МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нічний напад на студeнтів в Cумах. Є жeртви.

07/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні вночі, 5-го липня, на Наметове Містечко яке розташоване в центрі міста Суми, в знак протесту проти ректора Царенка, та утворення СНУ, було здійснено напад з використанням тієї ж хімічної речовини, що й 2-го числа.

Зловмисникам, а їх було, щонайменше, пьятеро, вдалося втекти. За свідченнями одного з охоронців, 5-теро нападників були атлетичної будови, одягнені в спортивні костюми, атака велась за допомогою півлітрових пляшок та лампочок з-за металевої огорожі між старою будівлею Палацу дітей та юнацтва та двоповерховим будинком на Соборній. На цей раз, нажаль є постраждалі: одному хлопцеві речовина потрапила на руку, йому одразу ж стало погано, його забрала швидка. Ще одному хлопцеві, що під час цього розбійного нападу знаходився у наметі, пляшка, що не розбилась влучила у голову.

За словами деяких очевидців з числа жителів міста ця отрута дуже схожа на ту, що використовувалася у Афганістані проти радянських військових.

До речі, пляшку отрути, що не розбилась вдалося зберегти для подальшої експертизи. Хоча міліція знову заявляє про те, що на експертизу знадобиться 14 днів. НАС НАМАГАЮТЬСЯ ПРОСТО ЗНИЩИТИ...

Просимо всіх небайдужих, приєднуйтесь до всеукраїнської акції солідарності з вимогами сумських студентів. Ми - не таргани! царенко - не ректор! СНУ - не університет!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua