МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подія в наметовому містечку в Сумах

07/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В понеділок, о 21.30 троє невідомих зайшли з тилу наметового містечка і почали бійку з його мешканцями. Один з них підійшов з тилу до хлопця і вдарив його у лице (того забрала Швидка). Невідомі почали тікати. Мешканці містечка переслідували їх. Ту людину, яка залишила мешканця непритомним... затримано за 200м від містечка. Він опирався. Але зусилями 40 мешканців його вдалося зупинити. Міліція затримала його. Для дачі показань свідків з числа мешканців містечка брати не схотіли. За інформацією анонімого джерела невідомий також був з органів. Його сфотографовано. Кримінальна справа буде відкрита... хоче того міліція чи ні.

Відповіді

 • 2004.07.06 | Українець, громадянин України

  Re: Подія в наметовому містечку в Сумах

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > В понеділок, о 21.30 троє невідомих зайшли з тилу наметового містечка і почали бійку з його мешканцями. Один з них підійшов з тилу до хлопця і вдарив його у лице (того забрала Швидка). Невідомі почали тікати. Мешканці містечка переслідували їх. Ту людину, яка залишила мешканця непритомним... затримано за 200м від містечка. Він опирався. Але зусилями 40 мешканців його вдалося зупинити. Міліція затримала його. Для дачі показань свідків з числа мешканців містечка брати не схотіли. За інформацією анонімого джерела невідомий також був з органів. Його сфотографовано. Кримінальна справа буде відкрита... хоче того міліція чи ні.

  Це вже стало тенденцією: менти косять під бандюків, бандюки працюють на ментів, менти - на бандюків тощо. Менти думають, що знявши форму стають безкарними, бо колеги у формі їх прикриють. Але є інший бік у цього перевдягання - без форми вони звичайні злочинці (хоча у формі часто теж), а ми всі маємо право на самозахист, особливо у випадку подібного групового нападу. Фото з написом "розшукується небезпечний злочинець" на всі стовпи у Сумах, якщо його випустять! Місто мусить знати своїх "героїв"!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.06 | Mult

   Re: Подія в наметовому містечку в Сумах

   А десь так робимо... Так робили з мордою провокатора, що намагався ламати намет ще 28-го.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.06 | Михайло Свистович

    Mult, скиньте мені, будь ласка, на svystovych@maidan.org.ua своє

    мило. Я Вам дещо надішлю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua