МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Україну їдуть російські політтехнологи усувати Ющенка?

07/06/2004 | Максим’як
В Україну їдуть російські політтехнологи їдуть усувати Ющенка

http://www.liga.net/news/show/?id=113635
06.07.2004
Парад грязных технологий ("Мониторинг СМИ")
(скорочено)

Тем временем один из заезжих политтехнологов Станислав Белковский "проговорился", что в Украину прибыла группа его коллег, которые займутся реализацией одного из двух вариантов Кремля: либо третий срок Леонида Кучмы, либо поддержка силовика, который может в течение нескольких месяцев прийти к власти, заняв место Виктора Януковича.

--------------------------------------------------------------------------------
© Информационное агентство ИАЦ "ЛIГА", 2004
© ЛIГАБiзнесIнформ, украинская Сеть деловой информации, 2004

---------
Чи не тому Янукович терміново здав "Одеса-Броди"? Хоче запобігти появі конкурента?

Цілком можливо, що есдеки лохують Януковича і Тигипка - у тих вже ходу назад не буде, а програш для обох, означатиме відхід від займаних посад після виборів. Самі есдеки відтягнули свій з"їзд на 10 липні, також Литвин не спішить проводити офіційно підтримку Януковичу.

Хто? Радченко? Марчук? Смеєшко?

Є кілька ознак:

1. Переконаність Литвина у неолігархічній Україні.
Якщо говорити про переконаність Литвина у неолігархічній Україні після виборів (Смєшко відпадає), то її може будувати тільки Ющенко, або "сильна рука". Може ще бути запропоновано Ющенку запізнілий тандем "Ющенко-Кучма". Взагалі, підтримка Кучмою Ющенка, навіть, якщо останній відмовлятиметься від неї, матиме такий самий ефект, як підтримка Коваленком, тільки на порядок піарливіший.


2. Переконаність Кучми, що нашоукраїнці ("вони") підтримають восени політреформу. Він думає, що із страху перед тотальною кагебізацією України вони підуть на зменшення повноважень такого президента.

3. Квасневський промовився у Стамбулі, що Кучма зробить свого прем"єра президентом-наступником. Котрого не сказав, але методом виключень виходимо тільки на одну особу - Марчука. Думаю, що Кучма це сказав тет-а-тет йому.

------------
Узагальнючи, чи приводячи до єдиного знаменника, можна зробити єдиний висновок - на Ющенка готується серйозний замах, а цілком природня революція в Україні буде братися під контроль "сильної руки" паралельно відставці Кучми. Народу дадуть "хліба" вдосталь, гроші вже накопичують та затримують виплати пенсій та інші виплати, щоб потім виликою сумою на руки шокувати і заглушити негативні суспільні емоції.

Якщо Ющенко зараз почне сам організовувати свій графік чи принаймі йому потрібно хоч місяць, до завершення висунення кандидатів поберегтися, то картина може прояснитися. Хоча це не є виходом для Ющенка, оскільки його фізичне усунення приведе до повністю нових виборів і зараз та майбутня "сильна рука" навіть може не реєструватися кандидатом у президенти.

Я більш, ніж впевнений, що з цього плану нічого не вийде і він провалиться, як всі попередні, хоч береженого Бог береже. І я би не радив Ющенку нехтувати цією народною мудрістю - у режиму не залишилося жодних засобів на руках для перемоги, а перемога у Ющенка, як кажуть вже у кишені. Міг би поїхати десь на два-три тижні до Європи підлікуватися, а команда нехай працює.

Відповіді

 • 2004.07.07 | Максим’як

  Ще два висновоки.

  1. Виглядає, що Мороз, Кучма, Марчук, Литвин, Пінчук є посвячені у сценарій усунення Ющенка, а Медведчук, Янукович, Тигипко - ні. Початком реалізації сценарію можна вважати призначення Марчука. Взагалі він має добрий імідж на Заході.

  2. Оскільки Литвин "підвісив" подання на Юлію Тимошенко, то її теж планують визнати олігархом.
 • 2004.07.07 | пан Roller

  Re: Как Ющенко? Так сразу. Как только.

  Максим’як пише:
  І я би не радив Ющенку нехтувати цією народною мудрістю - у режиму не залишилося жодних засобів на руках для перемоги, а перемога у Ющенка, як кажуть вже у кишені.Как только., а команда нехай працює.

  Ющенко должен знать что его победа зависит от моего голоса.А мое отношение по вопросу голосования за Ющенко не изменилось.

  Так Ющенко?

  или

  Как Ющенко ?

  Для меня вопрос не стоит.

  Как только. Так сразу.

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.08 | Максим’як

   Re: Так скажи чесно, чого хочеш від Ющенка для "так" (-)

 • 2004.07.07 | Franko

  За оце треба по руках, по руках.

  Максим’як пише:
  > перемога у Ющенка, як кажуть вже у кишені. Міг би поїхати десь на два-три тижні до Європи підлікуватися, а команда нехай працює.

  Ви що?!?!
 • 2004.07.07 | Максим’як

  Re: Це одна ознака - висловлювання Володимира Цвіля

  4. Володимир Цвіль застерігає Мороза від ролі Марчука у 1999 році.
  "Олександра Мороза, багато років надаючи йому посильну допомогу, хочу застерегти про наступне: Згадаймо вибори 1999 року, роль Євгена Кириловича Марчука у них. Сьогодні подібну роль хочуть нав'язати Морозу", - сказано в зверненні.

  Повний текст:
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/july/2/news/26.shtml

  У чому суть ролі Марчука у виборах 1999 року? У першу чергу були підловлені президентські амбіції Марчука. Напередодні виборчої кампанії загинув Вячеслав Чорновіл. Марчук взяв "під крило" деморалізовані ультраправі сили та решту антикучмістів та антикомуністів і контрольовано привів їх до поразки (не без допомоги Мороза)на виборах 1999 року.

  Важко сказати чи пан Цвіль прямо вказує, чи це тільки випадковість, але випливає з його слів, що у випадку фізичного усунення Ющенка, Мороз буде рватися очолити всі опозиційні, антирежимні сили і цілком контрольовано приведе їх до поразки, наслідуючи роль Марчука.

  Найближчий час покаже, чи як і на виборах 1999 року на цих виборах 2004 року головні ролі будуть відігравати Марчук, Мороз (або аналог), Симоненко та Кучма, якщо у списки кандидатів потрапить фігура силовика.

  П.С.
  Ставлення Цвіля (колишнього соціаліста) не зовсім однозначне до СПУ:

  Коментуючи заяву Ю.ЛУЦЕНКА, В.ЦВІЛЬ поцікавився, чи узгодив цей депутат свої слова з лідером СПУ Олександром МОРОЗОМ. "Для рядових членів СПУ хочу повідомити, що на якомусь етапі нині активний діяч партії Микола РУДЬКОВСКИЙ і компанія використовували охоронця в особистих інтересах і продовжують робити це, мабуть, донині", - сказав він. "Можливо, що вони сьогодні погоджують свої дії з СДПУ(о). Після мого виходу в ефір ця компанія заметушилася", - припустив В.ЦВІЛЬ.
  тут про Мельниченка.

  Повний текст:
  www.unian.net/ukr/news/news-57788.html&e=747
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.07 | Максим’як

   Re: Доповнення про Мороза, Марчука і Симоненка.

   Мороз, Марчук і Симоненко діють прогнозовано. Це означає, що вони не прямими учасниками плану усунення Ющенка, а тільки побічними. Саме прогнозованість їх дій робить їх інструментом маніпуляцій і дозволяє їх розставляти, як фігури у шахах.

   Мороз повністю вірить Медведчуку, що Ющенка не допустять до влади, у який це спосіб відбудеться він не хоче задумуватися і у цій ситуації він може і не дуже розраховує на свій шанс вдачі (десь, думаю, 50:50 вірить що йому вдасться використати момент), тому намагається через політреформу не дати необхідної влади новому президенту, очікуваній “сильній руці”. Розуміючи хиткість ситуації, що Медведчук може жорстоко помилитися, а з ним і він сам, Мороз буде серйозно боротися із Ющенком за виборців.

   Проблема Мороза, Марчука і Симоненка у тому, що вони не звикли зважати на думку народу, а дії народу в екстремальній ситуації на захист демократичних цінностей просто для них виявляться величезною несподіванкою і заженуть їх у глухий кут.

   Потужна електоральна підтримка Ющенка дозволить йому здобути перемогу у першому турі (думаю, що центр Разумкова надає достатньо достовірної інформації для таких заяв). Кучма і його режим зараз перебувають справді у великій нерішучості - програвати вони не хочуть, але їм просто неможливо вибрати потрібний варіант, щоб при цьому залишитися цілими і неушкодженими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.07 | Михайло Свистович

    Re: Доповнення про Мороза, Марчука і Симоненка.

    Максим’як пише:
    >
    > Проблема Мороза, Марчука і Симоненка у тому, що вони не звикли зважати на думку народу

    В Ющенка й Тимошенко ті самі проблеми.

    >
    > Потужна електоральна підтримка Ющенка дозволить йому здобути перемогу у першому турі

    Не буде такого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.08 | Максим’як

     Re: Односкладові відповіді відображають односкладове мислення(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.08 | Михайло Свистович

      А що відображає невміння рахувати?

      Бо насправді в першій відповіді 13 складів, а в другій - 6.
   • 2004.07.08 | Zy

    Re: З огляду "на народ"

    > Проблема Мороза, Марчука і Симоненка у тому, що вони не звикли зважати на думку народу

    Сказане влучно, особливо, про "не звикли" . Дійсно, як може зараз Мороз, з підтримкою 6-8%, настільки не поважати решту (величезну) громадян, щоб висуватися … Навіть порівняння із Симоненком у цьому випадку не на користь О.О., бо лідер КПУ все ще має "почесне" 3 місце. Хоча… Відбувається досить стрімке падіння рейтингу , цілком можливо, що його (П.М.) виборців не влаштовує діяльність (законотворча), якась хитка позиція – все це може восени відкинути Симоненка ще далі, от тоді Мороз "має право" писати листи головному комуністу, але зараз – просто нечемно, з огляду на весь лівий електорат
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.09 | Максим’як

     Re: З огляду "на народ"

     Zy пише:
     > Дійсно, як може зараз Мороз, з підтримкою 6-8%, настільки не поважати решту (величезну) громадян, щоб висуватися … Навіть порівняння із Симоненком у цьому випадку не на користь О.О., бо лідер КПУ все ще має "почесне" 3 місце. Хоча… Відбувається досить стрімке падіння рейтингу , цілком можливо, що його (П.М.) виборців не влаштовує діяльність (законотворча), якась хитка позиція – все це може восени відкинути Симоненка ще далі, от тоді Мороз "має право" писати листи головному комуністу, але зараз – просто нечемно, з огляду на весь лівий електорат

     Цікаву інформацію день-два тому подав пан Гринів (політтехнолог "Нашої України". Він стверджує, що рейтинги Януковича і Симоненка є однакові і часто міняються місцями. то один то інший випереджує. На момент виборів, як я розумію (може зараз?) за його даними Симоненко із Януковичем мають рейтинг на рівні 20%, а Ющенко - 30%. Гринів переконаний, що головна битва у першому турі буде між комуністами і режимом за вихід у другий тур. Їх будуть обдирати, як липку. Мороз може тут скористати при деребані голосів відданих за комуністів.

     Звичайно, як правильний політтехнолог Гринів не говорить, що Ющенко має здобути перемогу у першому турі. Це головна установка на цих виборах.

     Якщо Ющенко не здобуває перемоги у першому турі, то цей режим потрібно валити силою, того ж 31 жовтня. Інших варіантів опозиція не має.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.09 | Максим’як

      Re: Перемога Ющенка у першому турі.

      Всі оці розмови, що його підтримує Захід, а Януковича Схід. Та чекайте, Віктор Ющенко родом з Сумщини. Та в нас недавно проведено опитування на Харківщині. Він випереджає Януковича на Харківщині. То де ж тут розмова про те, що його підтримує Захід?

      http://www.radiosvoboda.org/article/2004/07/a46932b1-70b7-43a7-84fa-0f7b9d36a8aa.html

      Павло Жебрівський: “Сила народу” на Житомирщині може взяти до 70% голосів за Ющенка08-07-04

      Коаліція блоків Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко “Сила народу” на Житомирщині може взяти до 70% голосів за Ющенка. Про це заявив голова представництва “Нашої України” в Житомирській області, народний депутат Павло Жебрівський під час зустрічі з журналістами в Житомирі.

      “Структури “Нашої України” та БЮТу найбільш розгалужені в області. В наших лавах - до тридцяти тисяч активістів, серед яких третина має вищу освіту”, - зазначив парламентарій. “Впевнений, що ми переможемо, і до нашої перемоги – 115 днів. Влада робить усе, щоб задушити опозицію, але наша праця – це та зброя, це та справжня сила народу, проти якої не встоїть жодна диктатура”, - вважає Павло Жебрівський.

      На зустрічі із журналістами він також зачитав поіменно прізвища посадовців обласної державної адміністрації, органів міліції та СБУ, які спланували та організували залякування приватних і комунальних перевізників, аби 4 липня не допустити виїзду з Житомирщини до Києва трьох тисяч прихильників Ющенка.

      “Ми розуміємо, що сьогодні розпочати юридичну процедуру проти цих чиновників майже неможливо через залежність судів і корумпованість правоохоронних органів. Але через 115 днів усе стане на свої місця і справедливість переможе”, - підсумував Жебрівський.

      http://www.razom.org.ua/viewnews/news/14173
     • 2004.07.09 | Михайло Свистович

      Re: З огляду "на народ"

      Максим’як пише:
      >
      > Якщо Ющенко не здобуває перемоги у першому турі, то цей режим потрібно валити силою, того ж 31 жовтня. Інших варіантів опозиція не має.

      Тоді першу частину першого речення могли б не писати :) Зекономили б час :) Бо не здобуде Ющенко перемоги у першому турі. Рейтинг не той.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.10 | Максим’як

       Re: Звідки Ви дізналися про рейтинг Ющенка 31 жовтня 2004?

       Це Вам соратники з Майдану так сказали?

       Ви живете в ірраціональному світі, як Мороз і його Ко.

       Якщо б Ви мали трохи українського розуму, а не позиченого :), то б просто і щиро сприйняли цю думку (ідею, інформацію), як основу і щоденно поширювали її б у інформаційному просторі.

       Я ВАМ ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ: ЮЩЕНКО ПЕРЕМОЖЕ У ПЕРШОМУ ТУРІ, ЯКЩО ЦЮ ПЕРЕМОГУ НЕ БУДЕ ВИЗНАНО, РЕЖИМ ПОТРІБНО ВАЛИТИ СИЛОЮ і ЦЕ БУДЕ РОБИТИ ЮЩЕНКО (ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ).

       Так що раджу перебудувати свою психологію і готуватися до перемоги Ющенка 31 жовтня 2004, бо виглядає, що Ви із соратниками будете у цей день бігати під ЦВК із плакатами типу "Ющенко не здобув перемоги, бо у нього рейтинг не такий високий".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.10 | Михайло Свистович

        З аналіщу та екстраполяції: нинішній рейтинг+настрої народу+

        +поведінка Ющенка+відсутність віри в чудеса.

        Максим’як пише:
        >
        > Ви живете в ірраціональному світі, як Мороз і його Ко.

        Це Ви живете в тому світі разом з Морозом, і 31 жовтня Ви це побачите.

        >
        > Якщо б Ви мали трохи українського розуму, а не позиченого :)

        31 жовтня ми побачимо, в кого з нас український розум, а в кого позичений, а поширювати брехню я не хочу. Зараз такі часи, що правдв краще проходить.

        >
        > Я ВАМ ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ: ЮЩЕНКО ПЕРЕМОЖЕ У ПЕРШОМУ ТУРІ, ЯКЩО ЦЮ ПЕРЕМОГУ НЕ БУДЕ ВИЗНАНО, РЕЖИМ ПОТРІБНО ВАЛИТИ СИЛОЮ і ЦЕ БУДЕ РОБИТИ ЮЩЕНКО (ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ).

        А я Вам ще раз повторюю, що такого не буде, і ніхто валити режим у цьому випадку не буде. Чи Ви робитимете це без згоди Ющенка і навіть всупереч йому? В Вас є для цього організована структура, чи Ви сподіваєтеся, що хоча б десятки тисяч вийдуть на вулиці після Вашого заклику на форумі Майдану?

        >
        > Так що раджу перебудувати свою психологію і готуватися до перемоги Ющенка 31 жовтня 2004, бо виглядає, що Ви із соратниками будете у цей день бігати під ЦВК із плакатами типу "Ющенко не здобув перемоги, бо у нього рейтинг не такий високий".

        У Вас поганий зір. А ось мені виглядає так, що Ви, як і весь цей час, будете сидіти в інтернеті, коли інші десь бігатимуть.
 • 2004.07.09 | Максим’як

  Томенко: проблема фізичного захисту Ющенка залишаєтся актуальною

  На думку Томенка, проблема фізичного захисту Ющенка залишається актуальною 08-07-04
  Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка
  www.razom.org.ua

  Коментуючи можливість використання під час виборчої кампанії-2004 “чорних технологій”, Микола Томенко в інтерв’ю “Львівській газеті” зазначив, що “на Вікторові Ющенку апробували вже майже всі знані “чорні технології”. “Був навіть порносайт із Ющенком, його хоронили, лідерові “Нашої України” приписували різні хвороби. Тому навіть якщо придумають щось нове, то навряд чи воно матиме вплив”, - вважає народний депутат.

  “Звичайно, малоприємно, коли з’являються книга чи публікація чергового хворого, але мені здається, що суспільство в цілому автоматично “відключається” при словах деяких людей. Самі обличчя авторів “чорного” піару вже викликають захисну реакцію”, - зазначив Микола Томенко.

  Разом із тим, за його словами, “залишається актуальною проблема фізичного захисту кандидата у Президенти Віктора Ющенка. Адже в головах багатьох людей, які є зараз при владі, збереглася повага до принципу “Немає людини – немає проблеми”.
 • 2004.07.09 | Тестер

  Re: Пропоную Максим"яку змінити нік на "Максималіст"

  А повністю, Максималіст, що помиляється в прогнозах.
  Я це вже помітив. Мало того - це статистичний або,якщо хочете, "медицинський хвакт".
  При всій моїй повазі до Максим"яка! Це щиро!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.10 | Максим’як

   Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

   Даваєте поговоримо про мої помилкові прогнози. Мені самому цікаво. Тільки просив би розрізняти аналітику, де розглядаються різноманітні варіанти розвитку подій і конкретний прогноз.

   Один із таких прогнозів був, що Мороз ніколи не підтримає Ющенка. на цій темі багато списів поломаних.

   Інший прогноз, що влада бажає провести політреформу, але із того нічого не вийде.

   Ще прогноз, що крім Тимошенко і Омельченка більш ніхто Ющенка не підтримувате.

   Я думаю, що заледве хтось так добре слідкує за моїми прогнозами, як я сам і я знаю ціну їх. Мені не має потреби доказувати свою правоту, наприклад, пану Свистовичу, для якого ще ніхто тут не доказав, що біле є біле, а чорне - чорне. Він все одно на чорне говоритиме біле і навпаки. Це пуста трата часу. Я пишу для того, щоб той хто думає, мав поживу для роздумів.

   Мій заголовний допис не є прогнозом, а тільки аналітикою, у якій я приходжу до висновку, що режиму "чешуться руки" позбутися Ющенка простим і перевіреним методом, але я не бачу виходу із цієї ситуації для режиму із Ющенком чи без.

   Звідси, головний прогноз, після президентських виборів (не кажу дати) Україна почне розвиватися у демократичному напрямку - президента прорежимного в Україні не буде.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.10 | Михайло Свистович

    Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

    Максим’як пише:
    > Даваєте поговоримо про мої помилкові прогнози.

    І про заклики. Наприклад, підтримати включення Щербаня до НУ ;)

    >
    > Мені не має потреби доказувати свою правоту, наприклад, пану Свистовичу, для якого ще ніхто тут не доказав, що біле є біле, а чорне - чорне.

    31 жовтня всі побачать, що є білим, а що - чорним.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.10 | Zy

     Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

     На той час пан Максим'як мав рацію, тобто для "НУ" включення Щербаня у списки було виправданим з очевидної причини - аби не перешкоджав !(впливовість його у тому регіоні, пояснювати Вам не треба). Щодо окремих прикрих випадків у тій компанії - тільки члени "НУ" можуть відповісти - наскільки більше було користі для "НУ" (саме у виборах) з таким тимчасовим партнером ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.10 | Максим’як

      Re: Якщо порівнювати Щербаня і Мороза чи ще й Малого Чорновола

      Щербань сам не знав куди тоді приткнутися. Те саме із Малим Чорноволом

      Залучення було не самого Щербаня до "НУ", а ліберальної партії. Але як Щербань тоді сказав:"Мене виставили із НУ". Можна просто розглядати цю ситуацію - Щербань поганий - Мороз хороший. Що ми маємо сьгодні, як результат? Хто більше приніс для Ющенка проблем?

      Я був за збереження ролі Щербання у структурі НУ. Я прекрасно розумію, що "бульки" про оточення Ющенка є тема мало не вічна, якщо зрештою не буде що сказати про оточення Ющенка, то будуть говорити про тещ з Ющенкового оточення, а як і ця тема вичерпається, то говоритимуть, які невиховані діти в оточення Ющенка і т.д.

      Просто є прозорі речі - одні готують "темники", а ініші, від "слабоумія" розмазують шмарки на цю тему, на радість штатним "работнікам" АП.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.19 | Михайло Свистович

       Це - непорівняні речі. Чорновіл - щирий. Щербань - підступний.

       Максим’як пише:
       > Щербань сам не знав куди тоді приткнутися. Те саме із Малим Чорноволом

       Не те саме, бо в них протилежна мотивація

       >
       > Залучення було не самого Щербаня до "НУ", а ліберальної партії.

       А нема такої партії. Є лише печатка і кілька людей. Все інше - блеф.

       >
       > Можна просто розглядати цю ситуацію - Щербань поганий - Мороз хороший. Що ми маємо сьгодні, як результат? Хто більше приніс для Ющенка проблем?

       А до чого тут Мороз? Він не був у списках НУ.

       >
       > Я був за збереження ролі Щербання у структурі НУ. Я прекрасно розумію, що "бульки" про оточення Ющенка є тема мало не вічна, якщо зрештою не буде що сказати про оточення Ющенка, то будуть говорити про тещ з Ющенкового оточення, а як і ця тема вичерпається, то говоритимуть, які невиховані діти в оточення Ющенка і т.д.

       Це - демагогія. Ні тещі, ні діти не впливають на політику блоку.

       >
       > Просто є прозорі речі - одні готують "темники", а ініші, від "слабоумія" розмазують шмарки на цю тему, на радість штатним "работнікам" АП.

       А треті - кричать на г... варення і тим добиваються того, що народ, який не є дурним, перестає вірити не тільки їм, але й тим, кого вони пропагують. І взагалі, до чого тут темники, коли про Щербаня все є суцільною правдою? А будь-яке перекручення правди має одну назву - БРЕХНЯ. А брехню ніхто не любить.
     • 2004.07.19 | Михайло Свистович

      Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

      Zy пише:
      > На той час пан Максим'як мав рацію, тобто для "НУ" включення Щербаня у списки було виправданим з очевидної причини - аби не перешкоджав !

      Не мав він жодної рації. Бо, по-перше, чиим тоді відрізняється Ющенко від Кучми, якщо злигується з відвертими банлдюками тільки тому, щоб не заважали? По-друге, тільки недалекі політики могли так думати. І Щербань це підтвердив, заважаючи Ющенку. І я дуже втішений тим, що Щербань повівся так. Бо це стало певною наукою для Ющенка. Не можна поступатися принципами.

      > Щодо окремих прикрих випадків у тій компанії

      Там вся кампанія була окремим прикрим випадком.

      > - тільки члени "НУ" можуть відповісти - наскільки більше було користі для "НУ" (саме у виборах) з таким тимчасовим партнером ...

      А хто такі члени НУ? Я, як заступник голови ірпінського штабу, член НУ? Моя дружина, як голова штабу, член НУ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.19 | Zy

       Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

       >А хто такі члени НУ? Я, як заступник голови ірпінського штабу, член НУ? Моя дружина, як голова штабу, член НУ?
       Тоді до Вас питання - скільки відсотків отримала там "НУ" ?
       Були ж повідомлення (здається на "Разом"), що в цілому тоді кампанія відбулася задовільно,
       але й інформації від заступника голови не довіряти було б дивно :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.21 | Михайло Свистович

        Re: Максим"як і "Максималіст" є тотожне, тільки українською

        Zy пише:
        >
        > Тоді до Вас питання - скільки відсотків отримала там "НУ" ?

        Там це де? В Сумській області чи в Ірпінському і Києво-Святошинському виборчому окрузі? Адже саме в Ірпені моя дружина очолювала штаб.

        На Сумщині не так вже і багато з огляду на протестність регіону та того, що Ющенко там народився - 18,61%.

        В нашому ж окрузі - 34,98%.
 • 2004.07.21 | vmo1

  Re: В Україну їдуть російські політтехнологи усувати Ющенка?


  УКРАЇНСЬКА МІЛІЦІЯ ВРЯТУВАЛА РОСІЙСЬКИХ ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ ВІД ТУХЛИХ ЯЄЦЬ ТА ГНИЛИХ ПОМІДОРІВ

  19 липня 2004 року під час урочистостей з нагоди відкриття сезону “полювання” на російських політтехнологів, що незаконно втручаються у внутрішні справи України, московського гастарбайтера Гліба Павловського охороняли кілька десятків співробітників МВС України.
  Сезон “полювання” за допомогою тухлих яєць, гнилих помідорів та простроченого майонезу на російських політтехнологів розпочався з показових навчань молодих українських патріотів біля агенції УНІАН. Під час прес - конференції Гліба Павловського та його, скандально відомого фальсифікаціями соціологічних досліджень, колеги Михайла Погребинського, представники Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України” на Хрещатику встановили опудало, що символізувало собою “російського політтехноЛОХа” та під схвальні вигуки киян кидали по ньому тухлі яйця та гнилі помідори.
  Кожне яйце було з розписано якимось гаслом, що символізувало собою осіб чи суспільні цінності, що стали жертвами чи об’єктами дискредитації продажних російських політичних пройдисвітів. Серед гасел були наступні: “За Україну!”, “За Ющенка!”, “За свободу слова”, “ За демократію!”, “За Київ!”, “За геноцид чеченців!”, “За права людини!”, “За Дубровку!”, “За Яндарбієва!”, “За Березовського!”, “За Ходорковського!” тощо.
  Через те, що міліція не допустила голову ВМО “Молодь - надія України” Вадима Гладчука та інших членів молодіжної організації до зали в УНІАНі, де Павловський та Погребинський спілкувалися з журналістами, проведенння кулінарних конкурсів “павловський під майонезом”, “погребинський з тухлими яйцями”, “павловський у гнилих помідорах” “мисливцями” на російських політтехнологів тимчасово перенесено.
  N.B. Цікаво, що незважаючи на відзняте відео “1+1”, “Інтером”, “ТРК “Ера”, жоден загальнонаціональний канал, виконуючи “темники”, не наважився продемонструвати гучну акцію на захист права українських громадян вільно обирати собі Президента без брутального закордонного втручання


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua