МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЦВК відмовить у реєстрації кандидатом Ржавському?

07/06/2004 | vmo1
Голова ВМО "Молодь - надія України" Вадим ГЛАДЧУК вважає, що Центральна виборча комісія зобов"язана відмовити у реєстрації кандидатом на пост Президента України Олександру РЖАВСЬКОМУ.
ГЛАДЧУК звертає увагу Сергія КІВАЛОВА та його колег на той факт, що програмі РЖАВСЬКОГО зазначено, що "ненажерлива і беззуба армія нам не потрібна. Україна відмовляється від армії і стає Світовим центром мирних, духовних та екологічних ініціатив".
Ржавський зазначив під час прес - конференції в УНІАНі, що процес відмови від армії "не буде відбуватися одномоментно, буде йти максимально 2,5 – 3 роки".
Вадим ГЛАДЧУК вказує, що згідно Закону України "Про вибори Президента України" підставою для відмови у реєстрації кандидата на пост Президента України є виявлення у передвиборній програмі кандидата ознак положень, спрямованих на підрив безпеки України.
Довідка:
Закон України "Про вибори Президента України"
Стаття 51 Відмова у реєстрації кандидата на пост Президента України
8. Якщо Центральна виборча комісія виявить у передвиборній програмі кандидата на пост Президента України ознаки положень, спрямованих на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення, вона зобов'язана у п'ятиденний термін з дня подачі документів, передбачених цією статтею, звернутися до Верховного Суду України щодо встановлення судом цього факту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua