МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бригадам донецьких студентів оплачують провокації в Києві?

06/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Серед студентів Донецького національного університету проходить набір в групу "донецької молоді" для поїздки в Київ з метою вчинення провокацій проти Віктора Ющенка.

Про це повідомляє моніторинговий комітет "Студент обирає вільно!" Донуніверситету.

За їх даними, вербування триває з понеділка. За умовами участі в поїздці організатори оплачують студентам дорогу до Києва і назад, а також харчування.

Від учасників цієї групи, стверджує університетський моніторинговий комітет, вимагатиметься вигукувати провокативні гасла під час висунення Віктора Ющенка кандидатом у президенти.

Тим, хто візьме більш активну участь в провокаціях проти „Нашої України” – кидатиме пляшками в колони нашоукраїнців, провокуватиме бійки – начебто гарантують сплатити по 100 доларів.

За повідомленням комітету, "організацією цих груп нібито займаються активісти Союзу молоді регіонів". Союз молоді регіонів – молодіжне крило Партії регіонів.

Як повідомляла "УП", Ющенко заявив, що йтиме на президентські вибори шляхом самовисування. Церемонія має відбутися 4 липня в Києві.

"Українська правда"

Відповіді

  • 2004.06.30 | Чучхе

    По моїм даним,навпаки,набирає свою колону в Київ донецька НУ(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua