МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молодіжні організації та рухи підтримують студентів Сум

06/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Коаліція молоді “Наша Україна” повністю підтримує вимоги сумських студентів”, - заявив співголова коаліції, народний депутат України В’ячеслав Кириленко. “Ми вимагаємо скасувати указ Президента та Постанову Кабінету міністрів про злиття трьох сумських університетів в один, а також рішення про призначення ректором-організатором нового вузу депутата з фракції СДПУ(о) Царенка”, - заявив Кириленко.
“На жаль, уряд проігнорував і відкритий лист більш як сотень студентів, і мітинги в Сумах та Києві, а на мій депутатський запит Кабмін відповів, що проти об’єднання вузів – лише кілька десятків студентів”, - констатував народний депутат.
“За цих обставин – щоденні мітинги, які розпочалися в Сумах з 28 червня і встановлення наметового містечка – єдино правильний шлях, і молодь “Нашої України” в Сумах активно підтримує цю акцію”, - заявив В’ячеслав Кириленко.
Депутат також висловив обурення кампанією тиску й залякувань на студентів і викладачів з боку влади та новоспеченої адміністрації об’єднаного вузу. “Мова йде про прямі злочини – викладачів змушують не пускати студентів на мітинги, міліція відбирає плакати у студентських активістів прямо біля гуртожитків, а невідомі бандити погрожують їхнім батькам”, - заявив В’ячеслав Кириленко.
Лідер коаліції молоді “Наша Україна” повідомив також, що в разі зволікання з виконанням вимог студентів, коаліція вдасться до вуличних акцій – від виступів у Києві та обласних центрах до приїзду значної кількості активістів до Сум.

М.-І.: Сумську молодь також жваво підтримують активісти громадянської кампанії "ПОРА!", а також "Чиста Україна"
Читайте постійно оновлювану стрічку новин з Сум на головній сторінці Майдану.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua