - від найбільшого начальника до найдрібнішого виконавця (тому Кучма негайно побіг утішати Різака, "незаслужено ображеного" ВР, - аби той не сумнівався у підтримці). А коли або виконавці валять одне одного, або, що ще гірше, великий начальник викручуєься, топлячи підлеглих, то це діє лише один раз. Іншого разу підлеглі просто тихо саботуватимуть...

   А міліції, держслужбовцям і викладачам треба просто негласно, але чітко дати зрозуміти, що у випадку перемоги кандидата від влади їх напрягатимуть виконувати паскудну роботу агітаторів ще дуже довго. А коли переможе Ющенко, то це закінчиться назавжди. (Справа в тому, що ці підневільні люди дуже не люблять таку роботу).

   І прихильність чи хоча б нейтралітет особового складу силових структур
   нам будуть дуже потрібні, коли Кучма надумає зривати вибори.
 • 2004.06.29 | Гонта

  Re: Відбувся візит Віктора Ющенка до Дніпропетровську

  Дуже здивувався, коли в недільній програмі телепередач побачив заплановану зустріч у прямому ефірі з Віктором Ющенком. (Дніпропетровськ, на хвилі Нового Каналу програма місцевого 9-го).
  Але все стало на свої місця, коли в зазначений час ввімкнув телевізора - там йшло чергове російське ток-шоу, яке в програмі стояло опівночі.
  Доречі, місцева рекламна газета розповсюдила інформацію, що губернатори Дніпропетровська, Донецька, Києва, Запоріжжя, Кіровограда (перелічую по пам'яті, можливо, когось забув) звернулись до громадян своїх областей, заохочуючи їх підтримати на виборах Януковича.
  Ну що ж - звернення до громадян куплено, що ж говорити про відміну прямого ефіру...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua