МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новини з Сум за 01.07. Напад, голодування.

07/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Здійснено напад на будинок студентського ректора Ірини Меркун, протестанти звертаються за підтримкою до студентів з інших міст і збираються голодувати.

!Оновлюється лише на головній сторінці Майдану!

1.07.2004

9-30

Завтра, 2 липня, на 14-00 в наметовому містечку відбудеться прес-конференція активу студентського спротиву.
Цього ранку студентами було проведено інформаційну акцію по роздачі листівок на прохідних найбільших підприємств міста. Вона відбулась у відповідь на інформаційну блокаду та дезінформацію з боку комунальних та підконтрольних владі
ЗМІ. Було роздано 8000 листівок, в яких сумчан інформували про цілі та завдання безстрокової студентської акції. Наступного тижня активісти Студентського Спротиву проведуть загальноміську кампанію "від дверей до дверей" і повідомлять
кожного жителя міста.

9-00

На екстреному засіданні активу наметового містечка вирішено провести сьогодні пікетування ТРК "Відікон" о 16-00, у зв'язку з тенденційною та брехливою інформацією, що була вчора розповсюдження ними, щодо проведення студентської акції.
У зв'язку з нападом на будинок Ірини Меркун у смт Степанівка, вирішено провести мітинг о 13-00 у сквері Шевченка, у суботу, 3 липня.
Завтра на ранковому розширеному засіданні активу Студентського Спротиву буде розглядатись питання про оголошення студентського голодування.
На засіданні також було прийняте рішення звернутись до студентських та інших організацій з різних міст України про організацію в знак солідарності з вимогами сумських студентів ___пікетувань облдержадміністрацій, одночасно, 5 липня, о12-00___. Ми також просимо наших колег розглянути можливість, в разі необхідності, приїхати в місто Суми для допомоги нам в досягненні наших справедливих вимог.

8-00

Сьогодні вночі невідомі чергували біля будинку, де проживають батьки Ірини Меркун, студентського ректора, що зараз мешкає у наметовому містечку проти об'єднання вузів. Невідомі побили вікна будинку у смт Степанівка Сумського р-ну.
У зв'язку з цим, у наметовому містечку запроваджується жорсткий режим. Люди с білими перепустками(тимчасові, денні), тобто ті, що не залишаються чергувати вночі у табір не допускаються і очікують за його територією. Дівчата на ночівлю більше не залишатимуться.
Влада, начебто, запрошує активістів до діалогу, в той же час дозволяючи собі непоправне. Це переходить усі межі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua