МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КАМПАНІЇ “ПОРА!”

07/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ми переконані, що наш народ заслуговує на краще життя. Шлях до цього – ліквідація в Україні теперішнього режиму, який ми називаємо “кучмізмом”. Перший крок до цього – забезпечення демократичного волевиявлення українських громадян на майбутніх президентських виборах.

Цього прагнемо не тільки ми, а багато небайдужих молодих українців. Тому народилася громадська кампанія “ПОРА!” та низка інших громадських рухів. Але перемогти кучмізм ми зможемо тільки спільно.

Тому звертаємося до всіх, хто поділяє цю просту думку – об’єднаймо наші зусилля!

Тільки виступивши єдиним спільним фронтом проти кучмізму, ми зможемо здобути перемогу.

Ще є час для спілкування і розмов. Але невдовзі ми повинні спільно сказати – “Разом – до перемоги! Разом – до кращого життя! Разом – сила!”

ПОРА!

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000148.html#more

Відповіді

 • 2004.07.01 | Сергій

  Re: ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КАМПАНІЇ “ПОРА!”

  ПОРА!
  І дуже добре що є час всім зрозуміти - об'єднана опозиція, єдиний кандидат - це гарантія перемоги над комунобандитським режимом кучмаків. Всі інші варіації це чергова спроба розпорошити голоси виборців і черговий раз ошукати людей. Листівками про кучмізм обкліяна Одесщина, Херсонщина... вся Україна питає себе щож воно таке - кучмізм? Хто ж то поцупив з бюджету та з всієї України гроши? А ви що, 11 років ходили з бананами в вухах? Кожен винен своїм мовчанням, що при владі всі ці роки злочинно панувала минула номенклатура. ДоПОРАКАЛИСЬ!

  Ну зараз вже дійсно - ПОРА.

  Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.02 | пан Roller

   Гитлер капут

   Сергій пише:
   > Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten

   Гитлер капут

   Brgds
 • 2004.07.01 | Стопудів

  Давно ПОРА! (-)

 • 2004.07.01 | Хтось

  От тільки чи наш народ підтримає такий заклик??? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.02 | Михайло Свистович

   Весь народ??? (-)

 • 2004.07.02 | Бєлочка

  UVMOD - "Caps Lock must die!"

  Майдан мнє друг, а істіна дорожє ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.02 | Хтось

  Відповідь "Чистої України"

  Шановні друзі!

  Громадянський рух "Чиста Україна" неодноразово й однозначно заявляв про свою позицію щодо встановленого в нашій країні злочинного режиму. Поділяємо думку про те, що кожен народ має невід’ємне право позбутись влади, яка неприховано і нахабно діє проти його інтересів. Впевнені в тому, що це право сьогодні повинен реалізувати кожен громадянин. Байдужість і бездіяльність у ситуації, що склалась, вважаємо злочином проти України.

  Ми переконані, що найближчі президентські вибори є ключовим моментом у житті теперішніх і прийдешніх поколінь наших земляків. Однак, з усією відповідальністю наголошуємо на тому, що час до - і після 31 жовтня є не менш важливим, ніж сама процедура волевиявлення.

  Розуміємо, що цей період, позбавлений символічного навантаження, яке несе на собі остання неділя жовтня, може бути назавжди втраченим для історії. Заявляємо: життя кожного українця починається 31 жовтня 2004р. У цей день ми обираємо не владу, а власне життя.

  Віримо, що зусилля усіх здорових сил в Україні, об’єднані спільною метою й спрямовані проти злочинної влади, переможуть. Перемога над злом стане перемогою усієї громадянської спільноти українців. Чергова поразка буде ОСОБИСТОЮ поразкою КОЖНОГО З НАС.

  Сьогодні у нас вже є спільна мета.

  Ми готові до співпраці з усіма громадянськими рухами, кампаніями й організаціями заради досягнення цієї мети спільними зусиллями. Впевнені, що координація й взаємна підтримка є необхідною умовою перемоги у вимушеній війні, яку нам оголосила влада. Вважаємо доцільним створення робочої координаційної групи із представників усіх ідейно близьких молодіжних ініціатив.

  Інформаційний центр "Чистої України".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua