МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Чиста Україна” відгукнулася на звернення кампанії “ПОРА!” щодо об’єдн

07/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Громадянський рух “Чиста Україна” схвально відгукнувся на a href="http://kuchmizm.info/weblog/archives/000148.html#more"> відкрите звернення кампанії “ПОРА!” об’єднання зусиль у боротьбі з режимом.

“Поділяємо думку про те, що кожен народ має невід’ємне право позбутись влади, яка неприховано і нахабно діє проти його інтересів. Впевнені в тому, що це право сьогодні повинен реалізувати кожен громадянин. Байдужість і бездіяльність у ситуації, що склалась, вважаємо злочином проти України.

Віримо, що зусилля усіх здорових сил в Україні, об’єднані спільною метою й спрямовані проти злочинної влади, переможуть. Перемога над злом стане перемогою усієї громадянської спільноти українців. Чергова поразка буде ОСОБИСТОЮ поразкою КОЖНОГО З НАС. Сьогодні у нас вже є спільна мета. Ми готові до співпраці з усіма громадянськими рухами, кампаніями й організаціями заради досягнення цієї мети спільними зусиллями. Впевнені, що координація й взаємна підтримка є необхідною умовою перемоги у вимушеній війні, яку нам оголосила влада. Вважаємо доцільним створення робочої координаційної групи із представників усіх ідейно близьких молодіжних ініціатив”, - говориться у листі “Чистої України”.

Вчора відбулися перші контакти між представниками кампанії “ПОРА!” та руху “Чиста Україна” з приводу координації діяльності. Сторони домовилися виробити пропозиції по створенню й механізму функціонування робочої групи.

За інформацією “ПОРИ!” незабаром очікуються подібна ж реакція інших рухів громадянського спротиву.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua