МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

День Конституцii на Алеi кучмiзму

06/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Bчора, 28 червня 2002 року, на День Конституцii в центрi Києва на майданi Незалежностi вiдбулася акцiя громадянськоi кампанii "ПОРА!" - "Алея кучмiзму".

Акцiя була присвячена державному Святу Конституцii. Ii учасники - активiсти кампанii "ПОРА!" - на декiлькох стендах, поставлених посерединi Хрещатика, розмiстили друкованi матерiали iз засобiв масовоi iнформацii про порушення Конституцii Украiни та "досягнення" кучмiзму протягом 1996-2004 рокiв. Громадяни мали змогу ознайомлюватись з вiдвертою правдою про кучмiзм i виявляти його ознаки в сучаснiй Украiнi.

Бiльшiсть матерiалiв, виставлених на стендах Алеi кучмiзму, стосувалися порушення прав i свобод громадянина, зокрема права на достатнiй життєвий рiвень, права на свободу слова, права на участь в управлiння державними справами. Багато мiсця на Алеi кучмiзму було присвячено резонансним вбивствам та репресiям в Украiнi. Критично висвiтлювалася дiяльнiсть Президента, Прем'єр-мiнiстра Украiни, iхнього оточення, олiгархiв та кланових структур. Всi матерiали, виставленi на Алеi кучмiзму, вичерпно характеризували кучмiзм як неправову, антисуспiльну систему бюрократii, олiгархiв, кланiв i кримiналiтету.

По Алеi кучмiзму з самого моменту ii вiдкриття i до завершення акцii пройшла велика кiлькiсть киян, якi проявляли iнтерес до акцii, уважно читали представленi матерiали та проявляли свою солiдарнiсть з активiстами кампанii "ПОРА". Велика кiлькiсть дорiкань висловлювали кияни на адресу сучасного процесу змiни конституцii.

Не зважаючи на те, що пiдвищений iнтерес до акцii проявляли працiвники мiлiцii, i постiйно вiдчувалась загроза розгону акцii, все пройшло мирно, без конфлiктiв, i акцiя тривала до пiзнього вечора.

Очiкується, що кiнець наступного тижня також буде вiдзначений просвiтницькими акцiями громадянськоi кампанii "ПОРА!", присвяченими кучмiзму.

Фотографii з акцii 28.06.2004 р. - http://kuchmizm.info/weblog/archives/000137.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua