МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчора було згорнуте “Наметове містеско на захист Конституції”

07/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В день закриття сесії Верховної Ради України три народні депутати – учасники акції “Наметове містечко на захист Конституції” зняли намети біля парламенту.
Як відомо, з 23 червня біля Верховної ради України було встановлено 4 намети народними депутатами Юрієм ПАВЛЕНКОМ (“Наша Україна”), Андрієм ШКІЛЕМ (БЮТ), Євгеном ЖОВТЯКОМ (“Наша Україна) та Левком ЛУК'ЯНЕНКОМ (БЮТ).
Як передає кореспондент УНІАН, під час демонтажу наметів Ю.ПАВЛЕНКО презентував диск з українськими піснями “Молодо весело” і заявив, що акція тимчасово припиняється біля стін парламенту і переноситься в регіони. За його словами, організатори акції будуть проводити в регіонах мітинги, пікети з вимогою “дотримуватися Конституції, а не очікувати її змін під президентську виборчу кампанію” Водночас Л.ЛУК'ЯНЕНКО сказав, що встановить свій намет 6 вересня в день відкриття чергової сесії парламенту.

У свою чергу Є.ЖОВТЯК зазначив, що підтримує позицію оргкомітету акції про те, що Конституційний суд має відхилити законопроект 4180, як такий, що суперечить Основному Закону.
Співорганізатор акції “Наметове містечко – на захист Конституції” лідер ВМО “Молодь – надія України” Вадим ГЛАДЧУК заявив, що планує провести низку акції біля Конституційного суду України, з вимогою визнати зазначений законопроект неконституційним.
Як повідомляв УНІАН, біля наметів протягом двох тижнів у дві зміни цілодобово чергували організатори акції – представники УРП “Собор”, ВМО “Молодь – надія України”, ВО “Народна опозиція” та Молодіжної партії України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua