МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чергова провокація влади проти ЮЩЕНКА

07/04/2004 | Vadym Gladchuk
Провокатори під прапорами Ющенка погрожують “закрити” комуністів
04-07-04 15:42


Близько 50 молодих людей у жовтих майках “Так! Ющенко!”, колір яких відрізняється від того, що використовується у виборчій кампанії Віктора Ющенка, пікетують Центр мистецтв "Український дім", в якому відбувається позачерговий з’їзд Комуністичної партії України. Ці молодики-провокатори тримають у руках прапор “Так! Ющенко!” і скандують, звертаючись до комуністів “Мы вас закроем!”, “Ющенко – наш Президент!”.Прес-служба "Нашої України
http://razom.org.ua/viewnews/news/14117


Додам від себе.
Фарбою одного кольору сьогодні обмальовано гаслами на підтримку Ющенка та закликом "Комуняку на гиляку!" пам"ятник Леніну та місце проведення з"їзду КПУ - Український дім.
Інформація станом на 20-45 подавалася у режимі "темників" на телеканалі "1+1" - виключно про напис на Українському Домі.
На телеканалі "Інтер" - інформація про написи на пам"ятнику Леніну.
Висновок: провокатори з СДПУ(0) намагаються протиставити Ющенка Симоненку, не допустити можливості висунення единого кандидата від сил що декларують свою опозиційність "антинародному режимі".
Після політичного інфаркту від об"єденання Ющенка та Тимошенко, нанішніх бандократів від союзу Ющенка та Симоненка чекає політична смерть :)

Відповіді

 • 2004.07.04 | KE

  провокация? :) а не Ваша работа ? :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.04 | vmo1

   Re: провокация? :) а не Ваша работа ? :) (-)

   4 липня 2004, неділя, 14:30

   Біля ЦВК прихильникам "Нашої України" невідомі намагались роздати горілку

   Біля ЦВК невідомі намагались роздати пляшки з горілкою учасникам мітингу на підтримку Віктора Ющенка. Охоронці колони, що підійшла до приміщення ЦВК, у хлопців, одягнених у чорне, знайшли пакунки з горілки та одноразові стаканчики. Як повідомив кореспонденту Громадського радіо голова об’єднання “Молодь – надія України” Вадим Гладчук, молодики у чорному - це хлопці Дмитра Корчинського, голови “Братства”. Гладчук додав, що знає їх в обличчя. Тим часом біля будівлі ЦВК представники “Нашої України” знайшли ящики з пивом, повідомляє прес-служба блоку. А на площі перед ЦВК знаходяться молоді люди, одягнені у яскраві жовті майки, на яких написано “Так! Ющенко!”. Зі слів “нашоукраїнців”, колір цих футболок відрізняється від того, який використовують у виборчій кампанії Ющенка.


   http://www.radio.org.ua/news/?eid=18873
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.04 | KE

    В 2002 водку за НУ раздавали в Сумах

    а верить Гладчуку, при том, что он сам исполнитель подобных действий, я не собираюсь ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.04 | Zy

     Re: Не було потреби...

     та хіба спеціально задля того, щоб у 2004 про те "пригадав" КЕ :fou:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.04 | KE

      ... спроный вопрос, потребность была или нет. Но, факт был (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.05 | Михайло Свистович

       Не було факту. Точніше був факт провокації.

       А Гладчук, між іншим, горілку ніколи не роздавав.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.05 | Englishman

        КЕ до хвактів дуже вибірково підходить.

        Ось якби хтось, задля експерименту, розбив вікно, та заявив, що його КЕ до цього підбив, погодився би КЕ, згідно хвакту, понести заслужену кару, чи почав би апелювати до "здравого смислу"? Питання риторичне.
       • 2004.07.05 | KE

        Одни провокации :) От губернатора, который шел по смписку НУ(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.06 | Михайло Свистович

         Так він відверто працював на Єду.

         Відверто гнав на НУ і відверто агітував за Єду. Куди й перейшов відразу після виборів. Те, що барани з НУ не викинули його зі списку, то вже інше питання. Саме випадок з Щербанем є для мене показовим, що після 15 листопада потрібно ставати в опозицію до Ющенка. Але не раніше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.06 | KE

          Нет, он работал за НУ, ровно до выборов.

          Михайло Свистович пише:
          > Відверто гнав на НУ і відверто агітував за Єду. Куди й перейшов відразу після виборів. Те, що барани з НУ не викинули його зі списку, то вже інше питання. Саме випадок з Щербанем є для мене показовим, що після 15 листопада потрібно ставати в опозицію до Ющенка. Але не раніше.

          Конечно! :) Только тут Вас никто и спрашивать не будет :) при любом раскладе, победит Ющ, проиграет ... Вас поставят ему в оппозицию :) Ваш выбор тут важен, но определяется ЕГО выбором ;)
          Эх, Михайло :) если бы все, такие как Вы у Ющенко пролетели бы в случае его победы и он бы работал с нормальными людьми, после своих выборов, я бы может и помог бы ему. Хотя это было бы противно, я не терплю тех, кто не имеет чувства благодарности.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.06 | Михайло Свистович

           Не працював він на НУ до виборів, з цього приводу навіть скандал

           був, що списочник НУ агітує за Єду.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.06 | KE

            Это у Вас, как и вечные провокации ? :)

            Неит, что бы честно понять, что его КИНУЛИ нашисты и он перешел в ЗА ЕДУ и то не на долго, там предателей так же не любят.
            А "скандал" получился ПОСЛЕ выборов, точнее, просто нашли причину для кидка.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.06 | Михайло Свистович

             Ви, звичайно, можете жити в полоні ілюзій, але істина одна

             KE пише:
             > Неит, что бы честно понять, что его КИНУЛИ нашисты и он перешел в ЗА ЕДУ и то не на долго, там предателей так же не любят.

             Маячня якась. Де кинули? В чому кинули? Як не надовго, коли він з Єди нікуди не переходив, а пішов на губернатора. Де зрадників не люблять? Та вся Єда, поки існувала, аж мерехтіла зрадниками, які чудово там себе почували.

             > А "скандал" получился ПОСЛЕ выборов

             Та ні, в розгар виборчої кампанії. В тому-то і справа.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.06 | KE

              вы, к совему свисту, хоть одну ссылку добавьте :)

              Михайло Свистович пише:
              > KE пише:
              > > Неит, что бы честно понять, что его КИНУЛИ нашисты и он перешел в ЗА ЕДУ и то не на долго, там предателей так же не любят.
              >
              > Маячня якась. Де кинули? В чому кинули? Як не надовго, коли він з Єди нікуди не переходив, а пішов на губернатора. Де зрадників не люблять? Та вся Єда, поки існувала, аж мерехтіла зрадниками, які чудово там себе почували.

              Вокруг Свистовича одни предатели :) Вот я не патриот - предатель, потому что говорю на языке своего города и своего района, а не языке, который заставлял изучать Сталин. ...
              Ну ладно, к теме.
              http://www.myway.com.ua/content/files/komora_dum5y.htm
              Читайте и не надо морочить мне голову. А если Вы еще и попробуете заявить, что Медведчук это и был ЗЕ ЕДУ, во время назначения, то прочто не трудитесь с ответом.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.06 | Михайло Свистович

               Ви хоч би читати навчилися та й з пам"яттю щось у Вас сталося

               Скандал з агітацією Щербаня за ЄДУ обговорювався у нас тут на форумі, наприклад http://maidan.org.ua/n/arch/1014940904 або http://maidan.org.ua/n/arch/1015333939

               Та й у Вашому посиланні абсолютно зрозуміло, на кого в дійсності працював Щербань

               До весняних виборів 2002 року Олександр АНДРОНОВ як міський голова підійшов, м'яко кажучи, не із кращими показниками. Стан міського господарства відкривало стільки місць для критики, що, здавалося, шанси його на перемогу зовсім невеликі. Два побудованих мости, стовп для нової тролейбусної лінії - з видатних здійснень це все. Андронов в основному впирав на те, що в місті немає проблем з водопостачанням й опаленням, тобто поводився приблизно як КУЧМА на президентських виборах в 1999 році: «Головне - щоб не було війни. Її нема, тому красти можна».
               Стверждувати, що Андронов вів свою боротьбу самостійно, було б невірно. За спиною в нього був Анатолій ЄПІФАНОВ, що спочатку було очолив обласний штаб «Нашої України», що володіє фінансовими ресурсами, а також численна група людей, які у свій час потрапили або ризикували потрапити під нову роздачу.
               З першою обставиною ВП упорався блискуче - він увійшов у список блоку «Наша Україна» й якимсь чином зміг переконати Віктора ЮЩЕНКО перепризначити замість Анатолія Єпіфанова начальником обласного штабу Марка БЕРФМАНА. Як оцінив Ющенко зусилля Марка Абрамовича на цій посаді, нам невідомо, але інформацію про діяльність «Нашої України» у місцевих ЗМІ з того моменту розшукати було складно, не говорячи вже про рекламу. Варто відзначити, що в області існувало тоді як мінімум три-чотири штабу «НУ», і кожний уважав себе самим центральним. Проте, коли в Суми приїхав Ющенко, на трибуні поруч із ним стояв не Анатолій Бондар, який намагався «притулитися» до Віктора Андрійовича, а Олександр Андронов, і не Єпіфанов або хто інший, а саме Марк Берфман із суб'єктивним виразом на обличчі.
               Провівши настільки вигідну рокіровку, Щербань позбавив опонентів маневру, не даючи можливості ув'язати Олександра Андронова на виборах міського голови, Анатолія Єпіфанова на виборах у Верховну Раду з популярним брендом «Віктор Ющенко» в один значеннєвий ряд. І в цілому це вдалося. Принаймні, Єпіфанов, незважаючи на всі зусилля й витрачені засоби, по окрузі програв й Ігореві ТЕСЛЕНКО, і Євгенію ЛАПІНУ, що був уміло замаскованою креатурою Володимира Щербаня. Можна стверджувати, що Єпіфанов програв не під час виборів, а тоді, коли перестав бути начальником штабу «НУ».
               У цілому, по області представники провластного блоку «За Єдину Україну !» (мало хто зараз і назву пам'ятає!) набрали в області досить непоганий відсоток, а по шести мажоритарних округах у парламент пройшли п'ять «заєдистів », що взагалі було чудовим результатом.

               KE пише:
               >
               > Вокруг Свистовича одни предатели :)

               Це слово першим вжили Ви, а не я.

               >
               > Вот я не патриот - предатель, потому что говорю на языке своего города и своего района, а не языке, который заставлял изучать Сталин. ...

               Невже Ви говорите українською?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.07.06 | KE

                1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                2. упрямство Ваше, уже переходит в ослиное.
                3. сколько взяла НУ при Щербане? :) Сколько она возмоит сейчас? Иными словами, не одним Щепрбанем ЗА ЕДУ брали очки.
                4. Так как там на счет кидка со стороны НУ?
                5. А что там, с благодарностью ЗА ЕДУ? Если губернатором Щеербаня сделал Медведчук?

                Не, я понимаю, что ВАШИ Вас умным признают даже в этом случае, но форум читают не только Ваши :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.07.06 | Михайло Свистович

                 Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                 KE пише:
                 > 2. упрямство Ваше, уже переходит в ослиное.

                 Це Ваше таке, бо навіть у Вашому лінку чорним по білому написано, що Щербань хріново працював на НУ, роблячи все для перемоги Єди.

                 > 3. сколько взяла НУ при Щербане? :)

                 Мало.

                 > Сколько она возмоит сейчас?

                 Більше.

                 > Иными словами, не одним Щепрбанем ЗА ЕДУ брали очки.

                 А я і не казав, що одним Щербанем. Я казав, що і Щербанем. І роздача гшорілки за Ющенка - це була розробка Єди.

                 > 4. Так как там на счет кидка со стороны НУ?

                 Так це я Вас хочу спитати? В чому кидок?

                 > 5. А что там, с благодарностью ЗА ЕДУ? Если губернатором Щеербаня сделал Медведчук?

                 Інтереси Єди і Медведчука часто співпадають. Недаремно вони всі у більшості.

                 >
                 > Не, я понимаю, что ВАШИ Вас умным признают даже в этом случае, но форум читают не только Ваши :)

                 Так саме не наші в основному і визнають. Наші не дуже помічають, ще й на критику ображаються. Бо не фанатію я від Ющенка чи Тимошенко.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.07.07 | KE

                  Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                  Михайло Свистович пише:
                  > KE пише:
                  > > 2. упрямство Ваше, уже переходит в ослиное.
                  >
                  > Це Ваше таке, бо навіть у Вашому лінку чорним по білому написано, що Щербань хріново працював на НУ, роблячи все для перемоги Єди.

                  Ничего там такого не написано. Там есть ряд к нему требований, которые он не выполнил, но выполнил покупку избирателей, за водку, за НУ.

                  >
                  > > 3. сколько взяла НУ при Щербане? :)
                  >
                  > Мало.

                  много.

                  >
                  > > Сколько она возмоит сейчас?
                  >
                  > Більше.

                  :) мечтайте!

                  >
                  > > Иными словами, не одним Щепрбанем ЗА ЕДУ брали очки.
                  >
                  > А я і не казав, що одним Щербанем. Я казав, що і Щербанем. І роздача гшорілки за Ющенка - це була розробка Єди.

                  :) На самом деле, это просто вскрывшийся факт, после кидка Щербаня, а сколько фактов не вскрылось, так как кидка не было?

                  >
                  > > 4. Так как там на счет кидка со стороны НУ?
                  >
                  > Так це я Вас хочу спитати? В чому кидок?

                  А что, Щербань сам мандат сложил? Как видим, нет. Его выкинули из списков после того, как он не мало потрудился для НУ.
                  "Але все-таки без ВП справи йшли так-сяк - якісь проміжні результати були, а основна мета залишалася все так само далеко. І все-таки те, у що ніхто не хотів вірити, трапилося: у листопаді 2002 року, не пробувши народним депутатом і півроку, а у фракції «Наша Україна» - і двох місяців, Володимир Щербань повернувся на пост голови обласної адміністрації Сумської області. «Нового старого» губернатора коротко представив голова адміністрації президента Віктор МЕДВЕДЧУК . Хоча всі чомусь були впевнені, що Щербаня привезе прем'єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ.
                  "


                  >
                  > > 5. А что там, с благодарностью ЗА ЕДУ? Если губернатором Щеербаня сделал Медведчук?
                  >
                  > Інтереси Єди і Медведчука часто співпадають. Недаремно вони всі у більшості.

                  :) Так почему Щербаня не Янукович привез, а Медведчук? Не. я понимаю, что у Вас все кто не с Вами на одно лицо, но это же глупо.

                  >
                  > >
                  > > Не, я понимаю, что ВАШИ Вас умным признают даже в этом случае, но форум читают не только Ваши :)
                  >
                  > Так саме не наші в основному і визнають. Наші не дуже помічають, ще й на критику ображаються. Бо не фанатію я від Ющенка чи Тимошенко.

                  Упускаю Ваше самовосхваление, что так свойственно националистам ... .
                  Так почему Вы среди тех, кто не очень замечает Ваших способностей? Вы - мазохист?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.07.07 | Михайло Свистович

                   Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                   KE пише:
                   >
                   > :) мечтайте!

                   Побачимо ;)

                   >
                   > А что, Щербань сам мандат сложил? Как видим, нет. Его выкинули из списков после того, как он не мало потрудился для НУ.

                   Як він "трудидився" Ви самі лінк подали. А викинули за те, що він порушив фракційну дисципліну, проголосувавши за Литвина як спікера. Тоді не його одного викинули.

                   >
                   > :) Так почему Щербаня не Янукович привез, а Медведчук?

                   Не знаю, але з такої дрібниці робити висновки? Ви часом на кавовій гущі не гадаєте?

                   >
                   > Не. я понимаю, что у Вас все кто не с Вами на одно лицо

                   Ні, це у Вас так.

                   >
                   > Так почему Вы среди тех, кто не очень замечает Ваших способностей? Вы - мазохист?

                   Ні, я альтруїст.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2004.07.07 | KE

                    Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                    Михайло Свистович пише:

                    > > А что, Щербань сам мандат сложил? Как видим, нет. Его выкинули из списков после того, как он не мало потрудился для НУ.
                    >
                    > Як він "трудидився" Ви самі лінк подали. А викинули за те, що він порушив фракційну дисципліну, проголосувавши за Литвина як спікера. Тоді не його одного викинули.

                    Нормально он трудился, дал ющенконоидам положенное :) Дал? Дал.
                    А его выкинули, точнее - кинули. Так как было понятно, что Щербань иначе проголосовать не может, но Жвания победил.

                    >
                    > >
                    > > :) Так почему Щербаня не Янукович привез, а Медведчук?
                    >
                    > Не знаю, але з такої дрібниці робити висновки? Ви часом на кавовій гущі не гадаєте?

                    В отличие от ВАс - нет. Потому и говорю, что из ЕДУ его выкинули, и взял его себе Медведчук. Ну, для Вас это это все одно и то же.

                    >
                    > >
                    > > Не. я понимаю, что у Вас все кто не с Вами на одно лицо
                    >
                    > Ні, це у Вас так.

                    Только что показал Вам, что для Вас ЗА ЕДУ и СДПУ(о) - одно и то же, ВЫ указали, что это мелочи и гадания... УМНЕЙТЕ!

                    >
                    > >
                    > > Так почему Вы среди тех, кто не очень замечает Ваших способностей? Вы - мазохист?
                    >
                    > Ні, я альтруїст.

                    Между дураком и альтруистом разница в том, что дурак имеет свои "пару копеек".
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.07.07 | Михайло Свистович

                     Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                     KE пише:
                     >
                     > Нормально он трудился, дал ющенконоидам положенное :) Дал? Дал.

                     Не дав. Вони взяли самі. Чи може Ви скажете, що Засуха на Київщині також дав Ющенку голоси? Чи в нпс в Ірпені? :)

                     Напевно, Ви звикли перемагатит лише тоді. коли Вам дають? ;) Ми ж звикли перемагати, долаючи труднощі.

                     > А его выкинули, точнее - кинули. Так как было понятно, что Щербань иначе проголосовать не может

                     Що означає не може? Не може - на фіга такий у фракції, який голосує на користь її супротивника? Це абетка політики і просто колективної поведінки.

                     >
                     > В отличие от ВАс - нет. Потому и говорю, что из ЕДУ его выкинули

                     Його ніхто не викидав, продивіться сайт ВР.

                     >
                     > Между дураком и альтруистом разница в том, что дурак имеет свои "пару копеек".

                     Всі продажні циніки мені так кажуть.
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2004.07.07 | KE

                      Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                      Михайло Свистович пише:
                      > KE пише:
                      > >
                      > > Нормально он трудился, дал ющенконоидам положенное :) Дал? Дал.
                      >
                      > Не дав. Вони взяли самі. Чи може Ви скажете, що Засуха на Київщині також дав Ющенку голоси? Чи в нпс в Ірпені? :)

                      Там Омеля постарался :) А в Ирпене и Тернополе ... и во Львове так и прогнозировалось.

                      >
                      > Напевно, Ви звикли перемагатит лише тоді. коли Вам дають? ;) Ми ж звикли перемагати, долаючи труднощі.

                      Увы. Почему то все мои последние кампании идут наперекор приказам сверьху.

                      >
                      > > А его выкинули, точнее - кинули. Так как было понятно, что Щербань иначе проголосовать не может
                      >
                      > Що означає не може? Не може - на фіга такий у фракції, який голосує на користь її супротивника? Це абетка політики і просто колективної поведінки.

                      Я вижу что в делах фракции НУ Вы разбираетесь слабо.

                      >
                      > >
                      > > В отличие от ВАс - нет. Потому и говорю, что из ЕДУ его выкинули
                      >
                      > Його ніхто не викидав, продивіться сайт ВР.

                      :) Нет, его уговаривали остаться :)

                      >
                      > >
                      > > Между дураком и альтруистом разница в том, что дурак имеет свои "пару копеек".
                      >
                      > Всі продажні циніки мені так кажуть.

                      Это не продажные циники, а нормальные люди. Нормально за работу получать оклад. А если не получаете, то либо у Вас плохая работа, либо Вы альтруист :) Скорее, и то и другое.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2004.07.08 | Михайло Свистович

                       Re: 1. еще раз перечитайте статью и свои сообщения

                       KE пише:
                       >
                       > Там Омеля постарался :) А в Ирпене и Тернополе ... и во Львове так и прогнозировалось.

                       Де Омеля постарався? В Київській області? А щодо Ірпеня, то Ви б хоч на сайт ЦВК глянули чи що? Порівняли б з іншими округами Київщини, порівняли б з 1998-м роком наш округ та інші. Позбавляйтесь самовпевненості, бо програєте ;) І навіщо я роздаю безкоштовні поради чужим? :)

                       >
                       > Я вижу что в делах фракции НУ Вы разбираетесь слабо.

                       Я бачу, що Ви в політиці розбираєтесь слабо, якщо Вам невідомі такіф речі як фракційна дисципліна.

                       >
                       > :) Нет, его уговаривали остаться :)

                       Його і не вмовляли, і не викидали.

                       >
                       > Это не продажные циники, а нормальные люди.

                       На жаль, цинізм в нас став нормою.

                       >
                       > Нормально за работу получать оклад.

                       Я не вважаю свою діяльність роботою. Років через кілька, якщо в нас буде нормальна держава, я може й пальцем для того ж Ющенка безкоштовно не поворухну, а поки що, при всьому моєму до нього критичному ставленні, пожертвую своїм. аби він став президентом

                       >
                       > А если не получаете, то либо у Вас плохая работа, либо Вы альтруист :) Скорее, и то и другое.

                       Згідно доповіді , яка лягла на стіл Кучми, найкращий районним штабом НУ в Україні визнано ірпінський ;)
          • 2004.07.06 | Zy

           Re: Еще чего...

           > я бы может и помог бы ему.
           Надо же, до чего "додумался" ... простенько так - отталкивать сочувствующих "НУ" :fou: не выйдет!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.06 | KE

            Перестаньте! На него Вы с Гладчуком, так что хуже некуда :) (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.06 | Zy

             Re: ":)" - самому смішно ?

             І чому Ви так часто помиляєтеся ? ;) Але ж те очевидно, що йшло саме від виборця - Ваша праця "на користь" і, принаймні, один голос був би втрачений. А насправді... навіть уявити неможливо :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.06 | KE

              ага, зная, что Вы там работаете :) (-)

 • 2004.07.04 | Englishman

  ще одна тенденція:

  на декількох українських форумах останнього часу я помітив підвищену активність людей, які поводяться по-хамські, при цьому весь час підкреслюючи, що вони "за Ющенка", і що він скоро "всім покаже". Дуже схоже на координовану акцію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.04 | KE

   кругом одни шпионы :)

   а на самом деле, кто совсем идиотик, из его поклонников, тот и начинает буйствовать.

   И не надо ляпать за провокации! Идиоты у Юща есть и были, это факт.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.04 | Englishman

    "ляпать за провокации"?

    Ну и слог.

    Я, в отличие от вас, редко что-то категорично утверждаю. В данном случае просто поделился наблюдениями.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.04 | KE

     нормальный слог, в 1\30 Украины :)

     :) В отличие от Вас, я подозреваю ВСЕХ, а не шпионов неизвестных, но обязательно антиукраинских сил ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.04 | Zy

      Re: Ні, це не "нормальный слог"

      Але дещо стає зрозумілим, бо "підозрювати всіх" - це заява серйозна
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.05 | KE

       и Вам рекомендую :) (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.05 | Zy

        Re: Разом до лікаря ходити ? "гарна" рекомендація (--

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.05 | KE

         я вообще о докторах не говорил, но Вам и доктор уже не поможет-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.05 | Zy

          Re: Саме про можливість хвороби й була турбота(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.05 | KE

           Я уже писал, что Вам поможет только лоботомия

           Фанатизм иначе не лечится, а подозревать ВСЕХ, есть нормальный подход, максимально абстрагирующийся от собственных воззрений. Понятно?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.05 | Zy

            Re: Та мова ж про Ваші страхи ;) та

            по при все ще й про співчуття до Вас, як до людини, а як же...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.05 | KE

             С чего Вы взяли? :) Ведь только о Вас и говорим :)

             А, Вы хотите сказаnь. что кроме как оговаривать оппонента, ничего другого не можете и не о чем Вам говорить ? :)
             Так я сообщая Вам, что говоря про меня, Вы говорите про себя, по той причине, что меня Вы не знаете. Понятно? :) Или это слишком сложно для Вас?

             И вообще. не могли бы Вы заткнуться? Если, кроме как говорить о личностях Вы ничего не можете, Вам следует заткнуться и помолчать. За умного не сойдете (для Вас это исключено), но и глупость свою не сразу обнаружите, так как будете молчать. Понятно? :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.05 | Zy

              Re: Повторюєтеся, а це може бути

              внаслідок тих самих Ваших страхів, раптового гніву, змін у настрою, що там ще Вас бентежить… :cry:
              Взагалі, надалі будете обережним, щодо безпідставної лайки на адресу будь-кого, зрозуміло (маю таку фантастичну надію)?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.05 | KE

               Выздоравливайте ! (-)

              • 2004.07.05 | TrollSeeker

               Чи варто дискутувати з загальновідомим тролем?

               У нього зараз період підвищеної активності - під час передвиборчих перегонів рядовому складу тролів підвищують розцінки на 50%, а офіцерському - на цілих 100%. Тому він так і пнеться. Одним рипом декілька гілок хапонув. Багатостаночник. :lol:
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.07.05 | KE

                у Вас замечательное зрение :) дискуссии то и не было :) (-)

   • 2004.07.05 | WWW.ZAKON.KS.UA

    Пошук провокатори і мериканських шпигунів.

    Пропонуємо до провокаторів залучити також всіх, хто виступає проти комунофашистських ідеологій взагалі. Ти проти радгоспів? - Провокатор! Ти проти комуністичних репресій? - Провокатор! Ти проти голодомору, сучасного геноциду? Ти проти еволюції за Кравчуком? Ти громив КПУ, ти проти Симоненко? - Провокатор! Ти за УПА, УНА-УНСО? Ти провокатор! Відчуваєте нафталін комунобандитської пропаганди? Далі, не торкати не лише існуючу комунобандитську символіку, але й повернути минулу з сталіними, гітлерами, полпотами та іншими народними улюбленцями... Хто ж це так наполегливо намагається зберегти це джерело небезпеки для незалежної України? Старці Симоненка кажете проти антилюдського режиму? Ну, ну... Проти злочинного режиму кучмаків, що залишила нам у спадщину саме комуністична система державного терору, проголосують люди. Не за червоні прапорці,шаровари, оселедці і серпасте минуле повстануть вони. Вони проголосують за сучасну, демократичну і незалежну Україну. Україну без комуністичного минулого. Люди самі розберуться де провокатори і хто в черговий раз намагається їх ошукати.

    Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.05 | Englishman

     Яке відношення має ваш "полемічний запал"

     до мого допису? Чи у вас червона пелена на очах, і всюди "комуняки" маряться?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.05 | WWW.ZAKON.KS.UA

      Re: Яке відношення має ваш "полемічний запал"

      A ви мабуть бачите за 11 років рівних стартових умов когось іншого
      серед успішних бізнесменів і адмінресурсу крім колишніх комклерків? Чи може Ваша еволюційна толерантність припускає залишити в Україні ці червоні граблі? І вас лише дратують старі дідові Вила? Приїзджайте на Луганщину, Херсонщину, Кировоградщину... Подивіться хто по всіх районах живе, а хто виживає. До існуючих злиднів пряме відношення має
      комуністична система відбору кадрів. Кучмізм то лише результат цього вибору. Ось така еволюція - від комунізму до кучмізму!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.05 | Englishman

       брєд

       таке враження, що ви самі з собою розмовляєте. Не буду заважати вашій компанії.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.06 | WWW.ZAKON.KS.UA

        на ваш Брєд

        Дійсно, бред, коли ваша компанія щиро вважаєте, що в Україні можлива реальна демократична перебудова без усунення впливу процеси державотворення колишньої компартійної номенклатури. Від принципово важливих питаннь, таких як контроль і володіння над стратегічними ресурсами(якими в першу чергу є інформаційний та просвітницький простірУкраїни). До побутової сфери - всюди, по всіх регіонах на всіх
        посадах всі 11 років приймають рішення тричи краснознаменні, двічи швондерозалежні коммунхози, райради... Повсбди недоторканий червоний баронат і директорат плодиться і гальмує важливі процеси побудови незалежної Держави... Це не на їх користь - вільна , незалежна Україна...

        Далі буде...
 • 2004.07.05 | vmo1

  На площади возле Центризбиркома разогнана группа молодых людей с

  http://search.liga.kiev.ua/TEHNO/l_prepnn2.nsf/ToDayDocHTML/B87FDDBB7905CCAAC2256EC7004718E0?OpenDocument


  04.07.2004 14:16

  На площади возле Центризбиркома разогнана группа молодых людей с пакетами (фото)

  На площади возле Центризбиркома, где должен проходить митинг в поддержку В.Ющенко, и собралось много людей из различных регионов Украины, появилось около 30 молодых людей, привлекших к себе внимание одинаковой одеждой - все в черных футболках и брюках, бритоголовые и у каждый из них в руках держал черный пакет. Об этом сообщает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ.

  Охранники блока "Наша Украина" попыталась поинтересоваться, что в этих пакетах, и задержали одного человека из группы. Остальные молодые люди убежали. В пакете оказалось несколько бутылок водки "Первак".

  Лидер Всеукраинского молодежного объединения "Молодь - надія України" Вадим Гладчук прокомментировал это событие как провокацию со стороны "Братства" Д.Корчинского.

  В телефонном интервью корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ в секретариате "Братства" заявили, что это "полная ерунда", так как члены "Братства" сейчас находятся в Керчи и никаких акций в Киеве, о чем сегодня также заявлял руководитель избирательной кампании Виктора Ющенко Александр Зинченко, не планировали.

  ЛIГАБiзнесIнформ
  украинская Сеть деловой информации
  www.liga.net
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.07 | Степан.

   Re: На площади возле Центризбиркома разогнана группа молодых людей с

   О, за цим панком це водиться... То він у Керчи пикетує заводи за невиплату зарплатні(буцімто Нашо Української належності), то передачку
   щоденну по ТБ підігріває знов таки проти Юща. Дуже наполегливе і принципово притулене до кучмаків... А цікаво дізнатися, чому Корчинський не запитував про шахарську зарплатню під час правління там кучмівського висуванця Януковича? Принциповий наш був мабуть на курсах відповідного підвищення...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".