МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На сьогодні влада запланувала провокації

07/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко заявляє: "на сьогодні, 4 липня, влада і політичні опоненти В.Ющенка запланували ряд провокацій”."

За його словами, "з достовірних джерел нам повідомили про час, місце і характер запланованих провокацій"
Він підкреслив, що в органах влади і серед правоохоронців сьогодні працює багато людей, яким “набридло виконувати “злочинні накази і відпрацьовувати сумнівні сценарії. Нам достеменно відомо час, місце і мета цих провокацій – створити відповідну картинку для провладних ЗМІ, в черговий раз показати симпатиків Ющенка агресивними радикалами і таким чином маніпулювати громадською думкою”.

“За сценарієм, розробленим "бандитами при владі", сьогодні у центрі Києва і в регіонах відбудуться бійки, інсценовані бандитами та правоохоронцями. Учасників цих постановочних боїв, на відміну від інших випадків, правоохоронці зразу ж розшукають і затримають. Ми знаємо, що винними буде призначено прибічників "Нашої України". А в понеділок вустами високих міліцейських чинів в черговий раз будуть поливати брудом прихильників Ющенка, – а це сьогодні кожен третій громадянин Україні”


За його словами, “Нашій України”, також відомо “про заплановані провокації за участю "Братства" Дмитра Корчинського та УНА Едуарда Коваленка”. “Хто насправді спонсорує і керує цими структурами, нам також добре відомо Але, насправді, це відомо і народу України, який знає справжню ціну провокаторам"

"Ми закликаємо владу дотримуватися своїх обіцянок гарантувати чесні та прозорі вибори і відмовитися від провокацій та чорного піару"


УНІАН

Відповіді

  • 2004.07.04 | Майдан

    Провокації на співочому полі координував Станіслав Крух

    Це один з керівників так званого "УНА- Коваленка" . Його бачили під час спроби здійснити "горілчану" провокацію - члени цього псевдоУНСО намагалися проникнути на співоче поле з сумками горілки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua