МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи не занадто демонізується Ющенко?

07/03/2004 | Ігор Немашкало
бо зараз він обзаводиться атрибутами революційності і пасіонарності, які йому ніколи не були властиві. Самовисування, злука з Юлею, якийсь союз сміливих (дитинство якесь взагалі) - все це ланки доволі несерйозного ланцюжка, на який народ може не клюнути, перед яким народ може віддати перевагу простим та зрозумілим "осязаемим" економічно-практичним діям кабінету та уряду Януковича, тобто підвищенню стипендій, пенсій, сплаті боргів тощо. Можливо на ці цілі буде продано і Укртелеком. Від революційності народ стомився під часи бурхливих перебудови і прихватизації, впевнився, що результатами цих гамірливих акцій користаються окремі спритні олігархи. Тож чи варто зараз надавати таку увагу саме "революційному" облаштуванню. Чи не зіграє воно зворотного від бажаного впливу? Чи не краще було пропагандувати щось серйозне, якісь економічні та соціальні програми. Хоча і в них народ вже не вірить. Насправді більше всього на нього позитивно впливають якісь харизматичність та зовнішня привабливість Ющенка. То може не варто рипатись і виглядати таким революційним несерйозним півником?

Відповіді

 • 2004.07.03 | Ігор Немашкало

  Забув ще вегетаріанство

  Яке ж сам винайшов - чи не головну привабливу рису Ющенка. Багато хто мабуть потай все таки боїться дуже вже великого розквіту бандюків у владі, бройлерів Януковича. Бізнесмени середні і великі побоюються втратити під тиском його бандюків свого бізнеса. І їх влаштовують саме вегетаріанство, ніяковість Ющенка, те що він з прихильниками принаймні не буде зазіхати на їх бізнеси.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.03 | Ігор Немашкало

   У такому сенсі останні "революційні" дії

   можуть заплутати їх, попсувати вже склавшийся образ Ющенка, як спокійної, виваженої людини. Революційні дригання можуть відлякнути їх. Бо революця це переділ, на що вони не погодяться. Їм треба спокою та впевненості.
 • 2004.07.03 | Бабай

  Тему закрито. Розмови сам з собой.

  Не магу малчать? Реєструємося, логінимося, пишемо і правимо свій опис до зелених віників. Інші форми літературного самовираження - в "Без Правил" або на власному компютері.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua