МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пікетування міністерства невігластва

07/04/2004 | Ірландець
Прийди будь ласка завтра(5 липня) на 10 ранку до будівлі на проспекті Перемоги, 10(за цирком). Ми будемо проводити пікетування міністерства освіти і науки з висогами припинити той „безпрєдєл” що коїться зараз в Сумах. Прийди і підтримай нас.

http://sumy-bespredel.narod.ru

Відповіді

 • 2004.07.04 | otar

  слово "бєспрєдєл" як зразок високої української культури

  Ви й не помічаєте, як один до одного копіюєте своїх супротивників. Ось уже й слова їхні взяли на озброєння. Ви ж навіть не маєте ніяких інших, окрім тюремних: бєспрєдєл, шмон, дерибан... Сумно дивитись, панове опозиціонери :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.05 | limit

   Фєня як засіб спілкування з носіями :)

   Слово "бєзпрєдєл" використано виключно через те, що таку назву має сайт студентів-сумчан. Претензії що до не використання літературної української мови - до них :)

   І взагалі, вся інформація стосовно подій в Сумах була взята з того ж таки сайту - http://sumy-bespredel.narod.ru
   бо іншого джерала інформації не було.
  • 2004.07.05 | Михайло Свистович

   Герої не їб***ся і не ср*ть? (с) Подерев"янський (-)

 • 2004.07.05 | Просто активіст

  Про пікетування міністерства невігластва

  Сьогодні незаангажованою молоддю проведено пікет міністерства невігластва. Ми тут на форумі вже повідомляли про його підготовку і ось нарешті, це сталося. Пікет став продовженням інформаційної акції(стікери, листівки, "графіті герилья" тощо) нашої спільноти про події в славному місті Суми. Слід зазначити, що через досить багато "гарячих" останніх подій, наша акція стала скоріше репетицією подальших подібних заходів. Тобто, по великій мірі, це був такий "флеш"-пікет, швидко ораганізований та проведений мінімальними силами. Розвішані на "Майдані" та порталі "Домівка" оголошеннч ніяких додаткових сил не додали, тому прийшли всі хто отримав персональне запрошення. Вже в 10 годин ми намалювавши балоном на шматку шпалер гасло "Суми - безпрєдєл", перекреслений напис "СНУ" і розгорнувши їх стали роздавати листівки про суть даної проблеми. Відразу ж появилася охорона яку ми переконливо послали в КМДА де в той момент інша група активістів реєструвала повідомлення. Охорона швидко зїхала, отримавши таку відсіч і почалапала в корпус ховатися від спеки.Почали підтягуватися активісти. Тут варто зауважити, що, в принципі, дізнавшись про проведення подібних пікетів по всій Україні і не знайшовши в мережі навіть натяків, що і в Києві хтось збирається щось подібне робити ми визначили провести захід не на 12, як пропонували сумчани, а на 10. Ну, щоб було зручніше, бо в когось робота, навчання, всяке таке. І насправді, це виявилося дуже класно. Бо ми якраз провели акцію тоді коли на роботу в міністерство невігластва(корупції, беззаконня тощо) почали підтягуватися пузаті дармоїди на дорогих іномарках. А в принципі, метою заходу було: попсувати їм настрій нагадавши, що Суми не так вже і далеко, і є люди готові бути солідарні з студентами та працівниками ВУЗів що підпали під "укрупнення".
  Під кінець акції підїхала іномарка з якої демонструючи американську посмішку вийшов "Сам". Він, мабуть, як екс-політолог начитавшись всякої муті з теорії піару спробував зімітувати такий собі "західний" підхід спілкування з протестуючими. Правда це у нього невдало вийшло. Менторським тоном, який не містив навіть наятяків на діалог, він почав розказувати як стане класно від того коли в підпорядкування агрономам передадуть інші сумські ВУЗи. Особисто я, слухаючи його ледь не просльозився.
  Але він забув напевне, що перед ним не студенти на лекції, які не здатні на заперечення. Тому на питання про те чому ж тоді люди протестують, де ця хвалена демократія, коли людей ставлять до відома, він зміг тільки почати щось грузити про збори трудових колективів, якесь делегування тощо(все таки дається комсомольска закваска взнаки). А коли відомий київський лівий публіцист Сашко Прокубинський почав цікавитися: чому в цій країні освіту окуповує антинародна і антиукраїнська партія ССдпу(0) в нього не вистарчило аргументів, і трусившоюся губою він почав щось вигукувати, що у всьому винні політики, що нам заплатили тощо. Ну ясно, набір традиційних контраргументів - звинуватити опонента в нечистоплотності, а все решта не важливо.
  Після завершення пікету ми несанкціонованим маршем пройшлися до будівлі цирку роздаючи по дорозі листівки. Біля цирку ми зустріли активістів "ПОРА" які, як виявилося, разом з "Чистою Україною" збиралися для аналогічного заходу тільки на 12. Подарувавши їм свої плакати, хто не спішив на роботу залишився разом з ними, з почуттям виконаного обов"язку, попростували на працю.
  Отака от фігня малята.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua