МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кременю пора у агрономи!

07/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
„КРЕМЕНЮ ПОРА У АГРОНОМИ!”

5 липня 2004 року інформаційно-просвітницька кампанія „ПОРА” спільно з громадською кампанією „Чиста Україна”
провела акцію солідарності із сумськими студентами та викладачами, що виступають проти незаконного об’єднання трьох сумських університетів та призначення ректором об’єднаного СНУ народного депутата від СДПУ (о) Олександра Царенка.
Пікетування було організовано біля Міністерства освіти і науки , на проспекті Перемоги 10.

Участь у акції взяли студенти різних київських вузів (КПІ, КНЕУ, НаУКМА, КНУ Ім. Т. Шевченка, КиМУ, КНТЕУ, КНУТД, ДАКККіМ, НАУ)
Під час акції було зібрано близько 100 підписів київських студентів, які підтримують дії своїх сумських колег та прийшли висловити протест проти обмеження прав студентів та свавілля державних органів.

До речі, під час пікетування студенти висували доволі конкретні пропозиції. Окрім офіційних вимог сумських студентів, прозвучали і наступні: Об’єднати Міністерство освіти та Міністерство аграрної політики! Вимога цілком справедлива, адже як можна об’єднувати три вузи, зокрема педагогічний та національний, на базі аграрного
Протестуючи проти такого об’єднання, учасники пікету запропонували міністру освіти на науки Василю Кременю, який безпосередньо відповідальний за реорганізацію сумських вузів, перекваліфікуватись на агронома.

Представники інформаційно-просвітницької кампанії „ПОРА ” розпочали акцію „ПОРА вчитись вільно!”.
Активісти з усіх регіонів України, на знак солідарності із сумськими студентами, звернутись до Міністерства освіти і науки із офіційними зверненнями про роз’яснення незаконних дій адміністрації сумських вузів та вимогою припинити тиск на студентів.

Активісти кампанії „ПОРА ” закликають всіх небайдужих приєднатись до акції та надіслати офіційне звернення
Поштою: М. Київ , просп. Перемоги, 10,
На електронні адреси : lgd@mon.gov.ua, portal@kmu.gov.ua
Або зателефонувати
Особисто міністру освіти Кременю Василю Григоровичу 8 044 -226-26-61
Або двом його заступникам
Журавському Віталію Станіславовичу 8 044 226-32-90
Гуржію Андрію Миколайовичу 8 044 235-42-79


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".