МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У День Конституції Віктор Ющенко відвідав Кіровоград

06/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
28 червня на Кіровоградщині побував лідер фракції „Наша Україна”, народний депутат України Віктор Ющенко. Він, серед іншого, мав зустрічі з мешканцями кількох населених пунктів області, провів прес конференцію для журналістів.


Цього дня Віктор Ющенко чимало говорив про Українську Конституцію і різко засудив спроби її змінити, які нині роблять представники пропрезидентської „більшості” у Верховній Раді.
На думку лідера фракції блоку „Наша Україна” – для чинної влади Конституція – це порожні слова.
„ Подивіться, що робиться у Мукачево. У нас немає Закону „Про вибори”? Є. І Він дає можливість переможця назвати переможцем. Але, чому два роки поспіль громада не може обрати мера? Причина в тому, що влада, починаючи з міліції, суддів – першою ігнорує чинний Закон і Конституцію в тому числі. Таке ми бачили і в Одесі, Полтаві...
Хіба ми не розуміємо, що внесення будь яких змін до змісту Коституції – до реальних змін в цій країні не призведе? До реальних змін може призвести лище реальна зміна влади” – наголосив під час спілкування з журналістами – Віктор Ющенко.
Він повідомив, що цього тижня у Києві буде підписано угоду про співпрацю з лідером Блоку Юлії Тимошенко наголосивши, що готовий до плідних переговорів і з Головою Соцпартії України Олександром Морозом.
Віктор Ющенко вважає, що якщо розгляд справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе не матиме результату – „це буде великим розчаруванням у владі, Законі та суді”.
„Дуже прикро, що з приходом на посаду Генпрокурора пана Васильєва – розформована слідча група, випущені всі свідки, навіть головні. Двох свідків знищили і вже вони не донесуть можливу правду. Прикро, що слова не отримала і слідча комісія Верховної Ради.
Ніхто з „більшості” у парламенті та у адміністрації Президента України правду знати не бажає. А якщо вони знають цю правду – вони не хочуть щоби її знали люди. Блокування публічного процесу у парламенті та органах слідства – свідчить про те, що влада причетна” – переконаний лідер блоку „Наша Україна”.
Віктор Ющенко заявив, що у справі вбиства головного редактора інтернет видання „Українська Правда” Георгія Гонгадзе, опозиція вимагатиме правди.
Разом з паном Ющенком – на Кіровоградщині перебувала і група народних депутатів України. Серед них був і Василь Червоній.
На його думку:
„Кіровоградщина, нажаль, до останього часу, була плацдармом влади для фальсифікації виборів. Крім цього, впливи Комуністичної і Соціалістичної партій бли досить значними. Але, ми включилися в роботу і останні соцопитування показують, що рейтинг Віктора Ющенка вийшов на перше місце”.
Василь Червоній вважає, що Кіровоградщина, особлива та частина яка має відношення до історичного Поділля, (Гайворон, Ульянівка і Голованівськ), дадуть найвищий результат за кандидатуру Віктора Ющенка на виборах 31 жовтня.
Позитивні настрої має і народний депутат України Євген Червоненко:
„Я бачу повне сприйняття і те, що люди дійсно розуміють. Сьогодні головне перебороти власні побоювання і зрозуміти, що демократія є єдиним способом обрання влади – не дивлячись на той шалений тиск. Виборці мають думати головою а не дивитися телеканали „Інтер”, „1 + 1”, Перший Національний.
Життя людей в їхніх руках”.
Особливо боляче приймала влада Віктора Ющенка у обласному центрі. Кіровоградська влада влаштувала ремонтні роботи на центральному майдані, де мала відбутися його зустріч з виборцями регіону.

Дивіться також світлини в Фотоархіві Майдану


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua