МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“5 канал” розпочав пряму трансляцію засідань Верховної Ради

06/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“5 канал” розпочав пряму трансляцію засідань Верховної Ради

Сьогодні на “5-му каналі” розпочалася пряма трансляція засідань Верховної Ради України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО.

Він нагадав, що свого часу парламент оголосив конкурс на висвітлення своєї діяльності у ЗМІ і конкурсна комісія рекомендувала саме “5 канал”. За словами М.ТОМЕНКА, прямі трансляції відбуватимуться цього пленарного тижня, а також на наступній сесії.

Коментуючи цю подію, М.ТОМЕНКО сказав, що це певний крок до прориву інформаційної блокади навколо діяльності Верховної Ради. Він підкреслив, що це можливість для глядачів подивитися, що реально відбувається у сесійній залі, а не користуватися випусками новин на телеканалах, інформація яких часто “спотворює характер діяльності політичних сил у ВР”

Unian

Відповіді

 • 2004.06.29 | Гражданин

  Re: “5 канал” розпочав пряму трансляцію засідань Верховної Ради

  Уважаемые депутаты! То, что 5 канал транслирует заседания Верховноi Рады, это просто замечательно. Только у нас в Донецке, транслируются только бандитские каналы, да еще канал ХРИСТОПРОДАВЦА ВАСИЛЬЕВА. Не пора ли положить конец одурманиванию населения миллионного города. Ведь с подачи бандитских каналов - Нашей Украиной некоторые одурманенные в Донбассе пугают детей. Помогите...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.30 | SpokusXalepniy

   Может ещё и за "Шахтёр" сыграть? :)

   Гражданин пише:
   > Уважаемые депутаты! То, что 5 канал транслирует заседания Верховноi Рады, это просто замечательно. Только у нас в Донецке, транслируются только бандитские каналы, да еще канал ХРИСТОПРОДАВЦА ВАСИЛЬЕВА. Не пора ли положить конец одурманиванию населения миллионного города. Ведь с подачи бандитских каналов - Нашей Украиной некоторые одурманенные в Донбассе пугают детей. Помогите...

   Вот приедет барин, барин вам расскажет, что дело помощи утопающим...

   Денег у Ющенко нет, как нам известно. Имеется в виду таких денег, которые позволили бы открывать ТВ-каналы.
   Кстати, это хороший аргумент в предвыборной борьбе. Когда Юща обвиняют в том, что он субсидируется Америкой, то резонно ответить: так субсидируется, что не может открыть ТВ-канал даже местного значения.

   Интересно, в каком виде вы ожидаете помощь? Вы ожидаете приезд с разных концов Украины людей, которые проведут демонстрацию протеста в Донецке?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.30 | ELL

    Re: Может ещё и за "Шахтёр" сыграть? :)

    Whay not?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua